0

Dla mnie wielkie zaskoczenie Roberto w pomocy... przecież i tak jak przyjdzie grać z kimś lepszym to Roberto będzie na prawej obronie.

1

Roberto w pomocy ... mając tylu pomocników stawiamy na prawego obrońcę. Tak wiem Roberto to tez pomocnik Ale po co , po co.

1

Mistrzynii ... Familiada ;D
Więcej niż jedno zwierze to ;D

1

Trochę głupie Ale ta gra to wspomnienie mojego dzieciństwa;)

0

Ale słabo w drugiej serii ;)

0

A Ty jak wkirwiasz

0

Czasem człowiek się zastanawia gdzie zarząd ma głowę kupując pozyskując takiego Boatenga. Przykre ;)

0

Poprostu spadek formy i tyle. Będzie dobrze ludzie.. patologia się robi na tej stronie.

1

Na ostatnie pewnie 3 lata gry Messiego w Barcelonie bo pewnie tyle mu zostało przydalby się taki Guardiola ;D

5

Jak Valverde wygra tryplet to dopiero będzie cisza na La Rambla;D

2

Dziś Ajax wygra ... Oni czuja ten mecz ;)

0

Mi osobiście smakuje Desperados...

0

A co wy chcecie żeby drużyna przez cały sezon była w wysmienitej formie ?? Niestety ale jest to prawie nie realne , obniżka formy kiedyś musiała nadejść i trzeba się tylko modlić żeby forma wróciła na wiosnę.

0

Cenny punkt na trudnym terenie ! Będzie forma na wiosnę!

0

Mama Cristiano Ronaldo ponownie walczy o życie z powodu raka piersi.

0

Zenek Martyniuk zespół Akcent z nową piosenką kto lubi Zenona ??

1

Niech już wraca Umtiti ,, Big Sam " przydałaby się trochę bardziej szczelna obrona.

0

Wejdą czy nie jak myślisz?;)

1

Przestańcie przeżywać, raptem wyszło im kilka meczy i płacz;)

0

Jakiś nowy film ktoś coś?;)

0

Też tak mam ;) hehe ja o 15 zaczynam godzinne bieganie A później Atletico Real.

9

Nie potrzebny nam już Hazard mamy Dembele.

0

Również nie mam nic przeciwko Alena.

0

W takim razie nie widzę innej opcji jak w miejsce Arthura dac Coutinho może tu się odnajdzie ;)

0

Big Sam wraca !!! Mega wiadomość

0

Szybkie pytanko ;) Mam do zrzucenia jakieś 3 kilogramy co wybieracie siłownia czy bieganie ?

1

Nie narzekaj w ostatnim meczu Suarez i strzelił hattricka bez Messiego w wygranym meczu 5.1 , Luis jest kotem.

0

Każda ich kontra powoduje trzęsienie moich portkow.

0

Łojej jaka bieda...

0

Jaki wynik meczu obstawiacie Barcelona Real ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?