36

Bonusy za Dembele i Coutinho ,, jak USA pogodzi się z Rosją damy wam 20 milionów "

6

Sport potwierdza informacje MD: Barca wykluczyła możliwość transferu Seriego.

Ale kabarety się dzieją.

0

To co po jednym słabym meczu juz Seriego nie bierem? ;)

1

Cofnij komentarze ;D

2

Zablysnales jak chrząstka w salcesonie ;D

0

Hmmm pewne białe forum głosi , że to tańsza wersja Kroosa i Verrattiego i gracz dla klubów z miejsca 3-8 w Hiszpanii i Anglii ale gdzie on do Barcyyy.. co powiecie ?

0

Ale my środkowego szukamy ;D

0

Człowieku czy widzisz człowieka w człowieku ;)

0

Ależ to jest Misiaczek ojojoj prawdziwy taki wolny pieszczoch; D

0

Dobra nie panikuj chłopie Puyol i Xavi tez dobrze nie zaczęli w Barcelonie.

9

Weź się opanuj jeden z drugim co wy chcecie Messiego z Seriego zrobić ? On sam meczu nie wygra to tylko Nicea i mocne Napoli przeciwko nim.

7

Wbijać na Facebook Messiego ! ;D

0

powiem Ci szczerze , ze na biznesie mi nie zalezy tylko na mocnej kadrze takze to zasadnicza roznica kolego.

9

Na prawde ciezko zrozumiec mi ludzi ktorzy nie kupili by Dembele za 150 mln , ok rozumiem jezeli da rade kupmy go za nizszą kwote ale jak nie da rady trzeba dac 150 i podejrzewam , ze zwroci sie.... pewnie jak Real Madryt zaplaci za niego 150 to wtedy dopiero kazdy by plakal czemu go nie bralismy ojj ale by wtedy piekły poślady.

1

Verratti , Coutinho , Bellerin za wszystkim stoi ten kogo wlasnie bronisz nie pogrązaj sie mistrzu.

6

za 2 lata sie zwroci w pupie z tym trzeba go brac.

14

Dembélé's representatives are unhappy with Barça's board due to their slow negotiations. [Sky Germany]

Robert Fernandez Janusz biznesu...

5

Czasem odnosze wrazenie jakoby grupka kibicow z naszej strony bardziej przejmowala sie tym , ze w nowej odslonie Fifa i PES nie zagraja w Barcelonie kims takim jak Coutinho i Verratti ... spojrzcie na nasze realne zapotrzebowanie czyli typowy rozgrywajacy jakiego nie mielismy od lat Jean Seri , pamietajcie nazwisko to nie wszystko z czasem powiekszy swoj rating , overall w Fifa i Pes nie martwcie sie :)

3

Mam nadzieje , ze przyszlosc naszej pomocy bedzie opierac sie glownie na Sergi Roberto , Seri , Busquets , Alena , Iniesta i Denis oczywiscie wszystkich razem nie pomiescimy ale bedzie musial nimi Valverde jakos rotowac , postacie drugoplanowe Paulinho , Gomes , Rakitic.

0

nie mam na nich nerwow wiec musze odreagowac w jakis pozytywny sposob bo inaczej wypadna mi wlosy przez tych oszolomow.

0

trzeba uwaznie obejrzec dzis mecz Nicei z Napoli i przygladac sie naszemu misiakowi Seriemu, ja tam juz go lubie ;)

0

Nie mam słów na nich ale nam okienko zgotowali te oszolomy.

26

Oficjalnie : Reprezentacja Polski na pełnej licencji w PES 2018.

0



Borussia ma juz zastepce Dembele cena 25-30 mln...

1

Janusze biznesu.

6

ja tam dawno juz stracilem cierpliwosc do Bartomeu i Fernandeza troche przypominaja mi Macierewicza i Kaczyniaka.

0

Się Wacek z Ferdkiem dogadali ciekawe kiedy oficjalka pewnie za tydzien.

2

Przegięcie parówy do granic jej wytrzymałości z tymi transferami robionymi przez ten śmieszny zarząd. Do karceru z nimi na 2 tygodnie.

0

Myślę , że chyba tak ile czasu można zwlekac.

2

Nie wybacze mu tego ale kocham jego grę , straciliśmy dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?