6

Dembele i Coutinho tylko wtedy jak przyjda we dwoch bedzie to wzmocnienie dla klubu w zadnym wypadku transferu jednego z nich.. to nic nie da.

0

Sabriel napisal Garth Nix , wcisnie Cię w fotel.

1

ja juz w nic nie uwierze.

1

jutro prezentacja Paulinho a wiec mam nadzieje , ze dowiemy sie cos wiecej o transferach.

0

,,a także szczerości będziemy dalej mozolnie pracować"

faktycznie mozolnie kolego pracujecie.

4

Komentarz usunięty

3

Widocznie słaby kibic... u prawdziwych juz dawno jest stracony za ten transfer request.

0

Co racja to racja.

0



Szalony tomek w familiadzie ;D

25

,, transfer kwestią godzin " zdanie które chyba najbardziej utkwi nam w pamięci w czasie tego niezapomnianego okienka.

3

Aktualnym sklądem ciężko będzie wygrać z Realem oni maja najlepsza pakę od lat .. co ja bym dał żeby w dzisiejszym meczu przeciwko Realowi zobaczyć jeszcze raz abidala , puyola, pique , daniego alvesa, inieste, xaviego,busiego, etoo , messiego i ronaldinho , valdesa. . Marzenia bolą ;)

8

Ja bym powiedział , że Roberto jest ofensywnym piłkarzem.

6

Dobrze by było chociaż wygrać ten mecz juz nie koniecznie zdobyć ten puchar mam nadzieje ,ze nie pojadą nas drugi raz.

11

19

Wymyślają juz co tylko mogą powoli kończy im się arsenał ;)

3

,, Jesteśmy Barceloną " te slowa zawsze wypowiadaja po przegranym meczu tyle , ze słowa nie grają panowie trzeba wziąć się do roboty i ratować ten klub a w pierwszej kolejności pozbyć się szrotu byśmy mogli zawsze i wszędzie dumnie mówić ,, tak jesteśmy wielką Barceloną "

1

Za te nerwy zarząd powinien wysyłać list z przeprosinami , kwiatami i biletami na mecz każdemu cule osobno , mój mózg mówi już dosyć jestem zmęczony.

2

Pozostaje życzyć mu z całych sił udanego sezonu i oby nas do siebie przekonał.

1

Dostaniemy pewnie i baty na Bernabeu , nie ma transferów brak również atmosfery w drużynie czego tu się więcej spodziewać to było pewne, że nas zbiją.

2

Jak Busquets w formie to Barcelona wygra.

10

Najważniejsze jest , że Bartomeu bardzo ciężko pracuje na wotum nieufności.

0

Kryminał za Paulinke dla zarządu.

0

Wszystko jest dla ludzi tylko wszystko w granicach rozsądku.. mnie akurat używki nie interesują.

16

Musisz zrozumieć ten tekst ;D

37

Tyle złego naczytalem się o tym alkoholu , że chyba czas najwyższy skończyć z tym czytaniem... czego to te ludziska nie wymyślą.

0

Zarząd chyba nie wie , że czas i pora kupić porządnych ludzi do środka z r racji tego , że normalnie na świecie zajedziemy Messiego

0

A no faktycznie zapomniałem o tym całkiem.

0

Ja tam też się nie mogę doczekać Dembele w sumie nawet bardziej niż Coutinho.

0

Miała być o 11 teraz ktos mówi , że o 12 ale wydaje się chyba , że to fake. Śledź perchala on najszybciej coś powie na ten temat.

https://mobile.twitter.com/perchal

0

Paulina podobno ma więcej zarabiać niż Marcelo w Realu ;|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?