kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Umtiti , Semedo mus mus ;)
0
Roberto ogólnie kryminał dziś.
1
Vidal zasłużył na pierwszy skład zdecydowanie mega , mega serducho.
15
Dla mnie Vidal ewidentnie once de gala
0
Nie dało się tak grać w 1 połowie ?
0
Dembele wróć ;D
0
Wszystkie formacje u nas tragedia.
0
Czas by się chyba trochę ogarnąć..
0
Może chce wymusić transfer.
0
Bez Messiego było lepiej hehehehhe ;D
0
Pique dziś profesor.
4
Roberto wciągnięty nosem.
0
Jakiś nowy ciekawy film ktoś poleci ?;)
22
Po zejściu Arthura straciliśmy ewidentnie kontrolę nad piłką jak równiez nad środkiem pola.. chłopak jest złoty.
2
Jednak Neymar to Neymar jaki był tak był ale pasował tu jak gwóźdź do papy.
1
Kondycyjnie wygląda okropnie Dembele ... reszta jak najbardziej ok.
0
Sie Dembele uczepili a Coutinho nie widzą ? On ledwie zipie. ... Dembele 140 mln , Coutinho 160 .. Arthur ?
2
Strasznie to Dembele wygląda pod względem przygotowania fizycznego .. reszta bez zarzutu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No bardzo dobrze heh
0
Ktoś poleci jakiś nowy ciekawy film ?
3
Żeby tak tylko Dembele tak szybko przystosowal się do Barcelony jak Arthur to prawdopodobnie za rok bez problemu stawiany byłby na równi z mbappe. . Dla mnie talent Dembele jest ogromny.
1
Daje okejke. .. ;)
3
Da rade od 1 minuty zależy od trenera.
6
Dembele jest młody nie każdy dorasta tak szybko jak Mbappe, nie odrazu Rzym zbudowali...
1
Spodziewam się dużo, dużo więcej po Coutinho jest jeszcze czas na ocenę.
3
De jong zastępca Suareza nie pomyliło Ci się coś ?;D
0
Wejdź na pachniec.pl perfumy pewne , brane dokładnie z miejsca gdzie zaopatruje się rossmann , douglas , sephora, tyle że gość prowadzi sklep internetowy i ma dużo taniej ... bo jak wiadomo rossmann, sephora płacą spora kase za same lokale w galeriach , pracowników wiec ceny muszą być wyższe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Da się to wyjąć bez żadnego uszkodzenia blachy