kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ojciec Neymara na Instagramie:
"Powodzenia synu! Powodzenia Barça! Niech Bóg ma was w opiece i chroni!"
https://mobile.twitter.com/neurophate/status/890332057641111554/photo/1
23
Coutinho wywiera presję na Liverpool ws. transferu do Barcelony. Poinformował już Jurgena Kloppa, że chce odejść [ RAC1]
Rac1 , Gerard Romero i MD z Verrattim bylo podobnie tez wywieral presje :)
0
70 mln i Arda obawiam się ,ze to nie wystarczy póki co nie ma co się napalac żeby nie wyszło jak z Verrattim.
0
To tylko info, ze poinformował Kloppa a ciekawe co na to Liverpool i właśnie Jurgen.
16
Coutinho poinformował Kloppa, że chce odejść z Liverpoolu.
- Gerard Romero
0
Koń by się usmial.
0
W wieku 27 lat nie obejrzałem ani jednego meczu Polskiej ligi .
14
Oglądam polskie drużyny tylko w jakiś europejskich pucharach ale ogólnie podziwiam każda osobę która ogląda ten polski kabaret czyli nasza ligę ;)
0
Piękne asysty Coutinho ;)
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=j71-F9xeDTA
0
Pojawiła się też taka , że nie są chętni a dokładnie Di Marzio.
0
Tyle ze Liverpool na czele z Jurgenem nie chcą go sprzedać.
38
Robert Fernández, Albert Soler i Raül Sanllehí nie towarzyszą Barcy w Waszyngtonie.Prawdopodobnie negocjują transfer Coutinho.[MD]
0
Neymar strasznie wali sprawę ... przecież to nawet trener w tej chwili nie wie jak ma szykować drużynę czy z Neyem czy bez.
47
Liverpool jest gotowy do rozpoczęcia negocjacji z Barcą ws. transferu Coutinho.[RAC1]
0
Nie potrafi się określić ?
5
Neymar przesadził to ewidentny brak szacunku do klubu a tym bardziej do swoich fanów i tych młodszych i starszych którzy kibicują temu klubowi.
0
Przy zmianie ustawienia na 4-2-3-1 juz nie jest aż tak mocno potrzebny.
4
I co tam nawija ktoś coś ciekawego na tej konferencji PSG?
4
Źle prawisz. .. 4-2-3-1 taktyka Valverde się kłania .. suarez wysunięty za nim Ney, Coutinho, Messi.
3
Nie za szybko na fete ?
1
Konferencje prasowa PSG została zaplanowana kilka tygodni temu i jest częścią normalnej procedury pre-sezonu. Czy czegoś się dowiemy zaraz zobaczymy..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szybko coś to idzie aż za szybko jak na Barce.
0
To może w końcu Neymar im odpowie.
1
Szpaku, Szaranowicz a szczególnie te przemówienie na pożegnanie Adama Małysza .. majstersztyk
Łezka się kręci.
0
Na bank są zwolennicy czegoś takiego na naszym forum ale ja wolę Neymara.
0
W gorącej wodzie kapany jestem ;D
0
Dlaczego tak uważasz ?;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I czemu gościa nie ma w pre sezonie ? A jest Vermaelen , itd.. chora instytucja.