kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piekna ta koszulka z Messim ;)
https://zapodaj.net/2dadcc76bbb9f.png.html
9
To zdecydowanie najbardziej dojarzaly mecz Carlesa Aleni w pierwszej drużynie.
0
To przesrane masz ;D
0
To przykrywka, Dembele chciał mieć czas żeby pograć w Fife ;)
0
To są moje największe obawy , błędy Roberto są nie wybaczalne.
1
Te swietne rajdy Dembele trochę zasłaniają wam oczy... błędy które popełnia nasza druzyna są co najmniej nie do przyjęcia wpuszczenie Messiego na uratowanie meczu to typowa zagrywka Valverde Ale obawiam się ze w meczu o wyższej randze a mianowicie w lidze mistrzów jak trafimy na takie City to Valverde w dwumeczu dostanie tyle kopaniakow ile nie dostał przez wszystkie mecze w la lidze. Według mnie nie jest wcale tak fajnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nic mu nie będzie według mnie ;)
2
Coutinho strasznie irytuje... Ale wspierajmy chłopaka !
3
Valverde ma za dobre serducho dla Roberto.
0
Soczysto zacny ten skladzik bym powiedział ;)
0
Nie każdy lubi IPhone ;)
3
Mbappe wykręca nieziemskie statystyki chciał nie chciał rośnie na mega gwiazdę.. tylko ta liga w której gra za mną nie przemawia.
0
Masakra jadą z tym na potęgę ;d
1
Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby Facebook używał moich zdjęć ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu, moich aktualizacjach i statusach. Nie wyrażam również zgody na wykorzystywanie zdjęć i informacji prywatnych, ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu przez jakiekolwiek osoby trzecie. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątku.
Wy też opublikujcie to oświadczenie. Zróbcie kopiuj wklej.
Co to to to jest ? Kazdy to wystawia ;D
4
Gołym okiem widać , że Semedo z Dembele rozumie się jak Alba z Messim ale i tak valverde wystawi Roberto.
0
Samsung Galaxy s7 ktoś posiada ? Przymierzam się do kupna i chce zasięgnąć trochę opinii posiadaczy.
1
Też taka miałem ale co poradzisz wizja Arthur , Alena/Riqui Puig nie jest gorsza ;)
33
Najmniejszy chyba najbardziej podobny do Messiego ;D
0
To jeszcze nic pewnego bo dalej mogą odwołać się do TAS ... oni lubią nam dowalac.
4
No coz jak mają nas wyrzucić to z honorem #dzisManita
1
Skarga do Trybunału może być zgłoszona nawet po upływie 48 godz takze wszystko jest możliwe.
4
Wygrali 3.1 w pierwszym meczu mordo.
0
Ale do Trybunału może złożyć kiedy chce w tym rzecz hehe ; )
1
Multimedia według mnie nigdy nie mialem problemu z tym Internetem.
0
Za wcześnie zdecydowanie ;)
0
Kutwa a piwo kupilem na mecz specjalnie..
0
Samo życie ;)
2
Pamiętasz Xaviego i Inieste na początku ? Też nie było słodko .. trzeba w nich wierzyć ;)
1
Alena , Riqui Puig , Oriol Busquets La Masia Power !! A nie tam De Jong za 70 melonow...