0

I tak źle i tak nie dobrze ... no życie życie !! :)

50

Paradoks dzisiejszych czasów ?
Nie pracujesz nie masz za co żyć , pracujesz - nie masz kiedy żyć ... jakie to prawdziwe ;)

0

Nie ma tragedii ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

51

Zinedine Zidane : ,,Prawda jest taka, że mieliśmy okazje i piłka nie chciała wpaść" z całym szacunkiem dla Zizou ale te słowa powtarzane co mecz robią się na prawdę śmieszne ; )

1

Jakże głupie jest myślenie kibiców Realu odnośnie tego , że zmiana trenera pomoże rozwiązać ich problem otóż nieeeeee , nie pomoże to ewidentna wina kadry Realu.

3

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , do góry łeb jak to śpiewa Sobota miłego weekendu !

0

Kluczowy obrońca wypada na 3 tyg przed el classico.

51

No wczoraj zastąpił ;D

18

Wszystko w życiu jest możliwe ;)

6

Portugalski muzyk raczej będzie za Ronaldo ;)

7

Byle do wakacji ;)

2

W NBA i NHL juz coś koło 20 lat sędziowie mogą posiłkować się powtorkami, żenujące jest to , że w 2017 roku takie sytuacje mają jeszcze miejsce no ale cóż w końcu to liga hiszpańska.

79

Swoją drogą brawa dla Vermaelena solidny mecz.

2

8 punktów to wciąż ogromna przewaga.. juz ostatni sezon z takimi błędami.

1

Nawet lepszy Puyol.

0

No to co widzisz i dalej tak twierdze , forma na wiosnę.

0

To nie jet pora na wystrzelenie z formą trzeba ja zachować na wiosnę... nie ten czas ..

8

Taka formę powinniśmy mieć na wiosnę.

0

Gramy stabilnie w każdej formacji to my mamy lepsza drużynę ;)

0

Cud , miód , malina ;)

0

Jaki problem ?;)

0

Brawo Zielu Realowcu !!

0

Czy wedlug was info z WP i Onetu są tak samo żałosne jak te wakacyjne plotki transferowe Sportu i Mundo? Według mnie nasze polskie strony biją na głowę te katalonskie dziennki... tak jak w tej chwili relacja meczu Apoel - Real .. transmisja na żywo i podniecanie się jaki ten Real jest fenomenalny , rozpędzony.. ludzie to się mija z rzeczywistością.

2

Podejrzewam , że na wiosnę będziemy w szczytowej formie wiec może coś z tego sezonu będzie ;)

0

Jakby nie patrzył to Real Madryt ,nigdy nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu ;)

10

Nie chwal dnia przed zachodem słońca.. Real liczy się jeszczę w każdych rozgrywkach a formę łapią zazwyczaj wtedy kiedy każdy inny ją traci.

4

Umtiti bez watpinia to już top 3 stoperów na świecie ;)

0

Aby 3 punkty trzeba pamiętać , że Leganes straciło u siebie tylko dwie bramki.

2

Może Bellerin gra dziś dobrze ale uważam , że nasz Semedo będzie najlepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?