3

Argentyna jak Barcelona , świetny przód , całkiem dobRa obrona tylko tego środka brakuje ;)

1

Nie mam pojęcia ale raczej nie osiągalna ;D

0

3

Tak zaniedbac środek pola czyli to z czego słyniemy, tak niszczyć najlepszą szkolke na świecie ... za co ten zarząd bierze tyle kasy ?;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A no masz rację hehehehe tak to jest jak się tylko la ramble odwiedza ;)

0

Jak Real wygra 3 Ligę mistrzów w 4 lata to Bartomeu powieszą za jaaaa.... mam nadzieje , ze zbiorą odpowiednią ilość głosów i go wywala na zbity pyszczek.

0

Podobno Peszko będzie bimber polewal; )

2

DiCampli (agent Verratti) :"Marco n'ira pas au Barça."

Marco nie trafi do Barcelony.

14

Bez wątpienia dla mnie transfer Bellerina jest dużo lepsza opcja niż ten związany z Semedo, raz ,ze cena jest praktycznie taka sama a druga sprawa bardziej do mnie przemawia to , że Hector nie miałby kłopotów z adaptacją bo jak wiadomo jest naszym wychowankiem , druga sprawa gra w lidze angielskiej gdzie poziom jest o niebo wyższy niż w lidze portugalskiej. W sezonie 15/16 Bellerin mimo młodego wieku pokazał nam mega wielkie umiejętności i w obronie i w ataku rodem z najlepszych czasów Daniego Alvesa , ten sezon mial słaby ale spójrzmy na wiek. Bezapelacyjnie Hector Bellerin !

7

Jestem ciekaw kiedy klub ogłosi jakiś pierwszy transfer i oczywiście ciekawe kto to będzie ;)

2

Cristiano pokazuje , że człowiek tez potrafi dorównać swoją pracą Bogowi z Barcelony i narusza jego fundamenty dotyczące kto jest najlepszym piłkarzem świata.

3

Przepis na sukces FC Barcelony ? Powrót do klubu autorytetów takich jak Xavi , Puyol i zajęcie przez nich odpowiednich stanowisk takich jak dyrektor sportowy itd.

0

No tak jak mówię osoby takie jak Xavi , Puyol to wielki autorytet dla klubu tak samo jak Zidane dla Realu może to właśnie klucz do sukcesu.

4

Żeby wróciły trofea trzeba bez wątpienia wyrzucić ten gang Olsena zaczynając od Bartomeu kończąc na tym nieudaczniku Roberciku Fernandezie i zastąpić ich kolejno zaczynając od Prezesa Laporty , dyrektor sportowy Xavi ewentualnie Puyol i może wtedy coś by się zmieniło inaczej czarno to widzę.

8

Przede wszystkim musimy stworzyc drużynę a nie patrzeć na Messiego , który wiecznie nie będzie ciągnął wozu ,drużyna to drużyna wszyscy maja ciągnąć ten wózek.

0

Gratulacje dla Realu Madryt kompletna drużyna i bez wątpienia królowie Europy , dzięki swojemu zaangażowaniu i wręcz obsesji na punkcie bycia na szczycie są tu gdzie chcieli być.

6

To do nory się chowamy co ;D

2

No ok a co ma do tego ogólnie same miasto , że mówi iż się sypie ?; ) przeciez na bank mieszka tam wiele wspaniałych ludzi.

0

Kupując Nelsona za 50 baniek dajemy ewidentnego kopa w tylek Palenci z racji tego , że gracz za 50 baniek nawet w przypadku gorszej gry będzie miał pierwszeństwo wgry w pierwszym składzie.

0

Ale mimo wszystko boli mnie te 50 baniek dla mnie to nie do przyjęcia.

1

To nie znaczy , że Semedo będzie taki sam słaby jak Ci których wymieniłeś bo są od Mendesa, każdy człowiek się różni w tym Semedo i to nie paczka papierosów , że każdy będzie taki sam. Ja mam przeczucie , że wypali jak Umtiti.

1

Ja tam się ciesze, Deulofeu dalej nie dorósł ale może namieszać trochę w niektórych meczach.

0

Wszystkie pozycje prócz bramkarza a tak na zaś ! Żeby na przyszłość było !

4

W wieku 26 lat słyszymy pierwszy raz o Jean Seri bo miał jeden udany sezon i to ma nas przekonać żebyśmy go kupili ?? To już zdecydowanie wolę dać szansę Alena niż brać kota w worku.

0

Po Roberciku Fernandezie się można wszystkiego spodziewac; )

0

Poważnie mowie i pytam ;d

0

Rozumiem , że ten Jean Seri przyjdzie jako zmiennik kogoś z dwójki Iniesta , Coutinho ewentualnie Veratti ?

22

W poniedziałek pierwsze spotkanie na linii Valverde - Robert ws. transferów. (GerardRomero)

9

Wiek zawodników Barcy na początku przyszłego sezonu:
Messi - 30
Suarez - 30
Pique - 30
Mascherano - 33
Iniesta- 33
Busquets- 29
Rakitic- 29

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?