0

Patrzymy a tu Xavi ;D

1

Tez się boje , że stawianie Coutinho na pozycji Iniesty to jakby wykorzystywać zaledwie 50 % jego umiejętności.

5

Kabarety to by były jakby Valverde nie został trenerem ale to mało realne ;)

1

Według mnie poprostu nie pasuje do naszej taktyki , słabo wychodzi spod pressingu przez co potrafi odwalic konkretnego babola, za dużo ciągnie go do ataku , duże braki w destrukcji i często chyba nawet za często ma problemy z przyjęciem prostej pilki.

1

On się nie nadaje do Barcelony.

0

Słabe wyniki Enrique , słabe wyniki koszykówki... Laporta wróć.

0

Dobry trener pytanie tylko czy wytrzyma presję jaka będzie na nim ciążyla w tak wielkim klubie.

4

No to dziś Valverde prawdopodobnie oficjalnie , ciekawe kiedy pierwsza konferencja z jego udziałem juz nie mogę się doczekać.

0

Różnie bywało w jego karierze przez część zylety nie byl lubiany ze względu na to , że bodajże dwa razy szantazowal odejściem z klubu żeby mu Roma więcej kasy dala i to całkiem poważnie ;)

0

Ma chlopina pecha.

2

Jutro zarząd ogłosi nowego trenera ;)

0

I co tam Razorek chyba Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem kolego :)

0

Tak ale to słowa Bellerina i nie ważne dla jakiego dziennika , osobiście nie mam swojego faworyta.

5

Bellerin w wywiadzie dla Daily Mail wykluczył odejście z Arsenalu.

25

"Chciałbym w przyszłości zagrać w Barcelonie. Nie odmówię im"~ Davinson Sánchez.

17

Ba no i Veratti , Coutinho, Bellerin , Dembele , Dybala wszyscy by się przydali.

0

Gdzieś Ty był jak Cię nie było towarzyszu; )

0

Jeżeli chcemy by nasza pomoc wyglądała jak ta w tym roku to proszę bardzo kupy Herrere.

1

Nie wiem czy się wzmocnimy czy jeszcze pogorszymy skład kupując Herrere; )

1

No ale żeby od idiotów wyzywać ? Co ten gość ma w głowie to ja nie wiem zero dystansu ;)

0

Zero dystansu panowie no ale i tacy się znajdą ;)

1

Hmm rusz mozgiem ?

2

Opowiedział bym wam kawał o koniu ale boję się , że go zwalę; )

0

Dobra gra w obronie i pressing który stosuje Valverde to jest to czego nam brakuje ;)

0

Głowa do góry trzeba wierzyć ;)

32

Mega solidny trener , dobry taktyk czemu płaczecie?

1

Mundo Deportivo : Ernesto Valverde Fichado !

5

„Teraz jesteście zadowoleni? Dajcie spokój! Nie pierd... Kłamstwo, toksyczne związki i manipulacie pożarły ten klub. Dokąd zmierzasz, Barço?” – napisał Laporta

6

Dobry kabaret śmiechu warte ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?