1

Widzisz tu jakiś wkład w te sukcesy Bartomeu ?
Myśl logicznie nie tylko kopiuj wklej info.

0

Ale co ty chcesz akceptować ? Cała aferę z Neymarem no chłopie weź się nie ośmieszaj , widzisz jakiies pozytywy w Bartomeu ?

14

Neymar jakby w 100 % był lojalny naszemu klubowi juz dawno by zdementował plotki na temat jego odejścia , trochę taka choragiewka gdzie zawieje tam leci nygus jeden.

0

Sukcesow parę bylo ale afera aferę pogania...

0

Prezydentura Bartomeu to bez wątpienia najgorszy okres w historii Blaugrany.. cała kadencja od początku kupna Neya po prawdopodobne odejście do PSG to jedna wielka porażka.. gość w starych czasach wisiał by już na stryczku.

27

Kto by nie przyszedł za Neymara do Barcelony dla mnie będzie to klęska , chłopak jest najlepszy na swojej pozycji... dla mnie to ogromna strata chociaż mam nadzieje , ze tak się nie stanie.

0

Powinni wprowadzić nowy przepis dotyczący wprowadzania młodzieży do pierwszego zespołu a mianowicie przynajmniej dwóch wychowanków do 20 lat powinno dostawać szanse grania w pierwszym zespole.

0

Najbardziej ciekawi mnie oczywiście nasza pomoc która kuleje kto był jej najmocniejszym punktem ?

0

Podejrzewam , że to Vidal póki co będzie w pierwszej 11.

19

Nie będzie miał bo był i będzie zawodnikiem Blaugrany.

0

Co racja to racja.

2

Co panikujecie Bartomeu mówi jasno , że Neymar zostaje.

0

Wszystko w temacie.

0

Nikt tego nie wie nie ma co wymyslac historii.

0

A może on ma to gdzieś i wcale nie reaguje na żadne plotki ... dopiero podpisał kontrakt i mówił , że jest szczęśliwy wiec po co ta szopka.

0

O masz to całkiem fajne info.. tez tak czuję.

0

Co to za gość ?

0

Znajdź jakoś lepsza opcje ?

0

Popieram w 100 %.

3

Dybala to mi bardziej za Suareza pasuje to nie jest pozycja Neymara.

0

Neymara ciężko będzie zastąpić.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I tak odejdzie i tak czy za rok czy za dwa co za różnica ?

0

Rafał Lebiedzinski pisze , ze Neymar zostaje w Barcelonie póki co źródła nie podał zobaczymy co odpisze.

0

Barca w tym okienku miała się podobno wzmacniać nie osłabiać; Z

3

Świat jest zaskakujący szybko się role odwróciły. . Pieniądze robią swoje , chcieliśmy Verattiego od Psg to teraz Psg zwija nam Neya i Veratti zostaje.

0

Jeżeli jest coś na rzeczy to chociaż by mógł Neymar coś powiedzieć na ten temat a nie trzymać w niepewności do samego końca i zostaniemy z ręką w nocniku... tak chociaż może kogoś byśmy zdążyli kupić w jego miejsce.

0

Thiago odpada chłopie wybij sobie go z głowy.

9

Boże Święty co ja tu robię ! Dobre heh ;)

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/887973523867795457/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?