kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeciez BvB nie musi pierwszy informowac rownie dobrze moze zrobic to nasz klub :0
0
no bo nie ma kicker przeciez pisal;)
0
Borussia nie ogłosi to Barcelona ogłosi.
8
Trzeba zmienić avatar na nasze barwy ale Dembele będzie dalej ;)
7
Wracamy do punktu wyjścia luka po Neymarze załatana a teraz jak najszybszy ratunek dla naszej pomocy bez tego i Dembele nie pomoże.
1
Mam nadzieje , ze klauzula minimum 300 mln.
2
Wystarczy jak Kicker czy Bild potwierdzi.
2
Jedynym pocieszeniem jest to , ze za tydzien w koncu konczy sie te cholernie meczace okienko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aha także wszystko się zgadza..
0
Swoją drogą dlaczego Sport i MD nic nie wspomina o dymisji Bartomeu? Gazety zawsze potrafią dowalic do pieca... a z ich strony zero , może fumfle Bartka.
0
Heheheh na browar zawsze i wszędzie ;D
22
Swoją drogą może jakiś zlot fanów fcbarca.com? Piwko , kawka , herbata... zawsze można zorganizowac la ramble na żywo w Polsce ;)
17
Podobno Messi zostanie ojcem po raz trzeci. @tomastopelberg
Neurophate.
0
Za te okienko transferowe nazwał bym go tyranem.
0
Bartomeu współczesny tyran w swiecie futbolu, ilu kibicom on zjadł nerwy ... nie wiem czy każdy tak to przezywa ale z chęcią wrzucił bym go do klatki z wężami.
7
Antonella nic dodac nic ujac :)
0
Bartomeu Pan i Władca.
1
a niech startuje kto go wezmie drugi raz tego łgarza.
1
Myślę że nikt by się nie pogniewal jakby zawodnicy sami osobiście wywieźli ich taczkami.
12
Patrze , ze i my uzytkownicy juz tez nic nie rozumiemy co tu sie dzieje ja osobiscie zglupialem i czekam juz tylko na zakonczenie okienka zadne Gerardy Romero , Rac1 , COPE sropee juz nic mnie nie przekona.
4
Apeluje o rozsądek ! nie robcie sobie nadzieji z transferem Coutinho pozniej nie potrzebne nerwy sa :)
0
Wracajac do walki Floyda i Conora podejrzewam ,ze jak Conor bedzie dostawal po pysku od Floyda to walka przeniesie sie do parteru :0
0
Kaczynski i Macierewicz ;D
0
kto tam patrzy w hiszpanii na nasza polska strone , oni w ogole nie wiedza , ze zyjemy.
23
,, Seri nie rozumie co sie dzieje " mistrzostwo poprostu mistrzostwo co przeczytam to padam ze smiechu ;D;D cytat miesiaca.
0
biznes is biznes :)
5
Mogli Ci hakerzy pocisnac ostro Bartomeu ... lepiej by to wyszlo.
5
Bartomeu i Fernandez kręcą jakieś walki razem... wpadło 222 miliony za Neya , przytulą jakiś procent dla siebie a na koniec Benedito ich wywali na zbity sagan, inaczej nie da się tego wyobrazić bo normalny prezydent za taką nie kompetencje Robercika Fernadeza dawno powinien spakować jego walizki.