0

Mały problem otóż nie zawsze mogę napisać post bo poprostu brakuje mi kursora klikam i klikam i nie działa .. dzieje się tak na telefonie.

8

Ja bym tak szybko Denisa jeszcze nie skreślal dajmy mu szansę..

0

Po konferencji Verrattiego.

0

Ciekawe czy Valverde będzie trochę próbował z ustawieniem 4-3-3.

11

Ogólnie wszystkie rzetelne zrodla mówią ze Vidal na bank nie wylewa , szczególnie za kołnierz.

0

Niech się dzieje wola Boska....

0

A Bayern to nie chce od nas za 30 mln Aleixa Vidala? Młodszy chociaz; )

1

Vidal , Arda Turan nie wiem coś mi świta.

2

Dla mnie to transfer Valverde.

13

Cieszyc jape bo mamy 31 latka Vidala po poważnej kontuzji kolana który nie trenował z drużyną to trzeba mieć w saganie nawalone, 4 miechy bez gry ! Kumasz ?

3

To jest transfer Valverde ... to nie transfer Segury ani Abidala. Valverde był zły , że odszedł Paulinho i Vidal to na bank jego wybór.

0

Gdzie to pomieścić Calres Alena jeszcze wróci ;D

0

Jedyny plus taki , że za rok jakieś chinole mogą za niego zapłacić z 40 patyków.

1

No mowie ze oby ten Arthur wypalił to jakoś tego Vidala zniose może.

0

Jak to mowi Marcinv6 mamy juz swojego rozgrywającego.. obyś miał rację z tym Arthurem.

0

Wawrzyszewski ma rację nie ma co biadolic za wczasu.. może akurat wypali.

0

Nie no w tym przypadku to chyba trochę prawdziwe przynajmniej tak mi się wydaje.

2

Czyli w 80 % będziemy grali 4-4-2 no ewentualnie 4-2-3-1 Vidal idealny do takiej taktyki do 4-3-3 w zupełności się nie nadaje.. działa mi powoli na nerwy ten cały Valverde.

8

Bierz po pół mordo.

0

To bierz na opał do domu ;D

0

Może to ma sens w sumie ... być może czekają na De Jonga do następnego okienka.

0

To ten transfer Abidala? ;)

4

Zdecydowane tak dla transferu Pogby myślę , że przy pomocy Abidala transfer jest bardzo realny czekam na jakieś info od Gerard Romero.

0

Właściwie to przyznaje ci racje ;)

1

Nie puści ale podzielam twoje zdanie heheh ;)

0

Grubo poszedles ale coś w tym jest ; )

0

Audi a4 , a6 , a3 1.8 turbo lub 2.4 benzyna obydwa idealne do gazu.

0

No ale co ty obejrzałes jego mecze w lidze brazylijskiej i ty z niego Xaviego juz robisz ? Okaże się po sezonie , dwóch póki co jest tylko i jedynie kotem w worku.

0

No a co to jest ? Kot w worku póki co... okaże to się po sezonie , dwóch.

0

Arthur to póki co kot w worku , Thiago jest potrzebny a choćby nawet za doświadczenie w lidze mistrzów do wygrania której będziemy mocno dążyć , ma DNA Barcy dzięki czemu raz dwa wbije się w zespół i więcej chyba nic nie trzeba mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?