kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No trzeba im pogratulowac i tyle nie ma co płakać i tak dekada należała do nas ;)
2
Nie mam pojęcia chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądała nasza 11 w najbliższych latach ;)
6
Żeby jej nie było to byś tej choloty nie ogarnął.
2
De Gea , Carvajal, Varane , Vallejo, Theo , Kovacic , Marcos Llorente , Isco , Asensio , Vinicius , Mbappe jeżeli tak ma wyglądać skład Realu w najbliższych latach to przynajmniej na papierze ten sklad może osiagnać wiele ;)
1
Jakich to my czasów dozylismy , że wszyscy liczymy na Sandro w meczu Malaga - Real.
7
Dobrze ze ten sezon się już kończy mam już go dosyć ;)
0
Dobrze , że się nie napalilem; )
0
W takim razie pozostaje pytanie czy zarząd idzie w dobrym kierunku ;)
2
Nie sądzicie , że Barcelona błądzi co do swoich planów transferowych mam na myśli poprzednie okienko w których chcieliśmy Nolito , Gameiro, Vietto oni zupełnie nie odnajdują się w nowych klubach może nie wygląda to aż tak źle ale daleko im do Barcy.
29
,, Kobiety nie zmienisz , możesz zmienić kobietę , ale to nic nie zmieni "
- Andrzej Poniedzielski
8
Remis albo Celta dostanie baty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech sobie Real wygra 2x Ligę Mistrzów z rzędu ale nigdy nie wygra 6 pucharów w jednym sezonie.
1
Wszystko okaże się w praniu... tak samo jak trafi Coutinho, Veratti czy Bellerin kto wie czy któryś z nich wypali w naszym zespole ? Najstarsi goroole nie widzą; ) easy man.
0
Nie szata zdobi człowieka , to dobry trener.
12
Nie widzę oficjalki.
0
Valverde trener , który wbija całe życie swoim zawodnikom pressing, pressing , pressing to czego najbardziej brakuje naszym zawodnikom i to dla mnie główny argument , który cieszy mnie jezeli zarzad wybierze tego trenera.
0
No to co sądzicie Panie i Panowie o naszym prawdopodobnie przyszłym trenerze Ernesto Valverde ?
3
Tuchel jest poważnym kandydatem do zastąpienia Luisa Enrique. [Catalunya Radio]
1
Każdy ma wzloty i upadki a Hector w formie wymiata, wymień mi lepsze opcje na prawą obronę ?
2
Yyy na prawą obrone ?
1
Może Arsenal będzie chciał spowrotem Verminatora od nas w zamian za Bellerina ?;)
0
Starczy na dwóch statystycznie średniakow którzy mogą się okazać wcale dobrymi transferami; )
0
PIS go na sile chce udupic mają władze a on a dużo morda siasta na lewo i prawo.
2
Mało tego Brazylijczycy bardzo dobrze spisują się w naszym zespole Dani Alves , Neymar, Ronaldinho , Rivaldo itd to w sumie też jakiś argument.
3
Czytam komentarze co niektórych w sprawie Coutinho , że jest nam nie potrzebny ofensywny pomocnik tylko taki ktoś jak Xavi który cofnie sie po pilke i ja rozegra. Coutinho tez doskonale potrafi tak robić co pokazał w reprezentacji Brazylii , mało tego spójrzcie ile nasi pomocnicy strzelaja bramek ? Na palcach jednej ręki idzie to policzyć. Coutinho to jedna z najlepszych opcji z racji fenomenalnej współpracy z Neymarem , bardzo dobrym strzałem z dystansu , mega dobrym dryblingiem i bardzo dobrym przegladem pola. Jak dla mnie lepsza opcja jak Veratti ale to tylko moje zdanie i proszę je uszanować.
0
SPORT tragiczne źródło informacji .
0
W lato tez mówiliśmy , że Robert Fernandez dokonał dobrych transferów
0
Ja juz na tyle jestem przestraszony nasza pomocą , że wolę by ten zarząd wywalił ciężarówkę kasy na Veratti czy Coutinho niż kupić choćby nawet Herrere i jak nie wypali to znów plucie sobie w twarz i gadanie czemu nie wydaliśmy 100 baniek na Verattiego tylko pytanie czy też wypali. I tak i tak zle
0
Jestem tylko tego zdania , że nie możemy sobie pozwolić na technikę prób i błędów w naszym przypadku to musi być transfer w 100 % przemyślany ale z Herrera masz rację on mógłby się nadawać.