49

Raczej nie nazwałbym tego słabą formą Dembele.

1

Niech i 200 mu klauzulę zrobią i tez go nikt nie kupi , mało tego 100 nikt nie da ;)

0

Klauzula Benzemy ma wynieść miliard euro , a kto go za tyle kupi...

0

To lepiej bylo czytać ,, transfer kwestia godzin " ?

1

Demo PES 2018 wymiata.. wady ? Chyba tylko brak Neymara w Barcelonie... chociaż w demo jeszcze jest i jest mega kotem , ten balans ciała drybling i szybkość. Grałem również Borussia i niestety Dembele to już nie to samo ale mimo wszystko gra fenomenalna.

12

Różnica między Fifa a PES ? Chyba taka , że wszyscy fani PES z łatwością potrafią grać w fife a fani Fify zazwyczaj w PES nie potrafią wymienić normalnego podania.

31

Wszystko zasługa Neymara , uwolnilismy Jordiego Albe , zarobilismy 222 mln i mamy 20 letniego Ousmana.

1

Dla mnie tylko i jedynie PES.. ta gra jest mega realistyczna.

8

Podejrzewam , że te tragiczne dla kibiców okienko transferowe zmieni się w euforię szczęścia.. ten skład może osiągnąć wiele a transfer Neymara tylko w tym pomogl ,tworzymy drużynę.

0

Real Madryt nie jest faworytem.

0

Według mnie jest ok chociaż nie mogę się doczekać juz pełnej wersji.. jak dla mnie gra jest dużo bardziej realistyczna jak Fifa chociaż wiem , że większość nasuwa w fife.

1

W Polsce bieda ale bezpieczeństwo pod względem natury jest mega dobre ;)

0

Meczyk może jakiś przez neta ?;) ogólnie czekam na najnowszą wersję.

0

Jakiś fanatyk PES na tej stronie się znajdzie ?;)

0

Dobre gry na ps4 ktoś coś poleci ?

0

Ciekawe na której flance częściej będzie grywał Dembele wątpię , że Valverde w meczach o poważnej randze będzie stosował 4-2-3-1 z Delofeu na lewej i Dembele na prawej , raczej będzie to 4-3-3 z messim na prawej i Dembele na lewej.

0

To gdzie grał Messi ?;) jakie było ustawienie ?

0

Z racji tego , że meczu nie mogłem obejrzeć kieruje pytanko do was koledzy i koleżanki jaka pozycję zajął Dembele bo przy asyście do suareza był na prawej stronie ??

1

Brawo Levante , brawo Real Madryt.

9

Pierwszy oficjalny mecz Dembele juz jutro, ciekawe czy wyjdzie w pierwszym składzie.

1

Witam wszystkich po tygodniowym banie ;)

69

Prośba do szefostwa naszej strony fcbarca.com.... w ostatni dzień okienka pozwólcie nam przeklinać ;)

6

Powiem naszą piękną polszczyzną ... niech Bartomeu z Robertem Fernandezem wypie.... w podskokach.

0

Podziwiam tych co jeszcze koczuja na jakieś fichado , to nie dziś panowie i panie , to nie ten dzień.

0

Się za robotę wzieli pajace dzień przed zakończeniem.

0

Oj jak dobrze, że to już jutro koniec tego cyrku i mam nadzieje , ze Fernandez z Bartkiem wylecą z tego klubu na czubach.

1

Guillem Balague zdementowal jakoby Miriam miała weża w portkach, także śmiało można się brać panowie.

2

Co tu się dzieje masakra , pydolnik totalny , bajzel , plotka za plotką i plotka plotkę pogania.

0

Kręcidlo wstawił zdjęcie ze niby Mahrez w Barcelonie.

3

Mahrez to prawy napastnik , fajny grajek ale po kiego wala on tu do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?