8

Przespij się z tym jeszcze do jutra ;)

6

Coutinho, Busquets, Rakitic podejrzewam , że tak będzie wyglądała nasza pomoc , oczywiście Cou na zmianę z Iniesta bo jak wiadomo Rakitic w układance Valverde jest mega ważny ;)

0

Kochany zarządzie nie śpimy , nie śpimy czas sprzedawać zawodników ;!;)

0

Żyj chwila w tym momencie nie ma mowy o pokorze trzeba się cieszyć ;)

0

Jak dla mnie to i tak za mała klauzula; )

3

Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Bartomeu out ;D

8

Ciesze się waszym i swoim szczęściem panowie , pozdrawiam !! Czekamy czekamy !

57

Czy wszyscy tak odświeżają stronę czy tylko ja ?;)

1

Dobraz robota zarządu nie ma co gadać wielkie gratulacje.

2

Co racja to racja dobrze mądrego posłuchać ;)

1

No ciekaw czy będzie ta oficjalka dziś ;)

0

To co z tym Bartomeu robimy ?;)

0

Ależ w wspaniałej formie jest polski sport ;)

23

Harry Potter na TVN fenomenalny film można oglądać i oglądać niczym Kevina na święta.

6

Żeby z tym Coutinho nie było jak z Verrattim .. tez juz blisko był nawet gazetę Mundo Deportivo trzymał czy tam Sportu ze swoją facjatą; )

2

To był fake heh ;)

0

James Pearce parę minut temu o tym napisał myślę , że nie ściemnia źródło bardzo dobre ;)

1

Anfield club shop still selling Coutinho shirts tonight #LFC

https://mobile.twitter.com/JamesPearceEcho/status/949349454473293826/photo/1

W skrócie koszulki Coutinho wciąż w sprzedaży ;)

1

Mocny ból brzucha i stolec heheh ;D

0

Heh co za pech jutro szykuje mi się 5- dniowy wyjazd w góry na który ciężko pracowałem i parę godzin przed wyjazdem złapała mnie grypa zoladkowa .. to się urlop uda ..

3

Denis nie wykorzystuje praktycznie żadnej szansy która daje mu trener , nie gra źle ale nie gra na tyle ile oczekuje się od jego talentu.. numer 6 na koszulce do czegoś zobowiązuje.

0

Wydaje mi się , że to troszkę za mało żeby wykupić Coutinho.

0

Jakie zadanie jest tej całej akcji ?

13

Zawsze kiedy wstaje rano do pracy to mówię sobie ehh jak wrócę z pracy to się położę , niestety wracam i nigdy tak nie jest ;)

0

Carles Alena zrobiłby dużo więcej.

0

A według mnie tylko i jedynie za mało gra.

1

Denis nigdy nie będzie Asensio ;)

6

Denis jak to Denis całe życie bezjajecznie nie dla niego ten numer 6.

0

Nie tylko once de gala gra , wszyscy muszą udowodnić , że nie bez powodu noszą ta koszulkę.

14

Zawsze byłem człowiekiem który za dużo panikuje i w dniu dzisiejszym najbardziej boje się żeby Dembele nie złapał ponownie kontuzji bo takie myśli aktualnie mam w głowie stfuuu.. nie zapeszac.. juz taki ze mnie typ ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?