0

Śmiem twierdzić , że jak nie kupimy Rabiota to Segura do końca okienka nie kupi juz żadnego pomocnika , on jest przeciwnikiem transferu Thiago ale podejrzewam , że w trakcie sezonu się obudzi i dopiero będzie myślał co takiego odwalił nie kupując starszego z braci Alcantara.

0

Dokładnie to samo powiedział Abidal, że najpierw spotkał by się z klubem heh ;D

2

Abidal dementuje , że spotkał się z Pogba [MD]

24

"Gdyby Lionel Messi przeszedł do Romy, to sam pojechałbym po niego na lotnisko i dał mu koszulkę z wyjątkowym numerem dziesięć"~ Francesco Totti.

1

Różnie może być powiem wam szczerze... Ronaldo tez miał zostać i jak wyszło wszyscy wiemy.

9

Z ta przeprowadzka Modrica do Interu to różnie może być , Lopetegui zdecydowanie preferuje młodszych i podejrzewam , że to Mateo Kovacic będzie głównym aktorem w filmie Lopetegui... nowy projekt , młodszy projekt.

0

Na zdjęciach to wszytkie piękne heh ;)

1

Co drugi samochód na oto moto i allegro z Ostrowi Mazowieckiej co tam kuzwa wylegarnia;D

1

Ja na żywo okręgowkę musze oglądać i nie ma tragedii ;)

4

Barcelona nadal nie ma w planach transferu Thiago. @ffpolo

0

Zagrał całkiem dobre spotkanie i nic więcej .

0

Więcej optymizmu kolego.

1

Żeby Ci się ssanie nie zalaczylo po jednym chce się drugie po drugim trzecie później gastrofaza i wyjdzie na to ze za 2 godziny będziesz na kebabie; D

5

Dobra czas się walnąć jeszcze na jakieś 3 godz w końcu urlop ;D

1

O kuzwa grubo ci powiem ;D

1

Nie widać wiary w graczach Barcy B.

0

Ale biją nas loo panie...

0

Jasper wybroni; )

0

Cilessen mógł się zachować dużo lepiej przy tej bramce.

0

Brakuje takiego spokoju ;)

0

Ajjjjjj nie dobrze ..

0

Dla mnie PUIG jest fenomenalny ;)

0

Tez mi się wydaje , że na Rabiota nie ma szans chłopak zapewne walczy o lepszy kontrakt.. ja bym ruszył po Thiago przecież rok temu marzeniem nie do spełnienia było wyciągnięcie Thiago czy Verrattiego a teraz Monachium daje sygnały , że transfer jest do zrealizowania.

4

Luis Suarez daje bardzo dużo mordeczko sympatyczna ;)

4

Swoją drogą to dziś widziałem malolatke w białej koszulce Lewisa i krótkich szortach dzinsowych, przypomniał mi się Twój komentarz heh ;)

0

Klasyczna koszulka zawsze będzie w modzie.

0

Na dobra sprawę za miesiąc juz wychodzi 2019 czekam z niecierpliwością.

0

Ktoś był ?

0

Nie za bardzo ogólnie mam czas, głównie to przez neta kilka meczykow z losowym zawodnikiem ze świata i tyle.

0

Ja gram ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?