16

Nie widzę żadnego prawego obrońcy na rynku który może stać się nowym Alvesem.

9

Długo będziemy oglądać plecy realu.

4

PSG mimo presji Verrattiego nie zamierza rozpoczynać żadnych negocjacji ws. transferu pomocnika do Barcelony.[ARA]



PSG nie chce sprzedawać Verrattiego

Borussia nie chce sprzedawać Dembele

Arsenal nie chce sprzedawać Bellerina

Co to będzie ?;)

0

Hańba narodowa.

0

Zamiast włoski na boczek to weźcie się za piłkę szanowna młodzieży ;)

0

Jak dzieciaków ;)

1

Kupmy Dembele wsadzimy go na pozycję Verattiego i tyle ;D

38

Verratti omówi z prawnikami kwestię ewentualnych kar za nie rozpoczęcia pre-sezonu z PSG. Włoch chce grać w Barcelonie. [@lequipe]

0

Z całym szacunkiem czas Daniego w Barcy dobiegł końca tak samo jak Puyola, Xaviego itd. Czas odmlodzic kadrę.

0

W Hiszpanii trwa dyskusja, czy reprezentacja U21 pokonałaby seniorską kadrę La Furia Roja! 50 /50 według mnie.

0

60 mln za Bellerina źródło PremiumSport ? Kto to co to w ogóle jest, ja bym się nie sugerował takim źródłem.

0

A co to za źródło jakieś wiarygodne z tym transferem Bellerina ?

1

No i dobrze , że nie sprzedali bo trzeba dać mu szansę w tym sezonie. Kto wie może pod wodzą Valverde stanie się kluczowym graczem.

1

Zarząd za czapkę gruszek sprzedaje Mboule a Monaco za 2 lata weźmie 50 mln ;)

0

Mocno się zastanów zanim będziesz jeździł po asfalcie nogami jak flinston , korozja wpyla jak cholera.

1

Ogólnie ok tylko największą wadą tego auta jak i przeważnie każdego Forda jest ogromna korozja.

0

Ocenimy w następnym sezonie jeden wart drugiego ale nie można ich skreślac bo potencjał jest.

0

Ktoś na lewo tez musi kasę trzepac prawda ;)

1

Roznica wynika stad, ze Hiszpania na turniej mlodziezowy wyslala dorosla druzyne.. dobrze powiedziane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jest agentem Semedo i byli dziś we dwóch w Barcelonie.

1

Ognie a5 fajne auto ale później będziesz mial problem ze sprzedaniem wiem bo handluje samochodami ;)

1

Logiczne jest , że przy fiasku transferu Verattiego , Bellerina zarząd będzie ratował pupę Dembele i w ten sposób będzie mydlil oczy tylko wątpię czy ich to uratuje.

0

Szkoda nerwów , aby tylko się piłki pozbyć.

2

Valikonis powiadasz ;D

1

Hector, Veratti , Delofeu i jest mega dobrze a za rok Dembele.

11

Jeszcze nawet oficjalnie nie zaczęło się okienko transferowe a co nie którzy już wątpią w transfer Verrattiego. Dajmy spokojnie pracować Robercikowi Fernandezowi, Braidzie a może szejk pokaże ile jest człowieka w człowieku i nie zrobi z Verrattiego niewolnika.

0

Walcz Marco jesteśmy z Tobą !

0

Może jakaś wymiana za Bellerina; )

8

No jeszcze ewentualnie COPE i rac1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?