0

Co to jest nasz tryplet przy tryplecie Realu ? Złamali wszelkie bariery.

1

Ronaldo tym finałem tylko oddalił się od Złotej Piłki... będzie ciekawie.

8

Ciesze się ze wszystko z Dembele ok.

0

A to ktoś musi wiedziec ? Weź go do klubu go- go wykup mu prywatny taniec jakiejś ładnej Pani i będzie mu sympatycznie.

1

W 100 % się nie da bo nie jest wychowankiem Arhur.

2

Mam przeczucie , że Arthur w 80 % będzie naszym nowym Xavim ;)

1

Dembele lubi to ;)

3

Jak widzę te xD to mam to samo ; )

20

2

Ktoś wierzy w wygrana Liverpoolu ?? Ja akurat trochę pesymistyczny gość jestem i cały czas mam przeczucie ze wygra Real ale mimo wszystko chciałbym żeby to Liverpool wygral zresztą pewnie jak każdy z nas.

1

,, możliwe , że to lekkie skręcenie kostki " badania pokażą oby tylko z małego problemu nie zrobił się duży .

12

Ale ten Dembele ma pecha szkoda mi chłopa , zdecydowanie było widać lepsza formę a tu znowu kontuzja.

1

Wiadomo co z Dembele? ?

0

Nic z tych rzeczy nie wiem gdzie Ty to czytasz chyba na pudelku.

10

Ty sobie przeczytaj dokładnie co szejk powiedział przed tym zdaniem co napisałeś i dopiero później wstawiaj posta.

0

A gdzie on się lepiej rozwinie jak nie w Barcelonie ;D

54

Griezmann ogłosi decyzję o przejściu do Barcelony w przyszłym tygodniu. @FlorentTorchut / L'Equipe

0

Gdzie Dembele ma się ogrywac, gdzie jak nie w Barcelonie ?;D mam nadzieje ze to tylko głupia plotka.

0

Być może ja osobiście jakoś nie mogę się przekonać do Carles Alena ale chciałbym żeby się to zmieniło , uważam że taki Arthur jest o niebo lepszy ale to tylko moje zdanie.

0

No dokładnie to wiem ale dużo osób tego nie rozumie. Taki Xavi, Iniesta to trafia się raz na 50 lat.

1

Alena był / jest traktowany jako perła La Masii także wymaga się od niego czegoś więcej i bardzo słusznie.

0

To dla ojca ;)

0

Przymierzam się do kupna nawigacji samochodowej ma ktoś jakieś propozycje ? Chciałbym żeby była prosta w obsłudze i cenowo w miarę nie droga.

6

Arthur na liście rezerwowej Brazylii. Neurophate

1

Zajmij się swoim życiem ... sam światu nie pomożesz ;D tylko nerwy stracisz

16

I ten i ten zawod jest wymagajacy i nie latwy... poszukaj czegos zeby zarobic i sie nie narobic :D

0

Ja akurat pierdzialem 24 godziny za to tylko ze akurat przy moim koledze znaleźli polowke zioła ;D sznurówki mi zabrali a żebym sobie tylko życia nie odebrał przypadkiem... lipa i nuda totalna , pompki robiłem ;D

1

Policja zamiast pomagać często obywatelom naszego kraju bo w sumie o tego są jak pupa od wiadomo czego ... to każdego napotkanego człowieka na chodniku traktuje jako nominalnego przestępcę.... do czego by się tu przyczepić.

28

100 lat Ousmane Dembele!

4

Barça podjęła decyzję o kupnie Clémenta Lengleta z Sevilli. Piłkarzem interesują się też inne kluby. Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?