kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dembele i Coutinho tylko wtedy jak przyjda we dwoch bedzie to wzmocnienie dla klubu w zadnym wypadku transferu jednego z nich.. to nic nie da.
0
Sabriel napisal Garth Nix , wcisnie Cię w fotel.
1
ja juz w nic nie uwierze.
1
jutro prezentacja Paulinho a wiec mam nadzieje , ze dowiemy sie cos wiecej o transferach.
0
,,a także szczerości będziemy dalej mozolnie pracować"
faktycznie mozolnie kolego pracujecie.
4
Komentarz usunięty
3
Widocznie słaby kibic... u prawdziwych juz dawno jest stracony za ten transfer request.
0
Co racja to racja.
0
Szalony tomek w familiadzie ;D
25
,, transfer kwestią godzin " zdanie które chyba najbardziej utkwi nam w pamięci w czasie tego niezapomnianego okienka.
3
Aktualnym sklądem ciężko będzie wygrać z Realem oni maja najlepsza pakę od lat .. co ja bym dał żeby w dzisiejszym meczu przeciwko Realowi zobaczyć jeszcze raz abidala , puyola, pique , daniego alvesa, inieste, xaviego,busiego, etoo , messiego i ronaldinho , valdesa. . Marzenia bolą ;)
8
Ja bym powiedział , że Roberto jest ofensywnym piłkarzem.
6
Dobrze by było chociaż wygrać ten mecz juz nie koniecznie zdobyć ten puchar mam nadzieje ,ze nie pojadą nas drugi raz.
11
https://mobile.twitter.com/neurophate/status/897719949552123905/photo/2
Dembele w drodze do Hiszpanii.
19
Wymyślają juz co tylko mogą powoli kończy im się arsenał ;)
3
,, Jesteśmy Barceloną " te slowa zawsze wypowiadaja po przegranym meczu tyle , ze słowa nie grają panowie trzeba wziąć się do roboty i ratować ten klub a w pierwszej kolejności pozbyć się szrotu byśmy mogli zawsze i wszędzie dumnie mówić ,, tak jesteśmy wielką Barceloną "
1
Za te nerwy zarząd powinien wysyłać list z przeprosinami , kwiatami i biletami na mecz każdemu cule osobno , mój mózg mówi już dosyć jestem zmęczony.
2
Pozostaje życzyć mu z całych sił udanego sezonu i oby nas do siebie przekonał.
1
Dostaniemy pewnie i baty na Bernabeu , nie ma transferów brak również atmosfery w drużynie czego tu się więcej spodziewać to było pewne, że nas zbiją.
2
Jak Busquets w formie to Barcelona wygra.
10
Najważniejsze jest , że Bartomeu bardzo ciężko pracuje na wotum nieufności.
0
Kryminał za Paulinke dla zarządu.
0
Wszystko jest dla ludzi tylko wszystko w granicach rozsądku.. mnie akurat używki nie interesują.
16
Musisz zrozumieć ten tekst ;D
37
Tyle złego naczytalem się o tym alkoholu , że chyba czas najwyższy skończyć z tym czytaniem... czego to te ludziska nie wymyślą.
0
Zarząd chyba nie wie , że czas i pora kupić porządnych ludzi do środka z r racji tego , że normalnie na świecie zajedziemy Messiego
0
A no faktycznie zapomniałem o tym całkiem.
0
Ja tam też się nie mogę doczekać Dembele w sumie nawet bardziej niż Coutinho.
0
Miała być o 11 teraz ktos mówi , że o 12 ale wydaje się chyba , że to fake. Śledź perchala on najszybciej coś powie na ten temat.
https://mobile.twitter.com/perchal
0
Paulina podobno ma więcej zarabiać niż Marcelo w Realu ;|