kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tego się nie da wytłumaczyć w racjonalny sposób bo to był błąd roku.
0
Dobrze mówią 3 strzały williana z 16 metra w tym jeden gol ciekawe kto za to beknie ;)
10
Może wróćmy jeszcze do bramki Williana? Jak to się stało ze on tyle czasu stał sam karygodny błąd.
0
Nie ma skrzydeł aktualnie.
0
wynik dobry tylko niestety brakuje nam skrzydel ;)
0
cenna bramka Messiego.
0
jeszcze jedna bramka i mozemy sie szykowac do nastepnej ligi mistrzow :)
0
ile on czasu nie byl kryty ?:)
3
brak na tej lewej neymara jednak :)
2
a to myslisz ze z nimi tak latwo ?
6
No na faworyta do wygrania ligi mistrzów to my nie wyglądamy ale poczekajmy z ocenami do końca meczu.
2
Manhunt Unabomber serial Netflixa oparty na prawdziwych wydarzeniach jest genialny polecam wszystkim ciężko odejść od tv , kompa.
1
Zamknął japy calemu madridismo; D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Grzmot czeka na karnego żeby tupnac w murawę i strzelić z ogromną mocą ;)
1
Bardzo pozytywna wiadomość Vermaelen pokazał się z bardzo dobrej strony jak ostatnim razem grał.
0
Messi to bardziej pomocnik a Ronaldo bliżej do 9 stąd ta różnica.
0
Nie jestem specjalistą i dlatego pytam czy nie da rady czemuś takiemu zapobiec w jakiś sposób przewidzieć kiedy nadjedzie delikatny spadek formy o to mi chodzi ;)
0
Ciekawe czy sztab i Valverde przewidział , że delikatny spadek formy przyjdzie akurat na mecz z Chelsea.. nie dało rady temu zapobiec ? A może takie były plany ... moze szykuje druzyne żeby w końcówce sezonu wróciła najlepsza z najlepszych wersji Barcelony.
5
Ale wy jesteście żałośni Valverde nie dobry bo nie wszedł Dembele ;D no Jaja, to za poważny mecz żeby póki co ryzykować Dembele ktoremu ciężko wejść w system Barcelony , przyjdzie na niego czas.
20
Coutinho robi różnicę ... tego było nam trzeba.
0
Nie , dlaczego ?;)
0
Druga połowa i eibar dostanie dwie bramki.
0
Czemu nie ? Valverde jest zdolny nawet do tego by w pierwszej 11 wystąpił Messi , Suarez , Coutinho, Iniesta i Dembele.
3
Nie ma co się napinac panowie. .. szanujmy siebie jako kibiców , każdy cieszy się z sukcesów swojej drużyny , piłka nożna jest piękna.
0
Bardzo ładny mecz ;) niech wygra lepszy to jeszcze nie koniec ;)
4
Naprawdę wierzycie , że PSG tak łatwo sprawi lanie Realowi? Mam taką nadzieję ,ale Real zdecydowanie jest inna drużyną w lidze mistrzów ;)
0
Audi z 2005 jest fenomenalnie wykonane nie porównuj do Passata b5.
1
Dobra a6 c6 od 30 do 40 kupisz ;)