2

Teraz to już do śmierci w PSG zostanie ; )

1

Verratti negocjuje przedłużenie kontraktu z PSG. [L'Équipe]

37

A kto go będzie tu chciał ?

10

Denis gra tak jakby czegoś brakowało mu w kroku.. talent jest ale póki co to wszystko.

3

Tak po cichu liczyłem , że ten Vitinho może faktycznie okazać się nowym Coutinho może tak będzie tylko jak to sprawdzić skoro nie został nawet powołany na tourne po USA a taki Vermaelen , Douglas są w kadrze ... gdzie jest logika no gdze.

1

Tylko , że pełno jest innych gazet i nie hiszpańskich podających te same info.

0

No a co my zwykle szaraki mamy do gadania ? Nie mam zamiaru przejmować się tym że neymar odchodzi mam inne problemy co nie zmienia faktu że lubię oglądać jego futbol.

0

Nie rozumiem co w tym dziwnego zupełnie panowie ;)

0

To nie znaczy , że nie nie jest moim ulubionym piłkarzem tak ? Gdzie przejdzie tam będę mu kibicowal.. jak pójdzie do Psg z chęcią obejrzę jak Messi i Suarez ucierają mu nosa ale nadal nic nie zmieni tego , że to mój ulubiony piłkarz takie tam no.

0

No ja akurat zdania o nim nie zmieniam bo to mój ulubiony piłkarz , był tydzień z Cristiano to teraz mamy tydzień z Neymarem.

0

Niech sobie odchodzi Messi i Suarez mu tego nie wybacza raczej i kiedy przyjdzie mecz z PSG mu to udowodnią; )

55

Otoczenie Neymara zaprzeczyło, że Brazylijczyk chce odejść z Barcy.Neymar jest szczęśliwy w Barcelonie.[Cope,Ser]

0

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/887031507969298434/photo/1



Kadra Barcy na tourne w USA.

Idziecie w dobrym kierunku ! ( Douglas, Verma)

0

O masz liczyłem na tego Vitinho; D

0

Dawaj te 2000 ;D

1

No co ty za głupoty pleciesz PSG jest w stanie wykupić Neymara.

2

Neymar zostaje , przychodzi za grosze Jean Seri i powoli zostaje wprowadzany Carlos Alena.

0

Że to przez tyle lat te nieudaczniki z zarządu nie potrafili przewidzieć , że trzeba będzie kiedyś ich zastąpić ? Nie dało rady wcześniej myśleć ?

3

W tej chwili Carvajal a na przełomie całej dekady Dani Alves.

0

Barca chce Verrattiego to Psg przychodzi po Neymara , są gotowi wpłacić klauzulę a reszta należy już tylko do samego Neya; )

6

Opinie na jego temat dostałem od paru osób którzy go oglądali często.. a co on taki stary ? Bez przesady.

4

Parę obiektywnych osób z tej strony przekonało mnie co do Seriego.. dobra alternatywa dla Verrattiego i mam nadzieje , ze uda się go kupić tanio wtedy w razie nie wypalu ( czego Seriemu nie życzę ) dać więcej szans np Carlosowi Alena.

0

Zobaczymy co to będzie czas pokaże.

0

Obyś miał rację kolego..

0

Tak sobie myślę a może nawet jestem pewny tego , że Zimnoch tez by obil jape Szpilce..

2

Albo Verratti albo dajmy szanse komuś ze szkółki, Seri to nie poziom FCB dajcie sobie z nim spokój ilu z was oglądało jego grę ? Seri dokładnie w tym sezonie zaczął grał na fajnym poziomie a poprzednich latach nie było wcale kolorowo. Wiek ? Ani młody ani stary ale dla mnie odpada.

1

Szpilka to tylko i jedynie karierę może zrobić jeszcze w pół ciężkiej ewentualnie na Facebooku lub YouTube bo to mu na prawdę dobrze wychodzi.

1

Niech ktoś mi powie kto powiedział o tej bombie transferowej kiedy co i jak.. wracam po tygodniowym banie.

1

Szkoda ze Piotrek Zieliński to fan realu madryt, widział bym go w naszej kadrze.

0

Okienko u skośnych trwa do 14 lipca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?