1

Tego się nie da wytłumaczyć w racjonalny sposób bo to był błąd roku.

0

Dobrze mówią 3 strzały williana z 16 metra w tym jeden gol ciekawe kto za to beknie ;)

10

Może wróćmy jeszcze do bramki Williana? Jak to się stało ze on tyle czasu stał sam karygodny błąd.

0

Nie ma skrzydeł aktualnie.

0

wynik dobry tylko niestety brakuje nam skrzydel ;)

0

cenna bramka Messiego.

0

jeszcze jedna bramka i mozemy sie szykowac do nastepnej ligi mistrzow :)

0

ile on czasu nie byl kryty ?:)

3

brak na tej lewej neymara jednak :)

2

a to myslisz ze z nimi tak latwo ?

6

No na faworyta do wygrania ligi mistrzów to my nie wyglądamy ale poczekajmy z ocenami do końca meczu.

2

Manhunt Unabomber serial Netflixa oparty na prawdziwych wydarzeniach jest genialny polecam wszystkim ciężko odejść od tv , kompa.

1

Zamknął japy calemu madridismo; D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Grzmot czeka na karnego żeby tupnac w murawę i strzelić z ogromną mocą ;)

1

Bardzo pozytywna wiadomość Vermaelen pokazał się z bardzo dobrej strony jak ostatnim razem grał.

0

Messi to bardziej pomocnik a Ronaldo bliżej do 9 stąd ta różnica.

0

Nie jestem specjalistą i dlatego pytam czy nie da rady czemuś takiemu zapobiec w jakiś sposób przewidzieć kiedy nadjedzie delikatny spadek formy o to mi chodzi ;)

0

Ciekawe czy sztab i Valverde przewidział , że delikatny spadek formy przyjdzie akurat na mecz z Chelsea.. nie dało rady temu zapobiec ? A może takie były plany ... moze szykuje druzyne żeby w końcówce sezonu wróciła najlepsza z najlepszych wersji Barcelony.

5

Ale wy jesteście żałośni Valverde nie dobry bo nie wszedł Dembele ;D no Jaja, to za poważny mecz żeby póki co ryzykować Dembele ktoremu ciężko wejść w system Barcelony , przyjdzie na niego czas.

20

Coutinho robi różnicę ... tego było nam trzeba.

0

Nie , dlaczego ?;)

0

Druga połowa i eibar dostanie dwie bramki.

0

Czemu nie ? Valverde jest zdolny nawet do tego by w pierwszej 11 wystąpił Messi , Suarez , Coutinho, Iniesta i Dembele.

3

Nie ma co się napinac panowie. .. szanujmy siebie jako kibiców , każdy cieszy się z sukcesów swojej drużyny , piłka nożna jest piękna.

0

Bardzo ładny mecz ;) niech wygra lepszy to jeszcze nie koniec ;)

4

Naprawdę wierzycie , że PSG tak łatwo sprawi lanie Realowi? Mam taką nadzieję ,ale Real zdecydowanie jest inna drużyną w lidze mistrzów ;)

0

Audi z 2005 jest fenomenalnie wykonane nie porównuj do Passata b5.

1

Dobra a6 c6 od 30 do 40 kupisz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?