0

Życzę wam żebyście pluli sobie w brodę mam nadzieje juz w najbliższej przyszłości.. dajcie czas Dembele.

0

Ewentualność jest też taka ze Neymar robi zasłonę dymna przed odejściem do Realu... niby chce wrócić do Barcelony , jednak wy mnie nie chcecie spowrotem wiec spieprzam do Realu.

0

Dembele juz odpalal tylko wujek Waldek Valdi Valverde wrócił do 442 i tym samym posadził Dembele na ławce.

0

Jest opcja ze Neymar wróci.. tyle że kosztem Dembele , Tuchel wielki fan talentu Dembele także jest to realna opcja , ewentualnie Neymar walczy juz sobie o lepszy kontrakt w PSG..

0

Nie ma tu co sobie Neymarem zawracać głowy bo on jeszcze w Realu Madryt wyląduje.Barcelona im podbija cenę , dokładnie to samo co cały czas Real nam robi.

0

Mają sagany mocne czy bimber czy wódka nie przepijesz..

0

Jeżeli ktoś jeszcze myśli ze Neymar wróci to radzę sobie tym nie zawracać głowy Neymar to przeszłość , Neymara juz nie ma i nie będzie.

1

Żebyś chłopie wiedział..

2

Jaki, Trzaskowski dno ...

2

Lepiej teraz być w słabszej formie niż w najważniejszej części sezonu. Dla mnie to zwiastun tego , że coś na bank wygramy.

2

Dobry mecz cenny 1 punkt na trudnym terenie.

0

Semedo szarpie na tej prawej; )

0

Valverde dimitja. ...

5

Soldic to maszyna .. niesamowity jest ten gość.

0

Od jakiś 2 tygodni prześladuje mnie liczba 13 , gdzie nie spojrzę tam 13... zegarek 13.13 , jakaś data czy coś tam też 13 , dziś w mówiłem sobie ze może przyniesie mi to szczęście wiec zagrałem w Lotto za kupon plus dwie zdrapki zapłaciłem 13 zł nie wygrałem niestety nic...

0

Co nie zmienia faktu , że faktycznie tak jest ;D pięknie ogląda się jak kręci kółka tylko te nóżki ma jak boomerangi.

0

Kobiety mają krzywe to mężczyzna mieć nie moze ?;)

4

Dla mnie nadal gramy słabo szczególnie w obronie.

0

Dembele lubi to.

1

Do boju !!! Do boju !!!

1

Nalegam! Weźcie się za kibicowanie marudy !

1

Remis biorę w ciemno.

4

W mojej opinii Coutinho nie da rady zastąpić Iniesty , jego sie nie da zastąpić to był fenomen... oczywiście nie ujmuje umiejętności Coutinho ale Iniesta jest i był z innej planety.

65

Ważne ze somsiad przegrał.

0

Jakiś nowy ciekawy film ktoś poleci ?;)

2

Waga ciężka w tej chwili zupełnie nie rowna się do czasów kiedy wystepowal Andrzej Gołota.. nie ta liga

0

Jedno dotkniecie piłki i dwóch rywali objechani, potem zejście do prawej i piękny gol.. nazywam się Ousmane Dembele ;)

0

Dembele zamknął usta La ramblii ;)

0

Aha to teraz żeby Dembele był dobry to musi strzelać co mecz inaczej jest do dupy.

0

Bartkowi Kurkowi trochę włosów się posypało ahh ten testosteron.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?