kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PiS, PO jedni na drugich nadają A i tak sobie poważnego nic nie zrobią;) oni wszyscy są w jednej mafii ,jedna wielka propaganda.
1
No słabe oceny więc coś w tym musi być.. często kieruje się właśnie filmwebem.
0
Sporo osób mówi że całkiem spoko film.
4
Są tu jacyś biegacze ?;) Ja właśnie przygotowuje się do swojego pierwszego pół maratonu praktycznie 22 km.. mam nadzieję że nogi nie odmowią posłuszeństwa walki i charakteru mi nie zabraknie ;)
0
Swoją drogą to ciekawi mnie jak ktoś zarabia na streamach Reddit skoro oglądamy je za darmo;)
0
Dziwne zawsze było 3h przed meczem ;)
0
Da radę dziś obejrzeć United Burnley na Reddit nie mogę znaleźć coś linku ktoś coś wie ?;)
4
Widzieli wariata hahahaha ;D;D obejrzyjcie koniecznie ;D
0
Jest do wyjścia Ale raczej tylko przez Real Madryt , tak mi się wydaje ;)
3
Ale to normalne co Ty myślisz że przez cały rok gracze będą w mega formie ?? Samo życie to nie roboty.
0
Arthur, De Jong, Alena, Riqui Puig czas na nich ;)
0
Poleci ktoś jakis fajny nowy film ??
0
O Cię cholerka! !
0
Spójrzcie sobie na zdjęcia De Jonga i Sebastiana Mili nie podobni ?;D
0
Bartomeu Dimite YA !!
2
De Jong nie podobny trochę do Sebastiana Mili ?;)
1
Ojoooooooooo !!!!!!
0
https://mobile.twitter.com/vtblnl/status/1088104339749638145
0
Kutwa ileż to już razy w ciągu pół godziny odswiezylem la ramble ;)
0
A gdzie Carles Alena ?
0
Nigdy nie mów nigdy ;D;D
0
Kto wie może Bartomeu za 90 kupił i De Jonga i De Ligta ;)
24
Arthur, Alena , De Jong, Riqui Puig na papierze to wygląda obłędnie.
0
On naprawdę jest taki dobry , że płacimy za niego prawie 3x więcej jak za Arthura ?
0
10 plus 6 bonus mordo ;)
0
A gdzie La Masia Mordo ?
2
Może Boateng to Atmosferovic będzie ;)
12
Nie ma co przeżywać Arthur , Alena wczoraj pokazali , ze nie ma tego złego co by na dobre bo wyszło ;)
0
Jak do tego doszło nie wiem .....
0
Suchar dnia bym powiedział ;)