0

Cisza przed burza..

21

Hejterzy Gomesa po obejrzeniu Saula chyba wyjdą z siebie dzis.

0

Jak stawiać na młodych to Weigl za Busquetsa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

50 za Semedo tez jest za dużo.

0

Dopiero mi wysłało coś się zacielo hehehe ;D

0

Stawiam kratę piwka, że Denis wejdzie w 90 i nie dotknie piłki.

2

Ceballos publicznie wyrażał chęci przejścia do Realu.

1

Ceballos kwota wykupu tego chlopaczka jedyne 15m Euro , ale Real zrobi deal.

0

Oni są dla Realu.

5

Nie no czemu , masz rację.

0

Automatycznie podstawia mi słowa.

2

Saul mega kot ale to nie ten typ zawodnika potrzebny jest Barcelonie .... Veratti , Veratti i jeszcze raz Veratti ..

0

Nie ma się co dziwić , że Denis na ławie , prezentuje mierny poziom gra jakby nie miał jaj i dlatego siedzi na ławie.

3

Niech się włączają Dembele wyraźnie mówił gdzie chce grać , przynajmniej zobaczymy czy jego słowa mają jakoś wartość

6

Tez tego nie rozumiem , dla mnie Neymar jest liderem i to było widoczne kiedy Messi miał kontuzje kolana , mocno osłabieni potrafiliśmy wskoczyć na 1 miejsce w tabeli La liga , mało tego Neymar był kluczowy prawie w każdym meczu a w spotkaniu z Realem Madryt wygranym 4 golami wyczynial cuda na kiju.

4

Dla mnie Neymar jest nietykalny i taki powinien zostać.

0

Dziś od chyba dwóch lat zmieniłem sobie avatar i szukam jakiegoś fajnego z Demeble ten na który właśnie patrzysz tez juz zmieniłem pojawi się pewnie za parę godzin heh, ale faktycznie masz rację ;D

0

Właśnie obejrzałem pierwszy raz Project Lady idzie to obejrzeć tylko co tam robi Rozenek-Majdan to ja nie mam pojęcia.. ta która lata z gola pupa , powiększa cyce i chodzi z ustami napompowanymi jak ponton uczy kultury , pokory i jak być wielka dama.. ok każdy robi z swoim ciałem co chce ale Rozenek-Majdan nie zawsze była wzorem kultury , nie pasuje mi tu na wzór do naśladowania.

0

Info jest moje nie kopiowane a tłumaczone w translatorze a najważniejsze info zamieściłem tutaj , totalna głupotę napisałeś myślisz , że PSG pęknie bo dostanie 15 mln więcej i rozwiąże umowę za porozumieniem stron ? Naiwny do potęgi jesteś ale marzenia nie bolą. Pozdrawiam

0

Napisałeś , że wolisz żeby Barca zapłaciła te 15 milionów więcej tylko skąd mamy wiedzieć jaka będzie oferta Barcy , dajmy na to 100 mln PSG zapewne odrzuci i myślisz , że dając im powiedzmy 20 mln więcej zgodzą się na ten transfer ? Według mnie oni poprostu mogą go nie puścić i tyle.

1

A jak myślisz ?

0

France Football w swoim artykule mówi międzyinnymi o tym czy PSG powinno trzymać Verrattiego wbrew jego woli .... dobrze mówią coś się dzieje ;D

3

France Football dołącza do debaty o Verrattim - wg gazety PSG powinno sprzedać Włocha jeszcze w tym okienku.

https://www.francefootball.fr

5

Ani Lima ani Paulinka nie przyjdzie zakładasz się ?

17

Scenariusz idealny ale Gomesa bym jeszcze zostawił , będą z niego ludzie.

0

Dużo wiadomo będzie 4 lipca kiedy to Verratti ma stawić się na letnim zgrupowaniu PSG.

0

Co za banda imbecyli inaczej nie da się ich nazwać.

1

Nie ma takiej opcji , że dojdzie do takiego transferu.

1

Mam nadzieje , ze Alena będzie dostawał minuty w następnym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?