kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to jest nasz tryplet przy tryplecie Realu ? Złamali wszelkie bariery.
1
Ronaldo tym finałem tylko oddalił się od Złotej Piłki... będzie ciekawie.
8
Ciesze się ze wszystko z Dembele ok.
0
A to ktoś musi wiedziec ? Weź go do klubu go- go wykup mu prywatny taniec jakiejś ładnej Pani i będzie mu sympatycznie.
1
W 100 % się nie da bo nie jest wychowankiem Arhur.
2
Mam przeczucie , że Arthur w 80 % będzie naszym nowym Xavim ;)
1
Dembele lubi to ;)
3
Jak widzę te xD to mam to samo ; )
20
Żegnaj Iniesta ;)
https://zapodaj.net/0c26b467f0269.jpg.html
2
Ktoś wierzy w wygrana Liverpoolu ?? Ja akurat trochę pesymistyczny gość jestem i cały czas mam przeczucie ze wygra Real ale mimo wszystko chciałbym żeby to Liverpool wygral zresztą pewnie jak każdy z nas.
1
,, możliwe , że to lekkie skręcenie kostki " badania pokażą oby tylko z małego problemu nie zrobił się duży .
12
Ale ten Dembele ma pecha szkoda mi chłopa , zdecydowanie było widać lepsza formę a tu znowu kontuzja.
1
Wiadomo co z Dembele? ?
0
Nic z tych rzeczy nie wiem gdzie Ty to czytasz chyba na pudelku.
10
Ty sobie przeczytaj dokładnie co szejk powiedział przed tym zdaniem co napisałeś i dopiero później wstawiaj posta.
0
A gdzie on się lepiej rozwinie jak nie w Barcelonie ;D
54
Griezmann ogłosi decyzję o przejściu do Barcelony w przyszłym tygodniu. @FlorentTorchut / L'Equipe
0
Gdzie Dembele ma się ogrywac, gdzie jak nie w Barcelonie ?;D mam nadzieje ze to tylko głupia plotka.
0
Być może ja osobiście jakoś nie mogę się przekonać do Carles Alena ale chciałbym żeby się to zmieniło , uważam że taki Arthur jest o niebo lepszy ale to tylko moje zdanie.
0
No dokładnie to wiem ale dużo osób tego nie rozumie. Taki Xavi, Iniesta to trafia się raz na 50 lat.
1
Alena był / jest traktowany jako perła La Masii także wymaga się od niego czegoś więcej i bardzo słusznie.
0
To dla ojca ;)
0
Przymierzam się do kupna nawigacji samochodowej ma ktoś jakieś propozycje ? Chciałbym żeby była prosta w obsłudze i cenowo w miarę nie droga.
6
Arthur na liście rezerwowej Brazylii. Neurophate
1
Zajmij się swoim życiem ... sam światu nie pomożesz ;D tylko nerwy stracisz
16
I ten i ten zawod jest wymagajacy i nie latwy... poszukaj czegos zeby zarobic i sie nie narobic :D
0
Ja akurat pierdzialem 24 godziny za to tylko ze akurat przy moim koledze znaleźli polowke zioła ;D sznurówki mi zabrali a żebym sobie tylko życia nie odebrał przypadkiem... lipa i nuda totalna , pompki robiłem ;D
1
Policja zamiast pomagać często obywatelom naszego kraju bo w sumie o tego są jak pupa od wiadomo czego ... to każdego napotkanego człowieka na chodniku traktuje jako nominalnego przestępcę.... do czego by się tu przyczepić.
28
100 lat Ousmane Dembele!
4
Barça podjęła decyzję o kupnie Clémenta Lengleta z Sevilli. Piłkarzem interesują się też inne kluby. Sport