kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Bonusy za Dembele i Coutinho ,, jak USA pogodzi się z Rosją damy wam 20 milionów "
6
Sport potwierdza informacje MD: Barca wykluczyła możliwość transferu Seriego.
Ale kabarety się dzieją.
0
To co po jednym słabym meczu juz Seriego nie bierem? ;)
1
Cofnij komentarze ;D
2
Zablysnales jak chrząstka w salcesonie ;D
0
Hmmm pewne białe forum głosi , że to tańsza wersja Kroosa i Verrattiego i gracz dla klubów z miejsca 3-8 w Hiszpanii i Anglii ale gdzie on do Barcyyy.. co powiecie ?
0
Ale my środkowego szukamy ;D
0
Człowieku czy widzisz człowieka w człowieku ;)
0
Ależ to jest Misiaczek ojojoj prawdziwy taki wolny pieszczoch; D
0
Dobra nie panikuj chłopie Puyol i Xavi tez dobrze nie zaczęli w Barcelonie.
9
Weź się opanuj jeden z drugim co wy chcecie Messiego z Seriego zrobić ? On sam meczu nie wygra to tylko Nicea i mocne Napoli przeciwko nim.
7
Wbijać na Facebook Messiego ! ;D
0
powiem Ci szczerze , ze na biznesie mi nie zalezy tylko na mocnej kadrze takze to zasadnicza roznica kolego.
9
Na prawde ciezko zrozumiec mi ludzi ktorzy nie kupili by Dembele za 150 mln , ok rozumiem jezeli da rade kupmy go za nizszą kwote ale jak nie da rady trzeba dac 150 i podejrzewam , ze zwroci sie.... pewnie jak Real Madryt zaplaci za niego 150 to wtedy dopiero kazdy by plakal czemu go nie bralismy ojj ale by wtedy piekły poślady.
1
Verratti , Coutinho , Bellerin za wszystkim stoi ten kogo wlasnie bronisz nie pogrązaj sie mistrzu.
6
za 2 lata sie zwroci w pupie z tym trzeba go brac.
14
Dembélé's representatives are unhappy with Barça's board due to their slow negotiations. [Sky Germany]
Robert Fernandez Janusz biznesu...
5
Czasem odnosze wrazenie jakoby grupka kibicow z naszej strony bardziej przejmowala sie tym , ze w nowej odslonie Fifa i PES nie zagraja w Barcelonie kims takim jak Coutinho i Verratti ... spojrzcie na nasze realne zapotrzebowanie czyli typowy rozgrywajacy jakiego nie mielismy od lat Jean Seri , pamietajcie nazwisko to nie wszystko z czasem powiekszy swoj rating , overall w Fifa i Pes nie martwcie sie :)
3
Mam nadzieje , ze przyszlosc naszej pomocy bedzie opierac sie glownie na Sergi Roberto , Seri , Busquets , Alena , Iniesta i Denis oczywiscie wszystkich razem nie pomiescimy ale bedzie musial nimi Valverde jakos rotowac , postacie drugoplanowe Paulinho , Gomes , Rakitic.
0
nie mam na nich nerwow wiec musze odreagowac w jakis pozytywny sposob bo inaczej wypadna mi wlosy przez tych oszolomow.
0
trzeba uwaznie obejrzec dzis mecz Nicei z Napoli i przygladac sie naszemu misiakowi Seriemu, ja tam juz go lubie ;)
0
Nie mam słów na nich ale nam okienko zgotowali te oszolomy.
26
Oficjalnie : Reprezentacja Polski na pełnej licencji w PES 2018.
0
Borussia ma juz zastepce Dembele cena 25-30 mln...
1
Janusze biznesu.
6
ja tam dawno juz stracilem cierpliwosc do Bartomeu i Fernandeza troche przypominaja mi Macierewicza i Kaczyniaka.
0
Się Wacek z Ferdkiem dogadali ciekawe kiedy oficjalka pewnie za tydzien.
2
Przegięcie parówy do granic jej wytrzymałości z tymi transferami robionymi przez ten śmieszny zarząd. Do karceru z nimi na 2 tygodnie.
0
Myślę , że chyba tak ile czasu można zwlekac.
2
Nie wybacze mu tego ale kocham jego grę , straciliśmy dużo.