4

Uważam , że Cucurella przykryje czapką Digne.

5

Zabierać Thiago czym prędzej bo jak ładnie zagra na Mistrzostwach Świata to go szwaby nie puszcza ;d

6

Thiago w formie to jest światowa czołówka środkowych , rok temu nikt nikt nawet nie robił sobie nadzieji ze da rade wyciągnąć Thiago nawet za 100 mln bo przecież z Bayernu nie da rady , dziś Thiago jest na wyciągnięcie ręki a ty mówisz ze on nie wart 70 mln .. chłopie ;)

45

Jeszcze rok temu marzył wam się Thiago lub Verratti a teraz połowa narzeka , że Thiago to szklanka i lepszy Eriksen , wam dogodzic to nie da rady.

0

Człowiek to jednak zaskakujące stworzenie .. śpiewam sobie w myśli piosenkę , dochodzę do refrenu po czym moja żona na głos zaczyna właśnie śpiewać nie co innego jak refren ten samej piosenki , chyba tego samego radia dziś w pracy słuchaliśmy.

0

Komentarz usunięty

0

To masz kogoś lepszego ? Monchi nie przyjdzie.

0

Nazwisko mówi samo za siebie nic dodać nic ująć.

0

Strasznie nie regularny jak Sławek Peszko raz nawalony, raz nie ;D

5

Jordi Cruyff jest pierwszym kandydatem na dyrektora sportowego. RAC1

25

Stare ale ciągle śmieszne ;D

Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku. Rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic,...mówi, że mu to nie przeszkadza.
Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki w pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, ze nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...

0

Loo Panie tych zrodel było dziś pełno.

2

Było czy nie było ale ta animacja od Pixara z Messim jest kotem !!

0

Mam dla ciebie ważna wiadomość ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podkomisja smoleńska: znaleziono ślady materiałów wybuchowych na Tu-154 i ciele jednej z ofiar. A moje zdanie jest takie żeby nie zadzierac z Rosją ... winnych Bóg ukarze.

0

Na taczke ich i naprzód przygodo; )

2

Racja racja taki mały okres jak u baby ;D

14

To się śmiej jak nie jesteś sztywny a nie panikujesz mordo ;)

5

Ciekawe jaki obwód węża; )

0

Co ci rybacy się tak uwzieli na te foki, baltyk to oaza rybna tam jest tego mnóstwo , przecież to jest mega śmieszne.

0

Dlaczego ? Nawet się okienko transferowe jeszcze nie zaczęło wiec mamy czas na wszystko.

17

Legenda !! Szacunek Zidane !

1

Myślicie że zarząd jest na tyle głupi żeby po roku sprzedać Dembele ? Dla mnie to oczywiste że powinien zostać na następny sezon , przepracować okres przygotowawczy i zobaczymy czy nasz kwiatek się rozwinie.

1

Czemu to nie mogą naprodukowac tyle kasy żeby chociaż każdy człowiek w miarę godnie żył ?;) wiem wiem polityka , gospodarka ... ale mimo wszystko byłoby szczęśliwiej.. kto powiedział , że pieniądze szczęścia nie dają był w bardzo dużym błędzie , przecież nawet jeśli nie ma się zdrowia to w jakiś sposób idzie sobie umilić zycie.. gorzej jak się nie ma i tego i tego !! Ahh te życie ! Pozdrawiam !

7

Gdzie tak galopujesz piekna Gazello z ta Złota Piłka ;D

1

Co ciekawe Cristiano i Bale swoje gole z przewrotki strzelili dokłanie w tej samej minucie meczu a mianowicie w 63 ..

2

Ciekawe co tam za nową szopkę kręci Cristiano.

1

Czemu by nie oni łamią wszelkie bariery.

0

Aktualnie dla mnie zdecydowanie nasz tryplet traci sporo na wartości ... bronilismy się zawsze ze posiadamy tryplet tyle ze oni takowy posiadają złożony z 3 lig mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?