kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
Raczej nie nazwałbym tego słabą formą Dembele.
1
Niech i 200 mu klauzulę zrobią i tez go nikt nie kupi , mało tego 100 nikt nie da ;)
0
Klauzula Benzemy ma wynieść miliard euro , a kto go za tyle kupi...
0
To lepiej bylo czytać ,, transfer kwestia godzin " ?
1
Demo PES 2018 wymiata.. wady ? Chyba tylko brak Neymara w Barcelonie... chociaż w demo jeszcze jest i jest mega kotem , ten balans ciała drybling i szybkość. Grałem również Borussia i niestety Dembele to już nie to samo ale mimo wszystko gra fenomenalna.
12
Różnica między Fifa a PES ? Chyba taka , że wszyscy fani PES z łatwością potrafią grać w fife a fani Fify zazwyczaj w PES nie potrafią wymienić normalnego podania.
31
Wszystko zasługa Neymara , uwolnilismy Jordiego Albe , zarobilismy 222 mln i mamy 20 letniego Ousmana.
1
Dla mnie tylko i jedynie PES.. ta gra jest mega realistyczna.
8
Podejrzewam , że te tragiczne dla kibiców okienko transferowe zmieni się w euforię szczęścia.. ten skład może osiągnąć wiele a transfer Neymara tylko w tym pomogl ,tworzymy drużynę.
0
Real Madryt nie jest faworytem.
0
Według mnie jest ok chociaż nie mogę się doczekać juz pełnej wersji.. jak dla mnie gra jest dużo bardziej realistyczna jak Fifa chociaż wiem , że większość nasuwa w fife.
1
W Polsce bieda ale bezpieczeństwo pod względem natury jest mega dobre ;)
0
Meczyk może jakiś przez neta ?;) ogólnie czekam na najnowszą wersję.
0
Jakiś fanatyk PES na tej stronie się znajdzie ?;)
0
Dobre gry na ps4 ktoś coś poleci ?
0
Ciekawe na której flance częściej będzie grywał Dembele wątpię , że Valverde w meczach o poważnej randze będzie stosował 4-2-3-1 z Delofeu na lewej i Dembele na prawej , raczej będzie to 4-3-3 z messim na prawej i Dembele na lewej.
0
To gdzie grał Messi ?;) jakie było ustawienie ?
0
Z racji tego , że meczu nie mogłem obejrzeć kieruje pytanko do was koledzy i koleżanki jaka pozycję zajął Dembele bo przy asyście do suareza był na prawej stronie ??
1
Brawo Levante , brawo Real Madryt.
9
Pierwszy oficjalny mecz Dembele juz jutro, ciekawe czy wyjdzie w pierwszym składzie.
1
Witam wszystkich po tygodniowym banie ;)
69
Prośba do szefostwa naszej strony fcbarca.com.... w ostatni dzień okienka pozwólcie nam przeklinać ;)
6
Powiem naszą piękną polszczyzną ... niech Bartomeu z Robertem Fernandezem wypie.... w podskokach.
0
Podziwiam tych co jeszcze koczuja na jakieś fichado , to nie dziś panowie i panie , to nie ten dzień.
0
Się za robotę wzieli pajace dzień przed zakończeniem.
0
Oj jak dobrze, że to już jutro koniec tego cyrku i mam nadzieje , ze Fernandez z Bartkiem wylecą z tego klubu na czubach.
1
Guillem Balague zdementowal jakoby Miriam miała weża w portkach, także śmiało można się brać panowie.
2
Co tu się dzieje masakra , pydolnik totalny , bajzel , plotka za plotką i plotka plotkę pogania.
0
Kręcidlo wstawił zdjęcie ze niby Mahrez w Barcelonie.
3
Mahrez to prawy napastnik , fajny grajek ale po kiego wala on tu do Barcelony.