kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele i Malcom dwóch 21 latków.. mocno obsadzona prawa strona i całkiem fajna rywalizacja się stworzy.
0
Nie byle kogo a wodza Monchiego ;)
0
Kolejna przegrana z Roma w tym roku ? Nie sądzę , dla mnie transfer Malcoma jest juz zaklepany nie możemy sobie pozwolić na kolejne fiasko tym razem transferowe w starciu z AS Roma.
1
Nie znam tego Malcoma ale skoro sam Monchi juz coś w nim widzi to ja też zaczynam ;)
1
Co ty za wypociny piszesz mordo; D
1
Ale zawalona kajakarzami ta mazurska krutyn w niedziele.. następnym razem wybiorę się przed weekendem; )
1
Ta jada na zarobek do niemiec i szwaby później klepią po tym dupsku.
6
Idź na dyskotekę i zacznij się do ochroniarzy ;D
0
Napisz ten sam post za 10 lat wtedy się okaże ;)
12
Jeszcze rok temu wyciągnięcie Thiago z Bayernu graniczylo z cudem tak samo jak wyciągnięcie Verrattiego z PSG a teraz kiedy sam zawodnik i klub są chętni to Barca coś nie bardzo się kwapi; )
0
Rabiot czy Thiago ?;)
0
Bez różnicy ;))
0
Jakiś nowy ciekawy film ktoś poleci ?;)
1
Polak to jednak leniwe stworzenie ;D cieszcie się tym co macie !! Jedno życie masz kochaj wszystkie dni ;)
4
Całkiem fajnie Neymar wypowiedział się o finale Mistrzostw Świata i swoich dwóch przyjacielach z klubu i byłego klubu Mbappe i Rakiticiu tekst na Facebooku.
4
Kupić Thiago , zacząć sprzedawać swoich zawodników i zakończyć okienko.
13
Dajcie może zagrać Dembele jeden pełny sezon... a nie juz go za Hazarda oddają przykre oj przykre.
2
Stawiam Rabiota na równi z Gomesem.
0
Internet Explorer? ;)
0
Wuj w taki futbol , skoro mbappe uważany jest za następcę Messiego i Cr7 to niech skończy z tym sumulowaniem i pajacowaniem w stylu Neymara... no tak grają w jednej drużynie jest się od kogo uczyć zapomniałem... ale to nie futbol.
0
Griezmann biednie strasznie ;)
1
5 sierpnia Real Madryt zagra z Juventusem na International Champions Cup na FedExField w USA. Ciekawe, czy Cristiano wystąpi w tym spotkaniu:)
0
No to co Messi do Milanu ;D
7
Napsul nerwów od cholery co nie zmienia faktu że to genialny piłkarz i należy mu się ogromny szacunek 3maj się Cris legendo; )
3
Trzymaj się Cristiano !!
0
Nic więcej już nie zaskoczy pozostało czekać na oficjalke... Ronaldo juz nie ma w Realu.
20
Romeo Agresti : Ladies and gentlemen, please stand up for #Juventus: #CR7 is a done deal! Tier1
23
Sky Sports : Real przyjął ofertę za Cristiano.
2
Rafał Lebiedzinski: 9 sezonów. Ponad 300 weekendów koresp. pojedynków, 30 Los Clasicos, walka o Złote Piłki, Buty, Pichichis, o więcej tytułów, goli, o większe pensje, ciągłe pebliscyty Barça vs Real.
Koniec Cristiano w LaLiga to też pewien koniec najdłużego serialu w historii futbolu: Messi vs CR7
Rafał Lebiedzinski : Stracić Zizou i #Cristiano w 6 tyg to dwa ogromne ciosy dla Realu. Francuz dał 3 LM z rzędu, Portugalczyk od 9 lat był liderem sportowym i marketingowym. Ciężko będzie zastąpić najlepszego obok Di Stefano pilkarza w 116-letniej historii RM.
Ale legendy odchodza, klub zostaje
3
Marca: Juventus i Real finalizuja transfer Cristiano Ronaldo.