kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jakby nie patrzył Lyon to nie Atletico.
1
PELE, PELE gdzie jesteś???????????
0
Był karny czy nie ??
0
Super wiadomość;)
0
Czy był dziś trening Barcelony?
0
Spoleruje ta ocierke bez problemu.
0
Pierwsze zdjęcie raczej cały element do malowania nie ma gdzie odciąć się z lakierem , drugie zdjęcie to spokojnie lakiernik zrobi odcięcie czyli nie trzeba malować całego elementu.
0
Dobre dobre dobre ;D ;D
21
Boom ! 70 baniek euro ! De Ligt
https://mobile.twitter.com/ClubMitjanit/status/1105251461968117760
Oriol Domenech jako pierwszy informował o negocjacjach jak i kupnie de Jonga.
1
Ludziom nie dogodzi;D
11
Kompleks Realu Madryt co niektórych na tym forum jest drastyczny ... bym powiedział, że mega drastyczny.
0
To lepiej dla nas , dla nich i dla całej Ligi Hiszpańskiej że Zizou wrócił.. będą emocje w następnym sezonie ! Ciekawi mnie jak ułoży sobie kadrę Zidane.
0
Nie każdy jest fanem koszykówki;D mordzia
0
To samo co oni sądzą o nas. Nie ma co się śmiać bo później to wychodzi na odwrót.
2
Z Dembele coś więcej wiadomo ?;)
31
Cantona: Neymar jest tak uzyteczny zimą jak grill.
0
A co Cię tak boli ? Idź pobiegać
1
Vamos Vamos ;D pozdrowienia od Ernesti Valverde będziesz grał jeszcze więcej!
7
Ivan Rakitic kończy dziś 31 lat ! Wszystkiego Najlepszego !!
0
Nie przeczytałem że jest to małe naciagniecie mięśnia A to różnica spora druga sprawa nikt nie wie czy właśnie tyle nie będzie pauzował po co spinacie gacie wogole ?
0
Napisałem tylko że takie kontuzje kończą się 2-3 tyg przerwy.. W przypadku Dembele jest to małe naciagniecie więc różnie może być.
0
Ty to potrafisz pocieszyć mordo.
0
Dembele nie zagra nie ma szans naciagniecie dwuglowego uda to jakieś 2-3 tyg przerwy.
7
Dembélé pod znakiem zapytania do meczu z Lyonem (mała kontuzja mięśnia dwugłowego). COPE
0
Przesadzasz mordo
0
Po trupach do celu. Tryplet
2
Naturalna to lewy napastnik w Liverpoolu zagrał więcej na lewym ataku niz pomocy.
1
Cadena SER informuje, że piłkarze, dyrektorzy i sztab Ajaksu bawił się wczoraj w dyskotece Opium w Madrycie, jednym z lepszych klubów w mieście. Na same butelki szampana wydać mieli aż 100 tysięcy euro... Ciekawe ile dodatkowo na koks poszło;D
1
Ronaldo nie wróci już.
0
Może ZZ lubi wyzwania ;)