kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzymy a tu Xavi ;D
1
Tez się boje , że stawianie Coutinho na pozycji Iniesty to jakby wykorzystywać zaledwie 50 % jego umiejętności.
5
Kabarety to by były jakby Valverde nie został trenerem ale to mało realne ;)
1
Według mnie poprostu nie pasuje do naszej taktyki , słabo wychodzi spod pressingu przez co potrafi odwalic konkretnego babola, za dużo ciągnie go do ataku , duże braki w destrukcji i często chyba nawet za często ma problemy z przyjęciem prostej pilki.
1
On się nie nadaje do Barcelony.
0
Słabe wyniki Enrique , słabe wyniki koszykówki... Laporta wróć.
0
Dobry trener pytanie tylko czy wytrzyma presję jaka będzie na nim ciążyla w tak wielkim klubie.
4
No to dziś Valverde prawdopodobnie oficjalnie , ciekawe kiedy pierwsza konferencja z jego udziałem juz nie mogę się doczekać.
0
Różnie bywało w jego karierze przez część zylety nie byl lubiany ze względu na to , że bodajże dwa razy szantazowal odejściem z klubu żeby mu Roma więcej kasy dala i to całkiem poważnie ;)
0
Ma chlopina pecha.
2
Jutro zarząd ogłosi nowego trenera ;)
0
I co tam Razorek chyba Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem kolego :)
0
Tak ale to słowa Bellerina i nie ważne dla jakiego dziennika , osobiście nie mam swojego faworyta.
5
Bellerin w wywiadzie dla Daily Mail wykluczył odejście z Arsenalu.
25
"Chciałbym w przyszłości zagrać w Barcelonie. Nie odmówię im"~ Davinson Sánchez.
17
Ba no i Veratti , Coutinho, Bellerin , Dembele , Dybala wszyscy by się przydali.
0
Gdzieś Ty był jak Cię nie było towarzyszu; )
0
Jeżeli chcemy by nasza pomoc wyglądała jak ta w tym roku to proszę bardzo kupy Herrere.
1
Nie wiem czy się wzmocnimy czy jeszcze pogorszymy skład kupując Herrere; )
1
No ale żeby od idiotów wyzywać ? Co ten gość ma w głowie to ja nie wiem zero dystansu ;)
0
Zero dystansu panowie no ale i tacy się znajdą ;)
1
Hmm rusz mozgiem ?
2
Opowiedział bym wam kawał o koniu ale boję się , że go zwalę; )
0
Dobra gra w obronie i pressing który stosuje Valverde to jest to czego nam brakuje ;)
0
Głowa do góry trzeba wierzyć ;)
32
Mega solidny trener , dobry taktyk czemu płaczecie?
1
Mundo Deportivo : Ernesto Valverde Fichado !
5
„Teraz jesteście zadowoleni? Dajcie spokój! Nie pierd... Kłamstwo, toksyczne związki i manipulacie pożarły ten klub. Dokąd zmierzasz, Barço?” – napisał Laporta
6
Dobry kabaret śmiechu warte ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika