kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak źle i tak nie dobrze ... no życie życie !! :)
50
Paradoks dzisiejszych czasów ?
Nie pracujesz nie masz za co żyć , pracujesz - nie masz kiedy żyć ... jakie to prawdziwe ;)
0
Nie ma tragedii ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
51
Zinedine Zidane : ,,Prawda jest taka, że mieliśmy okazje i piłka nie chciała wpaść" z całym szacunkiem dla Zizou ale te słowa powtarzane co mecz robią się na prawdę śmieszne ; )
1
Jakże głupie jest myślenie kibiców Realu odnośnie tego , że zmiana trenera pomoże rozwiązać ich problem otóż nieeeeee , nie pomoże to ewidentna wina kadry Realu.
3
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , do góry łeb jak to śpiewa Sobota miłego weekendu !
0
Kluczowy obrońca wypada na 3 tyg przed el classico.
51
No wczoraj zastąpił ;D
18
Wszystko w życiu jest możliwe ;)
6
Portugalski muzyk raczej będzie za Ronaldo ;)
7
Byle do wakacji ;)
2
W NBA i NHL juz coś koło 20 lat sędziowie mogą posiłkować się powtorkami, żenujące jest to , że w 2017 roku takie sytuacje mają jeszcze miejsce no ale cóż w końcu to liga hiszpańska.
79
Swoją drogą brawa dla Vermaelena solidny mecz.
2
8 punktów to wciąż ogromna przewaga.. juz ostatni sezon z takimi błędami.
1
Nawet lepszy Puyol.
0
No to co widzisz i dalej tak twierdze , forma na wiosnę.
0
To nie jet pora na wystrzelenie z formą trzeba ja zachować na wiosnę... nie ten czas ..
8
Taka formę powinniśmy mieć na wiosnę.
0
Gramy stabilnie w każdej formacji to my mamy lepsza drużynę ;)
0
Cud , miód , malina ;)
0
Jaki problem ?;)
0
Brawo Zielu Realowcu !!
0
Czy wedlug was info z WP i Onetu są tak samo żałosne jak te wakacyjne plotki transferowe Sportu i Mundo? Według mnie nasze polskie strony biją na głowę te katalonskie dziennki... tak jak w tej chwili relacja meczu Apoel - Real .. transmisja na żywo i podniecanie się jaki ten Real jest fenomenalny , rozpędzony.. ludzie to się mija z rzeczywistością.
2
Podejrzewam , że na wiosnę będziemy w szczytowej formie wiec może coś z tego sezonu będzie ;)
0
Jakby nie patrzył to Real Madryt ,nigdy nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu ;)
10
Nie chwal dnia przed zachodem słońca.. Real liczy się jeszczę w każdych rozgrywkach a formę łapią zazwyczaj wtedy kiedy każdy inny ją traci.
4
Umtiti bez watpinia to już top 3 stoperów na świecie ;)
0
Aby 3 punkty trzeba pamiętać , że Leganes straciło u siebie tylko dwie bramki.
2
Może Bellerin gra dziś dobrze ale uważam , że nasz Semedo będzie najlepszy ;)