2

Nasze nadzieje należy odstawić na bok , ten mecz trzeba wymęczyć dawno nie widziałem tak słabej Barcelony ;)

2

Zdrówka życzę , to chyba najważniejsze.

10

Semedo dzisiaj top class gość był fenomenalny ;)

18

Brak Dembele niby zrozumiały a jednak nie zrozumiały.

1

Dwóch Suarezow !

0

Swój błąd obronił......

0

Valverde dawaj Dembele...

0

Semedo Top ;))

6

A żeby ten wyśmiewwany Dembele wszedł i zamknął usta ;)

0

Każdy się myli nie pajacUJ.

0

Przestańcie proszę was dopingować !

0

Całkiem ułożona ta Roma , efekt Pana Monchi większy niż trenera.

1

Weź nie żartuj chociaż , że Juve grało dobrze ? Tam nie istniała pomoc , Higuaina tam często widziałem.

1

Trzeba też przyznać , że Juventus z kabanosem Higuainem na czele był dziś mega ogórkowy nie dziwne , że się Real po nich przejechał.. co nie zmienia faktu , że druzyna Zidana jest mega ułożona.

7

Przecież jeszcze Real nie wygrał ligi mistrzów po co to tak sobie mózg truć negatywnymi myślami ;)

19

Widzę , że nie którzy są o mały włos od przełamania czy przekonywania psychiki i samego siebie oraz wbicia sobie w mozg tego blefu, że Cristiano jest na poziomie Messiego , kochani uświadamiam was ze nigdy nie będzie ;D nie dajcie się psychice ;D

0

Źródło ?;)

6

Dom z papieru co za mega serial ! Polecam !

0

A może zakola masz ?; D

0

Takie nie do końca dobre bym powiedział , ale jak kto woli hhehhe ;)

11

Mentalnosc Polaków to jest masakra... zwolnić Bartomeu , wywalić cały zarząd , następnie transfer Dembele , Coutinho to już Zarząd chwalony w niebiosa, teraz plotki o odejściu Umtiti i znowu zwolnić Bartomeu.. tragedia ! Nie ma ludzi idealnych.

3

Uff mega wiadomość ;)

0

Mam nadzieje ze Umtiti nie okaże się tylko i wyłącznie najemnikiem który w oczach widzi euro.

0

To tylko swiadczy o tym jakie kompleksy ma redakcja białych.

0

I właśnie tu z tym podpinaniem się do sieci jest duży błąd bo często gęsto w momencie przełączania się zasięgu w trakcie rozmowy na chwile można utracić połączenie , bardzo dużo ludzi się na to skarży.

1

Gratulacje tez się 10 lat temu tak cieszyłem aktualnie jazda juz nie sprawia mi takiej przyjemności bo rocznie robie jakieś 50 tysięcy kilometrów , dobra rada patrz w lusterka resztę nauczy Cię droga powodzenia !

0

Mam nadzieje ze zarząd za wszelką cenę zatrzyma Umtitiego przecież to aktualnie numer 1 rankingu stoperów na świecie ;)

5

Popieram zdecydowanie , dorzucilbym jeszcze do tego jakiegoś małego grilla karkoweczka , boczek , kiełbaska i żyć nie umierać ;)

0

Nie wiem czy przejdę badania z takimi kalafiorami na uszach heheheheh ;D

0

W sumie nie widzę w tym nic dziwnego bardziej irytuje mnie te XDDDddďdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?