kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gorzej będzie z Borussia.
0
Pytanie tylko kiedy takie słowa padły.
0
Coutinho często łapie kontuzje.
0
Nie pyskuj świeżak; D
https://mobile.twitter.com/melissareddy_
Najbardziej wiarygodne źródło , pierwsza potwierdziła transfer Luisa Suareza i pierwsza informuje , ze jest coś na rzeczy.
0
Radze póki co jednak tych szampanow nie otwierać jeżeli coś będzie na rzeczy poinformuje o tym Melissa Reddy i będzie wszystko jasne.
8
Żadne wiarygodne źródła ze strony Liverpoolu nie szepnęły nawet słówka, na razie w to nie wierzę.
0
Póki Melissa Reddy nie powie coś na ten temat to nie uwierzę.
1
Dopóki nie zobaczę wiadomości od Melissa Reddy na temat Coutinho to nie uwierzę w jego transfer.
0
Wiarygodny gościu ?
3
Przy tychyba powalonych cenach na rynku to i tak promocja.
0
Po co żeby następny dał dzide za kilka lat ?
0
,, Potemcjalnie " masz rację kolego ;)
0
Im szybciej kadra będzie gotowa tym lepiej dla zespołu i trenera.
8
Najgorsze okienko jakie widziałem według mnie wotum nieufności jeszczę nigdy nie było tak prawdopodobne , nie udana próba ściągnięcia Verrattiego , teraz transfer Neymara.. Laporta juz zaciera rączki.
1
Obecność na TVN ;D
0
Ciężko się pogodzić ... do zobaczenia !
0
To co się dzieje w piłce noznej to jest tragedia , nigdy nie myślałem ze futbol da się spie...
2
Strasznie człowiek się czuje bez Neya w Barcelonie nadal mi ciężko jakoś się z tym pogodzić ... dalej nie wierze w to straciliśmy najlepszego lewego napastnika na świecie i ze to juz koniec tych wspaniałych parad MSN.
1
http://www.lfc.pl/66990/boss-na-temat-transferu-neymara
0
Klopp po raz kolejny dziś mówił , że Coutinho nie jest na sprzedaż za żadną kwotę.
1
Perła dobra ale po jakiś 4 wypitych sztukach boli mnie głowa.
0
Dobra głową do góry ! 222 mln są więc czas żeby zarząd zamknął jak naszybciej kadrę nie ma co się szczypac! Wygrywalismy bez Neymara i teraz tez tak będzie.
2
Wierzycie w to , że taki Dembele będzie w stanie zgrać się z Messim i Suarezem tak jak to robił Neymar ?
0
Ja tam cały czas uważam , że to wina tych co tu pracują może gdyby był taki Monchi od transferów inaczej by to wyglądało ?
0
Dembele kupimy nie z tych pieniędzy za Neymara.
0
To tylko dla nas w tej chwili nie dobrze.
8
Największa porażka zarządu żeby po zmianie trenera kadra w sierpniu nie była jeszcze gotowa. Jak on ma pracować ?
5
Only Dembele kolego.
3
No i będzie klauzula nie ma problemu.
0
Ale na jaka ty chcesz pozycję ustawić Dybale?