kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Powrót Neymara? Czemu nie ? Jak się sam wykupi to może przyjść , błędy kosztują ;)
1
Skąd info? ;)
0
100 mln za Griezmanna to mega promocja patrząc na klasę zawodnika , druga sprawa to fakt ,ze jest ograny w lidze hiszpańskiej także to kolejny plus .
0
Wierzysz w to że Dembele zagra od początku ? Ja nie.
0
Dla mnie mimo wszystko Denis ma ogromny potencjal ale na 6 nie zasługuje ciężko wytłumaczyć jego fenomen lub jego brak , raz pokazuje na co go stać by później wszystko zburzyć i tak w kółko.
10
Cillessen miałby miejsce w pierwszej 11 w połowie klubów z top 15.
6
Skoro w przyszłości Dembele ma być liderem to mógłby bardziej to okazywać a mianowicie cofać się po piłkę i pobawić sie w rozgrywsnie a nie stać i patrzeć czy może któryś kolega go obsłuży .
1
To co mi się nie podoba najbardziej w Dembele to bardzo duża ilość strat i granie takie jakby z przymusu zero walki.
0
Emery juz pewnie pakuje walizki ;D
8
Daj spokój bądź obiektywny Real ich zamiotl.
0
Trzeba przyznać , że PSG było o poziom niżej niż Real , taktycznie Real wytarl sobie nimi cztery litery ale dobrze szejoooom;)
0
Baj baj szejkiii; ) dobrze im.
2
PSG nigdy nie wygra ligi mistrzów przecież to nie realne jest ;D i dobrze tym szejkom; ) brawo Real Madryt.
0
Zabojady
1
Psg jest żenujące ;) ktoś jeszcze wierzy w ich wygrana ?
2
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/741504/uli-hesse-autor-ksiazki-o-bayernie-monachium-nie-kocha-lewandowskiego?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty
,,Bayern nie kocha Lewandowskiego " bardzo ciekawy wywiad polecam.
0
Był kolego pamiętaj był przez duże ,, B"
0
Visca el Barca !
2
Przede wszytko to wielki szacunek dla Mameda ze zgodził się walczyc w nie swojej wadze z przeciwnikiem który jest młodszy , silniejszy , wyzszy. Khalidov ma już 37 lat więc najlepsze lata ma już za sobą a mimo wszystko młody wilk narkun leżał dwa razy na deskach , gdyby Mamed był kilka lat młodszy ( a nie jest i nie będzie ) to zrobiłby z Narkuna wiatrak , druga sprawa niech Mamed zaprosi teraz Narkuna do swojego limitu wagowego bo jak wiadomo sam Mamed przyznał ze nie czul się za dobrze walcząc z Narkunem bo nie czuł się szybki jak w swojej wadze.
0
Wystarczyło posłuchać co Narkun powiedział po walce z Mamedem żeby zmienić zdanie o Narkunie kolego tez tak uważałem jak ty , Narkun po walce pokazał klasę .
0
Tak odchodzą wielcy mistrzowie Khalidov, bracia Klitschko. .. wiek robi swoje ;)
1
,, Żeby stać się legendą trzeba pokonać legendę " coś pięknego.
8
Coś się kończy coś zaczyna ;) Mamed Khalidov legenda !
0
Roberto Soldic zdecydowanie jest osobą która bez watpienia mógłby pokonać Conora w ufc ;)
0
I tak wygramy spokojnie , nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
0
Tez bym chciał ;)
2
Przestać biadolic! Kibicować , kibicować !
2
Dlaczego normalna sprawa chciałbyś żeby Ci samoloty nad głową latały?