8

Jeszcze z pół godziny i spać ;)

0

Sztoby wuj stajal i dziengi byli... !!

1

Bo nie kazdy ma czas napisać jutro życzenia na tym forum.

0

Jedno w tym jest fajne , kiedy wszyscy będą na ogromnym kacu ja wstanę sobie jak młody Bóg ;D

0

Haha ale mnie wyczules; D

7

Pierwszy Sylwester od 28 lat spędzę w domu przy TV no nie licząc tych kilku lat kiedy to siedziało się przy piccolo jak było się dzieckiem.. ale w sumie fajnie mi z ta myślą , przecież życie to nie tylko impreza.. szczęśliwego Nowego Roku!

0

Houston do bazy....

1

No chyba tak się czuje jak wszyscy go widzimy ;D ale żeś zabłysnąl mordo Sylwester w poniedziałek ;)

0

To ty chyba kolego gdzieś oczy zgubiles; D

0

Co to będzie z tym Coutinho kiedy ktoś w Barcelonie zrozumie ze on się męczy na lewym skrzydle i ile czasu to jeszcze będzie trwało ?

0

Pytanko czyczy Manchester United wygrał w swojej historii jakiś mecz z Barcelona ?

0

Dembele , Dembele , Dembele czemu nie piszecie o Messim, Suarezie, Busquets, Pique , Vidal, Alba, Vermaelen itd ?

0

jakiś dobry film ktoś poleci ??

0

Za taką kasę która dostaje powinien chodzić jak robot.

1

Fiorentino Perez

1

Ostatnia zmiana w meczu. Takuma Nishimura zluzował Arnora Sigurdssona. Onet.pl ..... co to za wariat tam stuka te słowa w klawiaturę ;D

0

Wez nie pitol...

2

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy mecz Dembele w Barcelonie...

11

Współpraca Dembele i Semedo wygląda całkiem pozytywnie.

0

,, Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe "

0

Top 3 stoperow w historii według was ?

0

Na bieżąco heheh... matka mojego kocura chudzina i ojciec tez nie za gruby ;D

1

Ile bym tego jedzonka nie dał to i tak nie tyje ;D łowny się trafił ;D ptaki , myszy , szczury , krety no i moje stopy heheh ...

8

Ehhh koty co za stworzenia... śpię sobie spokojnie nie przeczuwajac zagrożenia jakie czeka moją stopę po wysunieciu jej spod cieplej kołderki... a gdy już do tego dochodzi uczucie wbijania pazur w skórę bezcenne ;D mimo wszystko i tak go lubię. .. pozdrawiam właścicieli tych futrzakow.

0

Jakie są nowe gry dobre do multiplayera na konsole ps4 ?

0

To czy zarząd zdecyduje się na praktycznie niemozliwą operacje " Neymar " głównie zalezy w jakimś stopniu od rozwoju Dembele ... jeżeli w niedługim czasie Francuz zacznie odpalać to raczej Neymar nie przyjdzie , druga sprawa pytanie czy powrót Neymara to aby napewno rozwój drużyny w kontekście sportowym ? Pięknie mi się patrzy na współpracę Jordiego Alby z Messim... za czasów Neymara Alba nie był tak widoczny.

7

W tym świecie wszystko jest możliwe ;)

0

Baaaa no kto nie szuka chłopie ! ;)

5

Wierze ze Dembele jeszcze w tym klubie udowodni jego wartość nie tylko piłkarską ale i tą mentalną... człowiek się zmienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?