kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzisz tu jakiś wkład w te sukcesy Bartomeu ?
Myśl logicznie nie tylko kopiuj wklej info.
0
Ale co ty chcesz akceptować ? Cała aferę z Neymarem no chłopie weź się nie ośmieszaj , widzisz jakiies pozytywy w Bartomeu ?
14
Neymar jakby w 100 % był lojalny naszemu klubowi juz dawno by zdementował plotki na temat jego odejścia , trochę taka choragiewka gdzie zawieje tam leci nygus jeden.
0
Sukcesow parę bylo ale afera aferę pogania...
0
Prezydentura Bartomeu to bez wątpienia najgorszy okres w historii Blaugrany.. cała kadencja od początku kupna Neya po prawdopodobne odejście do PSG to jedna wielka porażka.. gość w starych czasach wisiał by już na stryczku.
27
Kto by nie przyszedł za Neymara do Barcelony dla mnie będzie to klęska , chłopak jest najlepszy na swojej pozycji... dla mnie to ogromna strata chociaż mam nadzieje , ze tak się nie stanie.
0
Powinni wprowadzić nowy przepis dotyczący wprowadzania młodzieży do pierwszego zespołu a mianowicie przynajmniej dwóch wychowanków do 20 lat powinno dostawać szanse grania w pierwszym zespole.
0
Najbardziej ciekawi mnie oczywiście nasza pomoc która kuleje kto był jej najmocniejszym punktem ?
0
Podejrzewam , że to Vidal póki co będzie w pierwszej 11.
19
Nie będzie miał bo był i będzie zawodnikiem Blaugrany.
0
Co racja to racja.
2
Co panikujecie Bartomeu mówi jasno , że Neymar zostaje.
0
Wszystko w temacie.
0
Nikt tego nie wie nie ma co wymyslac historii.
0
A może on ma to gdzieś i wcale nie reaguje na żadne plotki ... dopiero podpisał kontrakt i mówił , że jest szczęśliwy wiec po co ta szopka.
0
O masz to całkiem fajne info.. tez tak czuję.
0
Co to za gość ?
0
Znajdź jakoś lepsza opcje ?
0
Popieram w 100 %.
3
Dybala to mi bardziej za Suareza pasuje to nie jest pozycja Neymara.
0
Neymara ciężko będzie zastąpić.
0
Rok temu Neymar krzyczał tak !
https://mobile.twitter.com/neymarjr/status/748602892219723776/photo/1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I tak odejdzie i tak czy za rok czy za dwa co za różnica ?
0
Rafał Lebiedzinski pisze , ze Neymar zostaje w Barcelonie póki co źródła nie podał zobaczymy co odpisze.
0
Barca w tym okienku miała się podobno wzmacniać nie osłabiać; Z
3
Świat jest zaskakujący szybko się role odwróciły. . Pieniądze robią swoje , chcieliśmy Verattiego od Psg to teraz Psg zwija nam Neya i Veratti zostaje.
0
Jeżeli jest coś na rzeczy to chociaż by mógł Neymar coś powiedzieć na ten temat a nie trzymać w niepewności do samego końca i zostaniemy z ręką w nocniku... tak chociaż może kogoś byśmy zdążyli kupić w jego miejsce.
0
Thiago odpada chłopie wybij sobie go z głowy.
9
Boże Święty co ja tu robię ! Dobre heh ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/887973523867795457/photo/1