0

Jak to jest z cucurella eibar ma prawo pierwokupu?

7

Nacho: W tym sezonie nie gramy już o nic. Jesteśmy wkurwieni. Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni...
- krecidlo

43

De Jong zmienne w kontrakcie Barcelony już wypełnia;D

32

Arthur i De Jong ojojoj będzie ogień.

0

Źródło kolego...

0

Aktualnie będziesz miał problem z przeglądem jeżeli auto seryjnie wyposażone jest w dpf to diagnosta to zauważy chyba że kolega zapłacił 600 zł I go wyprogramowal nie naruszając konstrukcji w przypadku demontazu ręcznego.

1

Estadi Barcabeu pięknie to brzmi ;)

4

Coś pięknego!! VeB

0

Dla mnie też to nie był fart ... Ter Stegen to też część drużyny i suma sumaru to do niego należy ostatni ruch kiedy obrona zawodzi;)

0

Kogo faulowali że nam karnego nie uznali ?

0

Dembele sygnalizował jakis uraz?

2

Pacman odwrócił się w druga stronę;)

0

Dziś real zostanie zniszczony ;)

0

A my już nie mamy ?

0

Chyba za gumowe ucho ;)

9

Kepa trochę taki Diego Simeone..

https://zapodaj.net/36c5472979750.jpg.html

3

Niesamowite uwzględniając to w jakiej lidze gra Mbappe.

0

Jak grał Dembele koleżanki i koledzy ?;)

0

Podsumował tej fenomenalny pomocnik.

0

Zero zaskoczenia Dembele świeżo po kontuzji.

0

Hehehehehehehehehehehheheheheeh

0

Roberto zdecydowanie zapomniał co to pozycja POMOCNIKA.

0

Dembele waleczny..

1

Naród Polski strasznie nerwowy... Spokojnie to jest bardzo ciężki mecz na bardzo trudnym terenie .. remis 0.0 biorę w ciemno.

34

Idź spać człowieku.

3

Spokojnie druga połowa będzie nasza, mecz nie jest zły w naszym wykonaniu, trochę leniwy.

0

No co no chcemy wygrać ligę mistrzów;D

0

Kto to tak z Roberto się cieszył?

0

Dla mnie żadna szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?