4

Odkładając na bok swoje wku.... na Neymara a wracając do aspektów czysto sportowych twierdzę , że zaliczymy spory regres tracąc Neymara. Kto by nie przyszedł czy to będzie Dybala , Dembele , Coutinho to do Neya jeszcze trochę im brakuje , najbardziej będzie mi brakowało tego zgrania z Suarezem i Messim.

3

Jeszcze ktoś tu wierzy , że ney zostanie ? To już chyba zaszło za daleko według mnie już powoli się pakuje.

1

Odnośnie Dybali trochę nie rozumiem po co nam kolejny środkowy napastnik ?

0

Prócz Hazarda, Coutinho lepszej opcji nie widzę.

2

Szkoda , że nie kupiliśmy Asensio problem zalatania dziury po Neyu zmniejszył by się w znacznym stopniu i 222 mln na czysto.

2

Ja to już tylko myślę kto może neya zastąpić.

0

Ostatnie słowo należy do Neymara tylko czemu milczy.

3

Sport: Transfer Neymara nieunikniony. Barcelona i PSG już negocjują. Valverde traktuje go już jako piłkarza PSG. Oficjalka wkrótce.

24

Klub jest ważniejszy pamiętaj kolego ...

0

Neymar o tym myślał.

0

Zapomnij o thiago to transfer nie realny.

0

Dlaczego tak powiadasz ?;)

0

Samo odejście Neya nie boli to była kwestia czasu tylko kim go zastąpić ? W tym okienku nie realne jest kupić kogoś kto bez problemu zastąpi Neymara.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak to lepiej ? Nie ma lepszego obecnie piłkarza na tej pozycji co moNey.

5

niech idzie sie kąpać w ropie od szejkow... nie szanuje nas kibicow.

0

Na pewno nie o swojej przyszłości, umowy sponsorskie zabraniają Neymarowi wypowiadać się na temat przyszłości w klubie.

1

Nie będzie mowy o żadnym transferze jedynie , może jedynie o tej akcji z Semedo.

1

Ciężko powiedzieć , jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

0

Za Neymara można kupić ich dwóch ;)

0

Dembele w tym roku jest nie do wyciągnięcia informował o tym Zorc i groził , że zagoni na Barcelonę jeżeli dalej będą się kontaktować z zawodnikiem, Griezmann w tym roku również nie do wyjęcia , jedynie Dybala ale to nie pozycja Neymara.

1

Kupcie kukurydze nie dajcie się prosić. .... takie tam na rozluźnienie ;)

4

Niech idzie w życiu tej złotej piłki nie dostanie co najwyzej złoty turban szejka.

0

Chyba z turbanem szejka na głowie.

0

Bo Neymar jest tym ogniskiem zapalnym, sam stworzył taka atmosferę nie tylko wśród kolegow ale w całym klubie nawet u nas na la rambli.

0

Żeby stać się najlepszym zawodnikiem tak jak Messi potrzebne są umiejętności to oczywiście normalne ale także coś takiego czego Neymar nie ma ,, skromność" a za grosz jej nie ma pyszałek.

1

Miarka się przebrała klub jest ponad wszystkim.

6

Chciał sobie z klubem pograć Neymar , wyciągnąć korzystniejszy kontrakt w końcu wyszlo tak ze większości kibiców w sondzie jest za tym by go sprzedać. Myślał że będą płakać kibice i prosić Neymarka żeby został a tu psikus.. chciał nie chciał już czas na ciebie za daleko to poszło.

0

Ja tam już się pogodzilem z tym , że prawdopodobnie odejdzie.. pytanie tylko kto w tej chwili mógł by go godnie zastąpić i kogo można wyciągnąć ? Dembele w tym roku nie da rady , Dybala nie ta pozycja.

1

To jaja czy co ?;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?