12

W 2009 roku Elisabeth Revol juz raz straciła partnera w wyprawie na 8tysiecznik w tym roku stało się to po raz kolejny.. czarna wdowa normalnie.

8

Wiedziałem , że pierwsza osoba która zgłosi się do tej akcji ratunkowej będzie Bielecki cały czas leży mu na sercu śmierć dwóch Polaków w wyprawie której razem z nimi uczestniczył i został obwiniany ze za szybko schodził w dół po zdobyciu szczytu i nie czekał na kolegów... teraz zaryzykowal swoje życie i uratował kolejne życie wiec mam nadzieje w końcu ludzie mu daruja.

6

Pewnie mało kto wie ale parę lat temu podczas wyprawy na czele z Bieleckim zginelo dwóch Polaków. .. duża krytyka i odpowiedzialność spadła właśnie na niego.. teraz jak widać chce za wszelką cenę uratować życie innym.

0

Penaldo aaaa Siiiiii !! ;)

4

Wenger Out napisane na fladze Polski na konkursie w Zakopanem; )

0

Szanse na przeżycie Mackiewicza wynoszą 0,01 % ale zawsze są -50 stopni i choroba wysokościowa. . Wszystko zależy od organizmu ale szanse są nikłe aczkolwiek zawsze istnieją.

0

Głupota totalna jak dla mnie...

1

Zdecydowany brak szacunku i miłości do własnej rodziny.

22

Rozumiem pasja góry , wspinanie się , Himalaje coś pięknego , coś zwariowanego ale dla mnie czysta głupota wyciskacz ostatnie poty z własnego organizmu niedotleniając przy tym mózgu po to tylko by dotknąć szczytu ? Moim skromnym zdaniem to jest brak szacunku a może brak miłości , uczucia do własnej rodziny nie mowiac juz o tym ze jedno jest zycie... no tak ale to przecież szczęśliwa śmierć bo robiles to co kochales ja mimo wszystko tego nie rozumiem dla mnie himalaisci są samobojcami. Niech Bóg ma Cię w opiece Panie Mackiewicz i oby Nanga Parbat Cię oszczędzilo.

0

To w końcu jak będziemy grać jeżeli w pierwszej 11 będziemy mieli i Dembele i Coutinho jak myślicie jakie będzie ustawienie ?;)

18

Coutinho wyglada lepiej niż Gomes i Denis przez swoje wszystkie minuty spędzone na boisku.. jakby grał tu od zawsze.

0

3.0 dla nasZych kocurkow; )

1

Trochę jakby nadwagę miał ale może się czepiam ;)

0

Zabieram bogatym daje biednym taki uliczny Zorro ;)

0

Jakieś opinie użytkowników iPhone 7 ? Przymierzam się do zakupu.

0

Najważniejsze by obyło się bez żadnej kontuzji.

0

Jakieś ciekawe filmy ktos coś ?;)

2

Żegnaj Szefie! ! VeB

13

Dotrą to dotrą ciesz się swoim klubem , olej to.

3

Coutinho, Busqutes, Roberto to przyszłość naszej pomocy.

0

Ps4 od zawsze i na zawsze sony.

12

Czasem chciałbym pprzenieść się do tego fantastycznego świata ;)

1

Mam nadzieje ze Dembele nie chce doprowadzić do tego , że każda jego minuta w meczu będzie blaganiem do Boga żeby nie miał kontuzji jak w przypadku Bale.

0

Oby tylko obyło się bez zabiegu w sytuacji Dembele bo znowu długo go nie zobaczymy.

5

Mam taką nadzieję bo uwielbiam Dembele.

5

A ciebie to chyba łoś pokąsał?

29

Czas odpocząć od neta trochę zaczyna mnie wkurzać.. internauci są bezlitośni nowe przezwisko dla Ousmana to DemBale. . Przykre to w cholerę mam nadzieje , ze to juz koniec tych jego kontuzji ;)

1

Gorzej będzie na tej stronie jak po tej kontuzji co teraz ma Dembele złapie za kilka dni następna.. będzie pakowal walizki .. tak dokładnie czuje , ze pewna delegacja z FC. Barca com zrobi to osobiście ;D ja mimo wszystko polecam co niektórym meliske.

0

Ile kontuzji Dembele miał w Borussi ?;)

7

No nic niech wraca jak najszybciej !;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?