6

Ojciec Neymara na Instagramie:
"Powodzenia synu! Powodzenia Barça! Niech Bóg ma was w opiece i chroni!"

https://mobile.twitter.com/neurophate/status/890332057641111554/photo/1

23

Coutinho wywiera presję na Liverpool ws. transferu do Barcelony. Poinformował już Jurgena Kloppa, że chce odejść [ RAC1]

Rac1 , Gerard Romero i MD z Verrattim bylo podobnie tez wywieral presje :)

0

70 mln i Arda obawiam się ,ze to nie wystarczy póki co nie ma co się napalac żeby nie wyszło jak z Verrattim.

0

To tylko info, ze poinformował Kloppa a ciekawe co na to Liverpool i właśnie Jurgen.

16

Coutinho poinformował Kloppa, że chce odejść z Liverpoolu.

- Gerard Romero

0

Koń by się usmial.

0

W wieku 27 lat nie obejrzałem ani jednego meczu Polskiej ligi .

14

Oglądam polskie drużyny tylko w jakiś europejskich pucharach ale ogólnie podziwiam każda osobę która ogląda ten polski kabaret czyli nasza ligę ;)

0

0

Pojawiła się też taka , że nie są chętni a dokładnie Di Marzio.

0

Tyle ze Liverpool na czele z Jurgenem nie chcą go sprzedać.

38

Robert Fernández, Albert Soler i Raül Sanllehí nie towarzyszą Barcy w Waszyngtonie.Prawdopodobnie negocjują transfer Coutinho.[MD]

0

Neymar strasznie wali sprawę ... przecież to nawet trener w tej chwili nie wie jak ma szykować drużynę czy z Neyem czy bez.

47

Liverpool jest gotowy do rozpoczęcia negocjacji z Barcą ws. transferu Coutinho.[RAC1]

0

Nie potrafi się określić ?

5

Neymar przesadził to ewidentny brak szacunku do klubu a tym bardziej do swoich fanów i tych młodszych i starszych którzy kibicują temu klubowi.

0

Przy zmianie ustawienia na 4-2-3-1 juz nie jest aż tak mocno potrzebny.

4

I co tam nawija ktoś coś ciekawego na tej konferencji PSG?

4

Źle prawisz. .. 4-2-3-1 taktyka Valverde się kłania .. suarez wysunięty za nim Ney, Coutinho, Messi.

3

Nie za szybko na fete ?

1

Konferencje prasowa PSG została zaplanowana kilka tygodni temu i jest częścią normalnej procedury pre-sezonu. Czy czegoś się dowiemy zaraz zobaczymy..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szybko coś to idzie aż za szybko jak na Barce.

0

To może w końcu Neymar im odpowie.

1

Szpaku, Szaranowicz a szczególnie te przemówienie na pożegnanie Adama Małysza .. majstersztyk



Łezka się kręci.

0

Na bank są zwolennicy czegoś takiego na naszym forum ale ja wolę Neymara.

0

W gorącej wodzie kapany jestem ;D

0

Dlaczego tak uważasz ?;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I czemu gościa nie ma w pre sezonie ? A jest Vermaelen , itd.. chora instytucja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?