0

No chłopie układy ukladziki, mafia , smarowanie kasą i tyle.

0

W dupie z tym de jongiem , bardziej niech pomyślą jak tu porządnie wydymac Szwejka który wali nas bez mydła strasznie ... ile można ;)

0

Szwejk znowu nas zapina ;)

0

Co by nie było to Bale i tak już wyleci z Realu. Według mnie ostatni jego sezon.

11

Ile nienawiści , odwagi i głupoty trzeba mieć w sobie żeby wbić komus nóż.

1

Aktualnie wszelkie debaty PO/PIS są nie na miejscu ... o życie walczy człowiek.

8

Te życie to jednak jest kruche , wstajesz rano jesz śniadanie z żoną , dziećmi. Idziesz do pracy i tak naprawdę nie wiesz że za kilka godzin dostaniesz 3 ciosy nożem , masakra ... trzeba korzystać z tego życia pełnymi garściami bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Boże pomóż temu człowiekowi z tego wyjść.

0

Betis dziś zweryfikuje Viniciusa nowego Króla Bernabeu.

0

Piękny widok patrząc jak Luis Suarez stoi w miejscu naszej pomocy i rozgrywa ;D

0

Ile goli i ile meczy ma Suarez w Barcelonie ?;D

0

Taki Manchester City czy Liverpool takich błędów w obronie nam nie wybaczy ...

0

Wyjdzie nam w dalszych etapach te partactwo w obronie.

0

Coś mnie ominęło z De Jongiem?

0

Coutinho tez kupiliśmy w sobotę także może i z De Jong będzie podobnie kto wie;D

0

Są osoby leniwe i te mniej leniwe .. ewentualnie potrzebuje jakiegoś wywiadu w którym Coutinho mówi na jakiej pozycji najlepiej się czuje. Nie bardzo mogę sam szukać w tej chwili. Pozdrawiam

0

Jest ktos w stanie stworzyć statystyki Coutinho z Liverpoolu grającego na pozycji lewego napastnika i ofensywnego pomocnika głównie chodzi o bramki i asysty.

0

Nie mam słów na tą całą sytuację z Coutinho.

4

Że niby Coutinho ma rywalizować z Dembele o lewe skrzydło ? Gdzie tu logika bo ja jej nie widzę... dla może rywalizować z Vidalem, Arthurem ale o miejsce w pomocy czyli dokładnie tam gdzie jest jego miejsce.

0

Mamy karte przetargowa w postaci Dembele którego największym fanem jest Tuchel. Druga sprawa myślę że tata Neymara podpisując kontrakt syna z PSG uwzględnil żeby nie utrudniali przenosin w przypadku jego chęci odejścia...

9

Ale zgasil ten dziennik stary Neymara.

1

Valverde co raz bardziej szczególnie po tym meczu utkwi w przekonaniu ze pieprzyc rotację bo widzicie do czego to prowadzi ... będzie katowal pierwszy skład a noz widelec uda się wygrać ta Ligę mistrzów a po sezonie odejdzie.

1

Powrót Cucurelli będzie chyba najlepsza opcja.

0

Jaki tam piękny skład jak Coutinho nie na swojej pozycji.. reszta ok.

1

Z miłą chęcią pogram tylko nie dziś bo wracam z Zakopanego ... jak najbardziej możemy się złapać na meczyk.

0

De Jong to defensywny pomocnik czy bardziej ofensywny pomocnik ??

0

Zdrowa zdrowa klacz .

0

Oriol Busquets = de jong? ???

1

To nie żadna plotka, 4 poważne źródła o tym mówią i nie jest to ani Sport , ani Mundo czy nawet Le Parisien. Chcesz jedno z nich bądź wszystkie ? Tier 1 .. więcej czytaj mordeczko.

14

Matka Rabiota walczy o 15 milionów pensji dla synusia a ja w życiu nie dalbym mu 5 milionów bo gdzie to do cholery płacić takie chore kwoty ... jak mu zależy to niech przyjdzie i gra za 1, 2 miliony euro na życie mu nie zabraknie.

0

U mnie to zazwyczaj dźwięki spadającego pawia do kibla...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?