kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za słaba szyba była na bank.
4
Na szczęście własna działalnosc; D
5
Dobrze , że urlop i nie muszę być na dachu ;D
0
I tak za krótki ;D
1
Tydzień urlopu w końcu... jak to fajnie się wyspać ;)
0
Oglądałem bardzo fajny film ;)
0
Jakiś fajny film na ta aktualnie deszczowa pogodę ktoś poleci ?;)
4
Jest forma; ))
4
Rabiotowi nie podobają się plotki o de Jongu, N'Zonzim, czy Pjanicu w Barcelonie i wywiera presję na PSG, aby zdecydowali się go sprzedać. @ffpolo
0
Z taką klauzula i jak sezon będzie udany to raczej na bank ;)
0
To niech będzie heh ;)
1
Komentarz usunięty
0
Chłopie tego smrodu lata po tym świecie pełno ;D czas powtarzam Czas ci pomoże ;)
0
Benzyna w czym to dobre ? Jak nie swiece to cewki to sondy lambda a to prycha a to kuleje a to gaśnie... stare 1.9 tdi przykryje czapka nie jedną benzyne to pancerna jednostka.
0
Passat 1.9 tdi czy to 90 km czy 110 czy 130 jest to jednostka bardzo dobra więc na pierwsze auto bardzo dobry wybór... tani w eksploatacji , blachy w miare dobry wiec za taka cene to zabieraj z pocalowaniem w reke.
4
Mam nadzieje ze Monchi się nie mylił ;D
0
Jest i Malcom, Malcolm, Makrouu ważne aby dał dużo radości ;)
0
Jakieś fajne filmy ktoś poleci ? Ogólnie najlepiej horror ale inna tematyka również mile widziana ! Z góry dziękuję ;)
6
Na was też tak działa alkohol ?;)
https://zapodaj.net/e962073731b8c.jpg.html
0
Malcom Filipe Silva de Oliveira heh ;D
5
Patrzcie jak ruszyli teraz wszyscy z Malcolmem; D
1
Ale po co tyle nerwów nie rozumiem co za mentalność dziwna.
2
Kilka postów niżej napisałem , że pewnie większość będzie tak go nazywała ;) nie panikuj albo melise sobie zapodaj.
2
Andersinho Marques. Za godzinę Malcom ma wylądować w Barcelonie. Testy medyczne możliwe jeszcze dzisiaj. Dawaj Malcolmmm mordo !
9
Mam wrażenie , że i tak każdy będzie go nazywał Malcolm ;)
1
Eeh te kobiece ,, za 5 minut bede gotowa " wiadomo jak wychodzi w praktyce .. ale z drugiej strony te męskie ,, za 5 minut będę w domu " to na to samo wychodzi .. mamy podobne cechy.
0
Jak nie będzie grzal ławy bo tam jeszcze Dembele jest ;)
2
Mnie tam niczym pozytywnym Digne nie zaskoczyl kasa wyrzucona w błoto a wychowankowie czekają.
5
Spokojnie z tymi ocenami tego okienka transferowego jedno juz takie mieliśmy kiedy kupiliśmy Digne,Denisa itd wszyscy się tak zachwycali , że młodzi i transfery na przyszłość.. jak wyszło każdy wie chociaz na Denisa w dalszym ciągu liczę.
3
Valverde będzie miał co robić i w sumie dobrze będzie miał większe pole do popisu.