2

Barca jest bliska pozyskania Daniego Ceballosa.[@COPEUtrera]

https://mobile.twitter.com/COPEUtrera/status/881728966079467520

0

Wystarczy zacząć sprowadzać Niemców do Barcelony i ten klub będzie funkcjonował na długie lata... nie ważne czy to ktoś utalentowany czy nie ale ich siła i mentalność potrafi z nich zrobić tytanow , taki naród.

25

Bliźniaków urodził.

0

Semedo ma nawet delikatne problemy z przyjęciem piłki ale oglądamy dalej.

0

Za to gwarantują miejsce Ceballosowi.

17

Dużo się pisze o Ceballosie a co z Sergi Roberto ? Dla mnie to o wiele większy talent szczególnie wtedy kiedy wystawia się go w pomocy.

1

Druga sprawa wątpię , że przyjdzie do Barcelony według mnie wybierze raczej Real.

0

Mnie najbardziej boli to , że takie dwie perelki jak Ceballos i Asensio będą grać w realu.

0

Dla mnie dymisja Bartomeu jak straci Ceballosa .. Asensio juz poszedł. Może wynagrodzi nam słowa które gadał na nasz klub.

9

Jedni mowi , że dobrze będzie jak Verratti wróci do treningów z drużyną a ja uważam , że jak wróci to i tam zostanie oczywiście oby tak nie było.

33

No co no baron narkotykowy kurde no.

1

On do nas by nie pasował to zawodnik który dobrze broni ale jego zasada to ,, wykop jak najdalej od bramki " nam taki nie potrzebny.

0

Idź pan do Realu.

14

W żaden sposób go to nieusprawiedliwia i według mnie tak czy tak tu nie przyjdzie.

0

Dziwia się , że Denis nie wystapil z Niemcami, przecież skoro nie jest decydujący to jak ma grać w decydującym meczu ?

2

Życzę dziś Delofeu żeby został bohaterem meczu z Niemcami w końcu to nasz czlowiek !

0

Jak ten Jorge Mere sprawuje się na mistrzostwach Europy ? I czy w ogóle warto go kupić ?

7

Delofeu kolejny z tych który w razie braku Messiego czy Neymara lub przy niekorzystnym wyniku nie zrobi różnicy.

52

Ale co on złego powiedział ?;) prawdę ?

0

Fajne info tylko żeby to było Cope , Rac1 to bym uwierzył niestety RMCsport wali gorsze gafy od Mundo i Sportu.

3

Według mnie bardzo ładnie się prezentuje.

0

Ronaldo karnych wydygal?

1

No tu akurat się mylisz. Dlaczego Real chciał Gomesa? Bo on ma potencjał tylko trzeba dać mu czasu.

4

Illara według mnie nie dorasta do pięt Gomesowi ze swoją technika , wizja gry itd itd wiec porównanie głupie , trzeba dać Gomesowi szanse w tym sezonie i wtedy się okaże co to będzie , w każdym raze Gomes ma dużo większy potencjał niż Illara to nie ulega wątpliwości.

6

Przeżyliśmy podwójna ligę mistrzów Realu , 4 i niedługo 5 Złota Piłkę Cristiano , Mistrzostwo Hiszpanii Realu , przeżyjemy i Puchar Konfederacji

0

Ciekaw jestem jak wyglądała by Barca jakby prowadził ja Fiorentino Perez ;)

0

Cieszy bardzo te info.

0

Obyś miał rację.

0

Dla mnie tylko i jedynie Gothic mega fabuła , zapamietam tę grę do końca życia.

0

Cisza przed burza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?