kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty chcesz ratować wychowanków czy zdobywać trofea ? Gościu to nie te czasy .. teraz trzeba tworzyć jak najbardziej konkurencyjny skład i wywalac kupę kasy na wzmocnienia bo można obudzić się z ręką w nocniku. ...
0
Wymień mi lepszych prawych obrońców na lata zaznaczam na lata bo o starych nie ma co nawet myśleć.
Mazi
Zniesiesz potrójna koroNe w lidze mistrzów realu ? Ja nie... takie czasy chcąc być najlepszym potrzebujemy najlepszych nie ma czasu na testowanie.
3
Jak mamy deptac po piętach Realowi musimy sprowadzać najlepszych , nie ma czasu na testowanie Palencii bo w razie niepowodzenia będziemy oglądać potrójna koronę Realu w lidze mistrzów
13
Mały ale odważny ten Verratti rzucił wszystkie karty na stół PSG by wywalczyć transfer do Barcelony przecież w razie jak się nie uda to kulturalnie mowiac będzie miał prze....
1
Jak dla mnie zupełnie nie potrzebny transfer ,ale powodzenia.
4
Maestro dosłownie ;)
4
Dokładnie rok czasu od wystawienia mandatu.
12
Jak ten chłopak trzyma piłę , dla mnie wart każdych pieniędzy ;)
0
Verratti jest wart tych 120 mln i za wszelką cenę jeżeli istnieje taka możliwość powinni go zabierać z pocalowaniem w rękę.
0
Nie dał dojść do słowa to mu wytłumaczył co i jak ;D
21
Ależ go zgasil; )
11
Dołączam się do pozdrowień ;)
0
Toć to kuźwa kpina jakas z tym Paulinho.
4
Jeżeli to prawda z tym Paulinho to ewidentnie Bartomeu i Robert Fernandez powinni dostać po przyslowiowym ,, plaskaczku " za niszczenie klubu.
0
Zastanawia mnie tylko jedno , jak poważne konsekwencje poniósł by Marco Verratti zrywając umowę z PSG ?
0
Po to jest La Rambla żebysmy sami sobie Newsy szybciej dawali redakcji tez trzeba dać żyć ;)
0
Dalej jakiś ślepy jestem przy którym zdjęciu ?;)
0
Nie widzę heh ; (
3
Żebyś Ty tak robił w meczu jak pięknie gadasz przed kamerami. Każda twoja szansa od Luisa Enrique była bezjajeczna i nie wykorzystana.
3
Każdy gracz z najwyższej półki chciałby kiedyś zagrać w takiej drużynie jak Barcelona , PSG nigdy takie nie będzie a przynajmniej póki co się na to nie zapowiada.
9
Szkoda trochę Verratiego pewnie pluje sobie w twarz , że podpisał kontrakt do 2021 roku ale jak wiadomo niczego w życiu nie przewidzisz tym bardziej w tak młodym wieku , mimo to wielkie gratulacje dla tego małego skrzata, że tak walczy o ten transfer do Barcelony i mam nadzieje , ze mu się uda. Trzymam kciuki
0
Telenowela pod tytułem ,, Zbuntowany Anioł " nawet pasuje ;)
0
Marco walczy o ten transfer , nie wiem po co trzymać kogoś na sile to jest chore.
0
Iniestaaaaa !!!;))
16
Nie widzę żadnego prawego obrońcy na rynku który może stać się nowym Alvesem.
9
Długo będziemy oglądać plecy realu.
4
PSG mimo presji Verrattiego nie zamierza rozpoczynać żadnych negocjacji ws. transferu pomocnika do Barcelony.[ARA]
PSG nie chce sprzedawać Verrattiego
Borussia nie chce sprzedawać Dembele
Arsenal nie chce sprzedawać Bellerina
Co to będzie ?;)
0
Hańba narodowa.
0
Zamiast włoski na boczek to weźcie się za piłkę szanowna młodzieży ;)
0
Jak dzieciaków ;)