kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie da się już czytać tych wypocin.
0
Jeszcze dostępny to stary link żeby pokazać jak wygląda ;)
2
Szczęśliwy posiadacz bluzy FC Barcelona ;))
https://www.tootkey.pl/pl/p/BLUZA-BARCELONA-CLASSIC/37
7
Floyd go zje to nie mma.
0
Czeski film , moda na miliony co za czasy.
0
Przekona cie jeden sezon do wydania 180 mln ?
0
Dlaczego ? Jednym sezonie mogę go porównać do wielu zawodników którzy mieli piękny jeden sezon gry.
1
180 mln płacąc za kota w worku który może się okazać kolejnym odegaardem ja dziekuje to ci dopiero kabaret się zrobił na tym rynku transferowym.. udźwignąc sama presję związana z tym , że w wieku 18 lat zostałeś najdrozszym zawodnikiem w historii futbolu po jednym sezonie gry to tez trzeba mieć torbę ze stali.
0
Dziwisz się z lawiny złości i żalu skoro póki co siedzimy z Gomesem, Turanem, Douglasem, Vermaelenem i być może pozegnamy Neymara ? I do tego ciężko jest nam kogoś kupić ?
11
Idealnie rozegrał to Perez majstersztyk.
0
To już nie chodzi i to ile ten Mbappe warty chodzi o to jak szybko Perez jest w stanie kupić zawodnika.. mam nadzieje ze nasz zarząd z Coutinho nie da ciała.
1
Twierdzisz , że Lebiedzinski to zły informator ?
5
180 plus 20 zmiennych za Mbappe grubo.. info Marca, El Jarek, Lebiedzinski.
6
Coutinho pasuje do układanki 4-2-3-1 która preferuje Valverde automatycznie odchodzi problem pomocnika.
33
Nie tylko wiek on cały od stóp aż po ostatni sterczacy włos pozostawia wiele wątpliwości.
0
Z Coutinho możemy grać 4-2-3-1 gdzie w pomocy znajdował by się Busi i albo Iniesta albo Roberto.
1
Lfc podobno w tym okienku daruje sobie juz jego transfer i za rok będą próbowali go ściągnąć.
0
Jakie masz auto ? Stan ?
0
Ja bym wolał żeby Neymar został pusto bez niego będzie ;)
0
Tak czy tak podejrzewam , że jeżeli uda się Neya zatrzymać to maksymalnie na jeden sezon on ma parcie na odejście tak już dawno by to zdementował.. ewentualnie jego staruszek rozdaje karty i nie ma nic do powiedzenia dopóki tata nie da pozwolenia.
0
Dziś jest konferencja prasowa ?
0
Wejdź na główna stronę naszej strony artykuł Sportu.
0
I nici ze słów Pique ... walka o Neya dalej trwa ;)
0
Na neymara raczej nie stawiam.
1
Co tu można po jednym meczu ocenić. Standardowo u Denisa czyli w kratkę.
0
Jeżeli będzie zmiana ustawienia to popieram was wtedy to ma sens tyle ze transfer Cou praktycznie tak samo nie realny jak Verrattiego.
1
Coutinho to transfer który nie ma sensu to nie pozycja Xaviego czy Verrattiego jestem za Serim.
3
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/889373719373762560/photo/1
Dwóch prezesów i Neymar.
0
Gdyby Navas nie wybronił kilka setek ....
1
Może i wygra ale Messi i tak w pojedynkę rozwali standardowo Real ;)