0

Za chwile może nie mieć i Cristiano , ogólny bałagan się tam zrobił.

0

Jak nie rozumiesz to nawet nie będę ci tłumaczył.

0

Atletico fajnie się zbroi , kto wie czy to nie będzie główny faworyt do mistrzostwa kraju w następnym sezonie jeżeli zostanie Griezmann i przyjdzie Lemar to każda formacja w drużynie Diego Simeone będzie bardzo solidna , my zostaniemy z coraz to bardziej niechlujnym Suarezem z przodu a Real Madryt póki co składa drużynę do kupy.

7

Który z nich odbierze Złota Piłkę ? Neymar , Cristiano , Messi czy może Dani Alves z tyłu ?;D

https://zapodaj.net/ac05f523da4b3.jpg.html

0

Pytanie rozluzniajace przed konferencja ;D zwierzęta które istnieją ale nie żyją ?

0

To ja Ci kratę wyślę ;D

8

,,Ma" i ,,może"

1

Panowie , panie , koleżanki , koledzy priorytet jak dla mnie to środkowy pomocnik ktoś kto wypełni jakże wielka dziurę , która została po Xavim. Nie ma rozgrywającego , nie ma Barcelony.

1

Ogromne zarobki , Diego Simeone, zarząd zapewnił ze się wzmocnią według mnie to go kusi.

0

To jeszcze nie oficjalnie ale uważam , że tak właśnie będzie.. szkoda i nie szkoda.. priorytet to wciąż nie kupiony od kilku lat zastepca Xaviego.

0

No ciekawe co ten Antek zadecydował; )

0

Kontuzja

0

A to widzi jakieś lepsze od Barcelony ?;D

0

Kebabiarze co wybieracie bułka , tortilla czy mix z frytami; D

1

Mi sie wydaje ze zostaje , Atletico podniosło pensje , zapewniło go ze się wzmocnią na kolejny sezon by móc rywalizować z najlepszymi , wygrali ligę Europy... zobaczymy

1

Nie no nie żartuj to typowy gargamel; )

0

Link do transmisji internetowej ktoś da ? Na TVP Sport tnie a oglądam przez laptopa na rzutniku macie coś ?;)

0

Jest komu atakować , nie ma komu rozgrywać ; ( Messi się za to bierze.

0

No według mnie 90 % sukcesu w następnym sezonie ...

13

Nie sądzicie drodzy la ramblowicze, że Thiago jest nam dużo bardziej potrzebny niż Griezmann? Po tylu latach w końcu kupić rozgrywającego..

12

Tylko przypominam, że dyrektorem SPORTOWYM jest nadal Segura. Nie mylcie pojęć. Abidal nadal będzie pionkiem w tej grze. Nuerophate.

Ma rację chłopak trzeba Segure zacząć pakować.

1

Ale niespodzianka fenomenalna decyzja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Rodrygo Goes: "Nie mam preferencji co do tych dwóch drużyn [Real, Barcelona], są to ogromne kluby. Teraz skupiam się na Santosie, nie myślę o odejściu."

2

Barcelona bazuje na pomocy i nie wiem jakim cudem ta geneza została tak zaniedbana.. my potrzebujemy prawdziwego ROZGRYWAJACEGO który zginal po odejściu Xaviego , Thiago nim jest a do tego wychował się tu.

1

Czasy się zmieniły a żeby nie zostać w tyle trzeba kupywac klasowych graczy a bezwatpienia Thiago nim jest.. Barcelona bazuje na pomocy a od czasu kiedy odszedł Xavi nie mamy nikogo kto chociaż w 50% jest do niego podobny piłkarsko.

7

A to 27 lat to dużo na środkowego pomocnika ? Chcesz wygrać ligę mistrzów czy testowac Carlesa i Artura ? Oni muszą wchodzić powoli a druga sprawa Carles ma poważna kontuzje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W ciągu kilku dni ma odbyć się spotkanie przedstawicieli Realu i Santosu w sprawie Rodrygo. Według Footstats Brazylijczyk był najlepszym zawodnikiem klasyku z Corinthians, między innymi asystując przy jedynej bramce. UOL

0

Otóż to kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?