kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To jest ostatnia szansa na ściągnięcie Verrattiego i ostatnia szansa by Bartomeu ratował swoje cztery litery wiec podejrzewam , że będą robić wszystko by zasłonić oczy wszystkim cules tymi wszystkimi aferami nie dygajcie będzie dobrze.
1
Czas chyba zniknąć na jakieś 2 tyg bo nie można patrzeć na ten płacz ! Ludzie trochę wiary początek okienka.
0
To gazeta samego naczelnego wodza prezesa PSG ;))
0
Poczekajcie z tym płaczem do końca okienka.. dajmy im pracować ocenimy na początku sezony i wtedy wyciągniemy wnioski.
0
Nie będzie to sprawa jest prosta wyrzucić na zbity pysk Bartomeu i tyle co tu płakać; D
0
Nie no to oczywiście prawda , czasy kiedy budowlaniec miał opinie pijaka powoli zanikaja chociaz trafi sie paru co sobie piwko trzepnie przed praca ale większości w tej chwili to na prawdę fachowcy którzy znają się na robocie i posiadają odpowiednią wiedzę dzięki szkoleniom no i przede wszystkim mają profesjonalny sprzęt.
0
Niedługo w naszym kraju będzie tak , że nie będzie komu budować domów zdecydowanie brakuje ludzi co mają fach w ręku a druga sprawa nikt nie chce się tego uczyć chociaż dobry majster na prawdę dobrze zarabia.
4
E tam zaraz liceum wolałbym technikum przynajmniej czegoś się nauczysz chociażby jak łopate trzymać w tych czasach wiedza praktyczna jest ważniejsza niż teoretyczna... ja juz po studiach i to w miarę przyzwoitych i ciężko mi ogarnąć jakoś robotę w moim wy uczonym zawodzie żałuję , że nie poszedłem do technikum tam chociaż wiedzy praktycznej bym trochę miał.
11
Narobili kibicom smaku tym Verrattim i Ceballosem , że teraz każdy inny transfer będzie traktowany jako porażka Bartomeu.
6
Być może, trzeba było się z tym liczyć jeszcze jak z Ceballosem się nie uda to podejrzewam , że dymisja Bartomeu to będzie tylko kwestia czasu.
4
No i trudno czekamy dalej , szybko zakończyła się saga z Semedo , szybko z Dembele , niedługo Ceballos a potem pewnie Verratti i zostaniemy z gołym tyłkiem.
0
Mało tego ma problemy z ich kupnem; )
20
Barcelona has contacted Bétis and Ceballos’ entourage to try and reach a deal, paying his €15m release clause. [RADIO KANAL BARCELONA]
1
Ceballos: Wypowiem się w ciągu dwóch tygodni.
Świeże info od Marca po spotkaniu ceballosa z działaczem.
0
Dzięki źle zrozumiałem.
1
J. Krecidlo twierdzi , że info które podał o Ceballosie jest chyba z jakiegoś fake konta.
0
Dawno nie było takiej batalii o zawodnika...
2
As donosi , że Dani Ceballos podjął juz decyzję i wybrał Real Madryt info z przed sekundy ze strony mierdy.
0
Nic tu ciekawego nie ma co rozwijać cały czas to samo Verratti chce przejść do Barcelony i czeka na ruch Barcelony czyli ciągle to samo.
1
Pewnie gumball 3000
0
Twierdzisz , że Ceballos to mydlenie oczu kibicom w razie fiasku transferu Verrattiego. . Gorzej jak nie wyjdzie tez z Ceballosem
13
Fajnie to wygląda z tym Ceballosem gazety Madrycie pewne przejścia do Realu a gazety Katalonskie pewne przejścia do Barcy , ciekawa która bardziej zrobi z siebie pośmiewisko.
0
Możesz walnąć WD na bank nie zaszkodzi.
1
Transfer zagadka tak samo jak z Verrattim, ciekawe okienko.
5
Najważniejsze żeby przyszedł Verratti i solidny prawy obrońca reszta jest mi mocno obojętna.
0
No gratuluję pozytywnego podejścia , oby tak było jak mówisz.
0
Marca mimo wszystko pewna , że przyszłość Ceballosa rysuje się w białych barwach ;) tez całkiem fajna telenowela się szykuje niczym ta z Verrattim tyle , że na bank krótsza.
24
Ale tu będzie płacz jak Ceballos będzie w Realu , nie jarajcie się tak.
5
Przezywasz dużo ten transfer patrze ;)
15
Może ma rozdwojenie jaźni raz na nas pie.. raz na real , niech się zdecyduje.