0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Powrót Neymara? Czemu nie ? Jak się sam wykupi to może przyjść , błędy kosztują ;)

1

Skąd info? ;)

0

100 mln za Griezmanna to mega promocja patrząc na klasę zawodnika , druga sprawa to fakt ,ze jest ograny w lidze hiszpańskiej także to kolejny plus .

0

Wierzysz w to że Dembele zagra od początku ? Ja nie.

0

Dla mnie mimo wszystko Denis ma ogromny potencjal ale na 6 nie zasługuje ciężko wytłumaczyć jego fenomen lub jego brak , raz pokazuje na co go stać by później wszystko zburzyć i tak w kółko.

10

Cillessen miałby miejsce w pierwszej 11 w połowie klubów z top 15.

6

Skoro w przyszłości Dembele ma być liderem to mógłby bardziej to okazywać a mianowicie cofać się po piłkę i pobawić sie w rozgrywsnie a nie stać i patrzeć czy może któryś kolega go obsłuży .

1

To co mi się nie podoba najbardziej w Dembele to bardzo duża ilość strat i granie takie jakby z przymusu zero walki.

0

Emery juz pewnie pakuje walizki ;D

8

Daj spokój bądź obiektywny Real ich zamiotl.

0

Trzeba przyznać , że PSG było o poziom niżej niż Real , taktycznie Real wytarl sobie nimi cztery litery ale dobrze szejoooom;)

0

Baj baj szejkiii; ) dobrze im.

2

PSG nigdy nie wygra ligi mistrzów przecież to nie realne jest ;D i dobrze tym szejkom; ) brawo Real Madryt.

0

Zabojady

1

Psg jest żenujące ;) ktoś jeszcze wierzy w ich wygrana ?

0

Był kolego pamiętaj był przez duże ,, B"

0

Visca el Barca !

2

Przede wszytko to wielki szacunek dla Mameda ze zgodził się walczyc w nie swojej wadze z przeciwnikiem który jest młodszy , silniejszy , wyzszy. Khalidov ma już 37 lat więc najlepsze lata ma już za sobą a mimo wszystko młody wilk narkun leżał dwa razy na deskach , gdyby Mamed był kilka lat młodszy ( a nie jest i nie będzie ) to zrobiłby z Narkuna wiatrak , druga sprawa niech Mamed zaprosi teraz Narkuna do swojego limitu wagowego bo jak wiadomo sam Mamed przyznał ze nie czul się za dobrze walcząc z Narkunem bo nie czuł się szybki jak w swojej wadze.

0

Wystarczyło posłuchać co Narkun powiedział po walce z Mamedem żeby zmienić zdanie o Narkunie kolego tez tak uważałem jak ty , Narkun po walce pokazał klasę .

0

Tak odchodzą wielcy mistrzowie Khalidov, bracia Klitschko. .. wiek robi swoje ;)

1

,, Żeby stać się legendą trzeba pokonać legendę " coś pięknego.

8

Coś się kończy coś zaczyna ;) Mamed Khalidov legenda !

0

Roberto Soldic zdecydowanie jest osobą która bez watpienia mógłby pokonać Conora w ufc ;)

0

I tak wygramy spokojnie , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

0

Tez bym chciał ;)

2

Przestać biadolic! Kibicować , kibicować !

2

Dlaczego normalna sprawa chciałbyś żeby Ci samoloty nad głową latały?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?