kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Przespij się z tym jeszcze do jutra ;)
6
Coutinho, Busquets, Rakitic podejrzewam , że tak będzie wyglądała nasza pomoc , oczywiście Cou na zmianę z Iniesta bo jak wiadomo Rakitic w układance Valverde jest mega ważny ;)
0
Kochany zarządzie nie śpimy , nie śpimy czas sprzedawać zawodników ;!;)
0
Żyj chwila w tym momencie nie ma mowy o pokorze trzeba się cieszyć ;)
0
Jak dla mnie to i tak za mała klauzula; )
3
Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Bartomeu out ;D
8
Ciesze się waszym i swoim szczęściem panowie , pozdrawiam !! Czekamy czekamy !
57
Czy wszyscy tak odświeżają stronę czy tylko ja ?;)
1
Dobraz robota zarządu nie ma co gadać wielkie gratulacje.
2
Co racja to racja dobrze mądrego posłuchać ;)
1
No ciekaw czy będzie ta oficjalka dziś ;)
0
To co z tym Bartomeu robimy ?;)
0
Ależ w wspaniałej formie jest polski sport ;)
23
Harry Potter na TVN fenomenalny film można oglądać i oglądać niczym Kevina na święta.
6
Żeby z tym Coutinho nie było jak z Verrattim .. tez juz blisko był nawet gazetę Mundo Deportivo trzymał czy tam Sportu ze swoją facjatą; )
2
To był fake heh ;)
0
James Pearce parę minut temu o tym napisał myślę , że nie ściemnia źródło bardzo dobre ;)
1
Anfield club shop still selling Coutinho shirts tonight #LFC
https://mobile.twitter.com/JamesPearceEcho/status/949349454473293826/photo/1
W skrócie koszulki Coutinho wciąż w sprzedaży ;)
1
Mocny ból brzucha i stolec heheh ;D
0
Heh co za pech jutro szykuje mi się 5- dniowy wyjazd w góry na który ciężko pracowałem i parę godzin przed wyjazdem złapała mnie grypa zoladkowa .. to się urlop uda ..
3
Denis nie wykorzystuje praktycznie żadnej szansy która daje mu trener , nie gra źle ale nie gra na tyle ile oczekuje się od jego talentu.. numer 6 na koszulce do czegoś zobowiązuje.
0
Wydaje mi się , że to troszkę za mało żeby wykupić Coutinho.
0
Jakie zadanie jest tej całej akcji ?
13
Zawsze kiedy wstaje rano do pracy to mówię sobie ehh jak wrócę z pracy to się położę , niestety wracam i nigdy tak nie jest ;)
0
Carles Alena zrobiłby dużo więcej.
0
A według mnie tylko i jedynie za mało gra.
1
Denis nigdy nie będzie Asensio ;)
6
Denis jak to Denis całe życie bezjajecznie nie dla niego ten numer 6.
0
Nie tylko once de gala gra , wszyscy muszą udowodnić , że nie bez powodu noszą ta koszulkę.
14
Zawsze byłem człowiekiem który za dużo panikuje i w dniu dzisiejszym najbardziej boje się żeby Dembele nie złapał ponownie kontuzji bo takie myśli aktualnie mam w głowie stfuuu.. nie zapeszac.. juz taki ze mnie typ ;)