kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zima się kończy a w Madrycie kolejki po Kożuchy.
0
Nie no wiadomo , że teraz patrzymy tylko na Atletico ale każda porażka Realu Madryt to typowa uczta dla nas.
14
Juz mnie to powoli coraz mniej ekscytuja te porażki , remisy Realu bo to się zaczyna robić na porządku dziennym takie lanie , baty nie wiem jak inaczej to nazwać.. w każdym razie brawo Real Madryt ubierajcie się ciepło !
2
Madryt na kolanach mam nadzieje ze z nami w niedziele Madryt znów będzie na kolanach.
1
Real Madryt bez zaskoczenia w sumie tak jak przez cały sezon ;)
2
Real Madryt to stan umysłu ;)
4
Tv3 : Griezmann Fichado!
1
Oby to była prawda z Valverde w roli trenera spokojnie znajdzie się dla niego miejsce ;)
12
Nic nie mów heh ;)
17
Mówicie o psychice Dembele , że ma słabą a ja myślę na odwrót a mianowicie kto z nas w wieku 18 lat będąc jeszcze zoltodziobem w dziedzinie futbolu wskakuje między takie gwiazdy jak Reus, Hummels, Piszczek i inne wariaty z Borussi i do tego gra pierwsze skrzypce, kto by był wstanie uciagnac to psychicznie ? Mało tego 2 lata później w wieku 20 lat dzieli juz szatnie z takimi osobowosciami jak najlepszy piłkarz w historii piłki noznej Messi , goleador Suarez czy legenda piłki Iniesta , przecież to naprawdę trzeba być mocnym psychicznie żeby w tak młodym wieku stawić czoło tak poważnym wyzwaniom jakie czekają go w tej drużynie.. i chociaż talent jest to niesamowity to wciąż jest to jedna wielka niewiadoma w sumie jak w przypadku każdego zawodnika, dla mnie już jesteś wielki Dembele ! Powodzenia.
11
Mam nadzieje ze w meczu z Las Palmas Dembele wyjdzie w pierwszym składzie , Las Palmas to drużyna bardziej ofensywna wiec są narażeni często na kontry gdzie Dembele ze swoją szybkością odnajdzie się najlepiej ;)
16
Dembele jest w stanie osiągnąć poziom Neymara z palcem w d. A to chyba wszystko przez ta łatwość przechodzenia rywali jak pacholki , niesamowita dynamika i całkiem fajny przeglad pola.. brakuje mu tylko tego czegoś co ma Neymar a mianowicie bzika na punkcie bycia liderem w zespole , Dembele pamiętaj chłopie ty możesz być większy niż Neymar !
43
To nie było nawet 50 % tego co drzemie w Dembele jak dla mnie jeszcze za mało ale już dużo lepiej ;)
6
Dajmy czasu a Dembele będzie dawał nam wiele radości , potencjał w nim jest ogromny.
0
Aby tylko nie ugryzł Luisito; )
16
Semedo , Semedo i jeszcze raz Semedo ten mecz należy do niego !
22
Nelson Semedo dziś top class , zdecydowanie drugi po Messim.
1
Chyba jeden z niewielu meczy w tym sezonie w ktorych Ronaldo gra całkiem przyjemna piłkę dla oka , to chyba jego najlepszy mecz w sezonie
0
Zaraz kibice stwierdza ze Bale musi zostać tak samo Madryckie gazety juz od dwóch tygodni Bale jest u nich na wylocie ale zmienia zdanie te dwulicowce.
0
No ciekawe czy dziś strzeli każdy z legendarnego , historycznego tercetu BBC; D
2
O nieeeeeee nieeeeeee tragedioooo..
3
Nie powiedziałbym nikogo nie sprzedali ;)
23
Sergio Ramos bezapelacyjnie.
0
Tvp chciało dobrze to sprzęt zawiódł ;)
4
Sevilla to taki Nanga Parbat dla United , jak w formie to powinni przejść jak bez to nie mają szans , nie wspominajac juz o k2 czyli Barcelonie.. hmm co za porównanie zaznaczam pisałem po piwie . Pozdrawiam !
1
W 2013 jak De Gea wszedł na taki poziom tak trzyma go bez przerwy 5 lat stratosfera zdecydowanie number 1;)
2
Interwencja sezonu 2018 w wykonaniu De Gea ? Na bank top 3.
36
Jak z jajem to tylko majtki z kolekcji CR7.
1
Ktoś mi powie ile miesięcznie zarabia Cou i Dembele ? Bo się kolega który jest fanem manchesteru śmieje ze to niewypały... Alexis tyg ma 300 tys funtów ?
6
Wielkie brawa dla Iniesty nie jest on demonem szybkości a jednak mimo dalekiej odległości od piłki dobiegł do niej pierwszy i podał do Messiego ;)