kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz to już do śmierci w PSG zostanie ; )
1
Verratti negocjuje przedłużenie kontraktu z PSG. [L'Équipe]
37
A kto go będzie tu chciał ?
10
Denis gra tak jakby czegoś brakowało mu w kroku.. talent jest ale póki co to wszystko.
3
Tak po cichu liczyłem , że ten Vitinho może faktycznie okazać się nowym Coutinho może tak będzie tylko jak to sprawdzić skoro nie został nawet powołany na tourne po USA a taki Vermaelen , Douglas są w kadrze ... gdzie jest logika no gdze.
1
Tylko , że pełno jest innych gazet i nie hiszpańskich podających te same info.
0
No a co my zwykle szaraki mamy do gadania ? Nie mam zamiaru przejmować się tym że neymar odchodzi mam inne problemy co nie zmienia faktu że lubię oglądać jego futbol.
0
Nie rozumiem co w tym dziwnego zupełnie panowie ;)
0
To nie znaczy , że nie nie jest moim ulubionym piłkarzem tak ? Gdzie przejdzie tam będę mu kibicowal.. jak pójdzie do Psg z chęcią obejrzę jak Messi i Suarez ucierają mu nosa ale nadal nic nie zmieni tego , że to mój ulubiony piłkarz takie tam no.
0
No ja akurat zdania o nim nie zmieniam bo to mój ulubiony piłkarz , był tydzień z Cristiano to teraz mamy tydzień z Neymarem.
0
Niech sobie odchodzi Messi i Suarez mu tego nie wybacza raczej i kiedy przyjdzie mecz z PSG mu to udowodnią; )
55
Otoczenie Neymara zaprzeczyło, że Brazylijczyk chce odejść z Barcy.Neymar jest szczęśliwy w Barcelonie.[Cope,Ser]
0
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/887031507969298434/photo/1
Kadra Barcy na tourne w USA.
Idziecie w dobrym kierunku ! ( Douglas, Verma)
0
O masz liczyłem na tego Vitinho; D
0
Dawaj te 2000 ;D
1
No co ty za głupoty pleciesz PSG jest w stanie wykupić Neymara.
2
Neymar zostaje , przychodzi za grosze Jean Seri i powoli zostaje wprowadzany Carlos Alena.
0
Że to przez tyle lat te nieudaczniki z zarządu nie potrafili przewidzieć , że trzeba będzie kiedyś ich zastąpić ? Nie dało rady wcześniej myśleć ?
3
W tej chwili Carvajal a na przełomie całej dekady Dani Alves.
0
Barca chce Verrattiego to Psg przychodzi po Neymara , są gotowi wpłacić klauzulę a reszta należy już tylko do samego Neya; )
6
Opinie na jego temat dostałem od paru osób którzy go oglądali często.. a co on taki stary ? Bez przesady.
4
Parę obiektywnych osób z tej strony przekonało mnie co do Seriego.. dobra alternatywa dla Verrattiego i mam nadzieje , ze uda się go kupić tanio wtedy w razie nie wypalu ( czego Seriemu nie życzę ) dać więcej szans np Carlosowi Alena.
0
Zobaczymy co to będzie czas pokaże.
0
Obyś miał rację kolego..
0
Tak sobie myślę a może nawet jestem pewny tego , że Zimnoch tez by obil jape Szpilce..
2
Albo Verratti albo dajmy szanse komuś ze szkółki, Seri to nie poziom FCB dajcie sobie z nim spokój ilu z was oglądało jego grę ? Seri dokładnie w tym sezonie zaczął grał na fajnym poziomie a poprzednich latach nie było wcale kolorowo. Wiek ? Ani młody ani stary ale dla mnie odpada.
1
Szpilka to tylko i jedynie karierę może zrobić jeszcze w pół ciężkiej ewentualnie na Facebooku lub YouTube bo to mu na prawdę dobrze wychodzi.
1
Niech ktoś mi powie kto powiedział o tej bombie transferowej kiedy co i jak.. wracam po tygodniowym banie.
1
Szkoda ze Piotrek Zieliński to fan realu madryt, widział bym go w naszej kadrze.
0
Okienko u skośnych trwa do 14 lipca.