1

Nie da się już czytać tych wypocin.

0

Jeszcze dostępny to stary link żeby pokazać jak wygląda ;)

2

Szczęśliwy posiadacz bluzy FC Barcelona ;))

https://www.tootkey.pl/pl/p/BLUZA-BARCELONA-CLASSIC/37

7

Floyd go zje to nie mma.

0

Czeski film , moda na miliony co za czasy.

0

Przekona cie jeden sezon do wydania 180 mln ?

0

Dlaczego ? Jednym sezonie mogę go porównać do wielu zawodników którzy mieli piękny jeden sezon gry.

1

180 mln płacąc za kota w worku który może się okazać kolejnym odegaardem ja dziekuje to ci dopiero kabaret się zrobił na tym rynku transferowym.. udźwignąc sama presję związana z tym , że w wieku 18 lat zostałeś najdrozszym zawodnikiem w historii futbolu po jednym sezonie gry to tez trzeba mieć torbę ze stali.

0

Dziwisz się z lawiny złości i żalu skoro póki co siedzimy z Gomesem, Turanem, Douglasem, Vermaelenem i być może pozegnamy Neymara ? I do tego ciężko jest nam kogoś kupić ?

11

Idealnie rozegrał to Perez majstersztyk.

0

To już nie chodzi i to ile ten Mbappe warty chodzi o to jak szybko Perez jest w stanie kupić zawodnika.. mam nadzieje ze nasz zarząd z Coutinho nie da ciała.

1

Twierdzisz , że Lebiedzinski to zły informator ?

5

180 plus 20 zmiennych za Mbappe grubo.. info Marca, El Jarek, Lebiedzinski.

6

Coutinho pasuje do układanki 4-2-3-1 która preferuje Valverde automatycznie odchodzi problem pomocnika.

33

Nie tylko wiek on cały od stóp aż po ostatni sterczacy włos pozostawia wiele wątpliwości.

0

Z Coutinho możemy grać 4-2-3-1 gdzie w pomocy znajdował by się Busi i albo Iniesta albo Roberto.

1

Lfc podobno w tym okienku daruje sobie juz jego transfer i za rok będą próbowali go ściągnąć.

0

Jakie masz auto ? Stan ?

0

Ja bym wolał żeby Neymar został pusto bez niego będzie ;)

0

Tak czy tak podejrzewam , że jeżeli uda się Neya zatrzymać to maksymalnie na jeden sezon on ma parcie na odejście tak już dawno by to zdementował.. ewentualnie jego staruszek rozdaje karty i nie ma nic do powiedzenia dopóki tata nie da pozwolenia.

0

Dziś jest konferencja prasowa ?

0

Wejdź na główna stronę naszej strony artykuł Sportu.

0

I nici ze słów Pique ... walka o Neya dalej trwa ;)

0

Na neymara raczej nie stawiam.

1

Co tu można po jednym meczu ocenić. Standardowo u Denisa czyli w kratkę.

0

Jeżeli będzie zmiana ustawienia to popieram was wtedy to ma sens tyle ze transfer Cou praktycznie tak samo nie realny jak Verrattiego.

1

Coutinho to transfer który nie ma sensu to nie pozycja Xaviego czy Verrattiego jestem za Serim.

3

0

Gdyby Navas nie wybronił kilka setek ....

1

Może i wygra ale Messi i tak w pojedynkę rozwali standardowo Real ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?