kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Nie widzę żadnego prawego obrońcy na rynku który może stać się nowym Alvesem.
9
Długo będziemy oglądać plecy realu.
4
PSG mimo presji Verrattiego nie zamierza rozpoczynać żadnych negocjacji ws. transferu pomocnika do Barcelony.[ARA]
PSG nie chce sprzedawać Verrattiego
Borussia nie chce sprzedawać Dembele
Arsenal nie chce sprzedawać Bellerina
Co to będzie ?;)
0
Hańba narodowa.
0
Zamiast włoski na boczek to weźcie się za piłkę szanowna młodzieży ;)
0
Jak dzieciaków ;)
1
Kupmy Dembele wsadzimy go na pozycję Verattiego i tyle ;D
38
Verratti omówi z prawnikami kwestię ewentualnych kar za nie rozpoczęcia pre-sezonu z PSG. Włoch chce grać w Barcelonie. [@lequipe]
0
Z całym szacunkiem czas Daniego w Barcy dobiegł końca tak samo jak Puyola, Xaviego itd. Czas odmlodzic kadrę.
0
W Hiszpanii trwa dyskusja, czy reprezentacja U21 pokonałaby seniorską kadrę La Furia Roja! 50 /50 według mnie.
0
60 mln za Bellerina źródło PremiumSport ? Kto to co to w ogóle jest, ja bym się nie sugerował takim źródłem.
0
A co to za źródło jakieś wiarygodne z tym transferem Bellerina ?
1
No i dobrze , że nie sprzedali bo trzeba dać mu szansę w tym sezonie. Kto wie może pod wodzą Valverde stanie się kluczowym graczem.
1
Zarząd za czapkę gruszek sprzedaje Mboule a Monaco za 2 lata weźmie 50 mln ;)
0
Mocno się zastanów zanim będziesz jeździł po asfalcie nogami jak flinston , korozja wpyla jak cholera.
1
Ogólnie ok tylko największą wadą tego auta jak i przeważnie każdego Forda jest ogromna korozja.
0
Ocenimy w następnym sezonie jeden wart drugiego ale nie można ich skreślac bo potencjał jest.
0
Ktoś na lewo tez musi kasę trzepac prawda ;)
1
Roznica wynika stad, ze Hiszpania na turniej mlodziezowy wyslala dorosla druzyne.. dobrze powiedziane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jest agentem Semedo i byli dziś we dwóch w Barcelonie.
1
Ognie a5 fajne auto ale później będziesz mial problem ze sprzedaniem wiem bo handluje samochodami ;)
1
Logiczne jest , że przy fiasku transferu Verattiego , Bellerina zarząd będzie ratował pupę Dembele i w ten sposób będzie mydlil oczy tylko wątpię czy ich to uratuje.
0
Szkoda nerwów , aby tylko się piłki pozbyć.
2
Valikonis powiadasz ;D
1
Hector, Veratti , Delofeu i jest mega dobrze a za rok Dembele.
11
Jeszcze nawet oficjalnie nie zaczęło się okienko transferowe a co nie którzy już wątpią w transfer Verrattiego. Dajmy spokojnie pracować Robercikowi Fernandezowi, Braidzie a może szejk pokaże ile jest człowieka w człowieku i nie zrobi z Verrattiego niewolnika.
0
Walcz Marco jesteśmy z Tobą !
0
Może jakaś wymiana za Bellerina; )
8
No jeszcze ewentualnie COPE i rac1.