12

To jest ostatnia szansa na ściągnięcie Verrattiego i ostatnia szansa by Bartomeu ratował swoje cztery litery wiec podejrzewam , że będą robić wszystko by zasłonić oczy wszystkim cules tymi wszystkimi aferami nie dygajcie będzie dobrze.

1

Czas chyba zniknąć na jakieś 2 tyg bo nie można patrzeć na ten płacz ! Ludzie trochę wiary początek okienka.

0

To gazeta samego naczelnego wodza prezesa PSG ;))

0

Poczekajcie z tym płaczem do końca okienka.. dajmy im pracować ocenimy na początku sezony i wtedy wyciągniemy wnioski.

0

Nie będzie to sprawa jest prosta wyrzucić na zbity pysk Bartomeu i tyle co tu płakać; D

0

Nie no to oczywiście prawda , czasy kiedy budowlaniec miał opinie pijaka powoli zanikaja chociaz trafi sie paru co sobie piwko trzepnie przed praca ale większości w tej chwili to na prawdę fachowcy którzy znają się na robocie i posiadają odpowiednią wiedzę dzięki szkoleniom no i przede wszystkim mają profesjonalny sprzęt.

0

Niedługo w naszym kraju będzie tak , że nie będzie komu budować domów zdecydowanie brakuje ludzi co mają fach w ręku a druga sprawa nikt nie chce się tego uczyć chociaż dobry majster na prawdę dobrze zarabia.

4

E tam zaraz liceum wolałbym technikum przynajmniej czegoś się nauczysz chociażby jak łopate trzymać w tych czasach wiedza praktyczna jest ważniejsza niż teoretyczna... ja juz po studiach i to w miarę przyzwoitych i ciężko mi ogarnąć jakoś robotę w moim wy uczonym zawodzie żałuję , że nie poszedłem do technikum tam chociaż wiedzy praktycznej bym trochę miał.

11

Narobili kibicom smaku tym Verrattim i Ceballosem , że teraz każdy inny transfer będzie traktowany jako porażka Bartomeu.

6

Być może, trzeba było się z tym liczyć jeszcze jak z Ceballosem się nie uda to podejrzewam , że dymisja Bartomeu to będzie tylko kwestia czasu.

4

No i trudno czekamy dalej , szybko zakończyła się saga z Semedo , szybko z Dembele , niedługo Ceballos a potem pewnie Verratti i zostaniemy z gołym tyłkiem.

0

Mało tego ma problemy z ich kupnem; )

20

Barcelona has contacted Bétis and Ceballos’ entourage to try and reach a deal, paying his €15m release clause. [RADIO KANAL BARCELONA]

1

Ceballos: Wypowiem się w ciągu dwóch tygodni.
Świeże info od Marca po spotkaniu ceballosa z działaczem.

0

Dzięki źle zrozumiałem.

1

J. Krecidlo twierdzi , że info które podał o Ceballosie jest chyba z jakiegoś fake konta.

0

Dawno nie było takiej batalii o zawodnika...

2

As donosi , że Dani Ceballos podjął juz decyzję i wybrał Real Madryt info z przed sekundy ze strony mierdy.

0

Nic tu ciekawego nie ma co rozwijać cały czas to samo Verratti chce przejść do Barcelony i czeka na ruch Barcelony czyli ciągle to samo.

1

Pewnie gumball 3000

0

Twierdzisz , że Ceballos to mydlenie oczu kibicom w razie fiasku transferu Verrattiego. . Gorzej jak nie wyjdzie tez z Ceballosem

13

Fajnie to wygląda z tym Ceballosem gazety Madrycie pewne przejścia do Realu a gazety Katalonskie pewne przejścia do Barcy , ciekawa która bardziej zrobi z siebie pośmiewisko.

0

Możesz walnąć WD na bank nie zaszkodzi.

1

Transfer zagadka tak samo jak z Verrattim, ciekawe okienko.

5

Najważniejsze żeby przyszedł Verratti i solidny prawy obrońca reszta jest mi mocno obojętna.

0

No gratuluję pozytywnego podejścia , oby tak było jak mówisz.

0

Marca mimo wszystko pewna , że przyszłość Ceballosa rysuje się w białych barwach ;) tez całkiem fajna telenowela się szykuje niczym ta z Verrattim tyle , że na bank krótsza.

24

Ale tu będzie płacz jak Ceballos będzie w Realu , nie jarajcie się tak.

5

Przezywasz dużo ten transfer patrze ;)

15

Może ma rozdwojenie jaźni raz na nas pie.. raz na real , niech się zdecyduje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?