5

Gorzej będzie z Borussia.

0

Pytanie tylko kiedy takie słowa padły.

0

Coutinho często łapie kontuzje.

0

Nie pyskuj świeżak; D

https://mobile.twitter.com/melissareddy_

Najbardziej wiarygodne źródło , pierwsza potwierdziła transfer Luisa Suareza i pierwsza informuje , ze jest coś na rzeczy.

0

Radze póki co jednak tych szampanow nie otwierać jeżeli coś będzie na rzeczy poinformuje o tym Melissa Reddy i będzie wszystko jasne.

8

Żadne wiarygodne źródła ze strony Liverpoolu nie szepnęły nawet słówka, na razie w to nie wierzę.

0

Póki Melissa Reddy nie powie coś na ten temat to nie uwierzę.

1

Dopóki nie zobaczę wiadomości od Melissa Reddy na temat Coutinho to nie uwierzę w jego transfer.

0

Wiarygodny gościu ?

3

Przy tychyba powalonych cenach na rynku to i tak promocja.

0

Po co żeby następny dał dzide za kilka lat ?

0

,, Potemcjalnie " masz rację kolego ;)

0

Im szybciej kadra będzie gotowa tym lepiej dla zespołu i trenera.

8

Najgorsze okienko jakie widziałem według mnie wotum nieufności jeszczę nigdy nie było tak prawdopodobne , nie udana próba ściągnięcia Verrattiego , teraz transfer Neymara.. Laporta juz zaciera rączki.

1

Obecność na TVN ;D

0

Ciężko się pogodzić ... do zobaczenia !

0

To co się dzieje w piłce noznej to jest tragedia , nigdy nie myślałem ze futbol da się spie...

2

Strasznie człowiek się czuje bez Neya w Barcelonie nadal mi ciężko jakoś się z tym pogodzić ... dalej nie wierze w to straciliśmy najlepszego lewego napastnika na świecie i ze to juz koniec tych wspaniałych parad MSN.

0

Klopp po raz kolejny dziś mówił , że Coutinho nie jest na sprzedaż za żadną kwotę.

1

Perła dobra ale po jakiś 4 wypitych sztukach boli mnie głowa.

0

Dobra głową do góry ! 222 mln są więc czas żeby zarząd zamknął jak naszybciej kadrę nie ma co się szczypac! Wygrywalismy bez Neymara i teraz tez tak będzie.

2

Wierzycie w to , że taki Dembele będzie w stanie zgrać się z Messim i Suarezem tak jak to robił Neymar ?

0

Ja tam cały czas uważam , że to wina tych co tu pracują może gdyby był taki Monchi od transferów inaczej by to wyglądało ?

0

Dembele kupimy nie z tych pieniędzy za Neymara.

0

To tylko dla nas w tej chwili nie dobrze.

8

Największa porażka zarządu żeby po zmianie trenera kadra w sierpniu nie była jeszcze gotowa. Jak on ma pracować ?

5

Only Dembele kolego.

3

No i będzie klauzula nie ma problemu.

0

Ale na jaka ty chcesz pozycję ustawić Dybale?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?