kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie audi a6 c6 fajny model jeżeli chodzi o silniki benzynowe to polecam 2.4 benzyna idealny motor do gazu , no i oczywiście 4.2 benzyna v8 334 konie do 2005 roku bo od 2006 szły juz niestety nie bardzo udane fsi.
0
1.6 turbo w insignii odradzam ze względu na to ze często gęsto pekaly tłoki a wiadomo z jakimi kosztami się to wiąże.. ogólnie jakoś za oplem nie przepadam chociaż z pewnością insignia to jeden z ładniejszych Opli.
0
Benzyna , Diesel ? Audi , bmw , Mercedes , Volkswagen ? Czy może jeszcze coś innego.
0
Zaufaj w serwisie i na allegro możesz kupić siedzenie 5 osobowe, handluje samochodami i robiłem to.
1
Przecież w passacie cc możesz sobie zmienić tylne siedzenie na 5 osobowe bez żadnego problemu.
0
Jak tam wyzdrowial Dembele ?;)
1
Wciąż nie potrafię zrozumiiec czemu Barcelona zrezygnowała z Jean Seri ;)
2
Dembélé nie trenuje dzisiaj przez problemy żołądkowe. Z Barcelony B w treningu z pierwszą drużyną biorą udział Ortolá, Tarín, Cardona, Ballou, McGuane oraz Cuenca. @albert_roge
Ciekawe czy naprawdę ma problemy zoladkowe czy zaczyna się początek ukrywania urazu.
12
Jedyna wada Barcelony ? Dla mnie największa zdecydowanie jest taka , że nie umiemy grać z drużynami które stawiają autobus niby to normalne w końcu bronią całą drużyna ale są drużyny które lepiej sobie z tym radzą ;)
30
Czysta hipokryzja uważać , że Dembele nie nadaje się do ataku pozycyjnego.. przecież na dobra sprawę Ousmane nie zagrał z drużyną ani jednego pełnego meczu ludziskaaaaaa! Chyba za dużo w ostatki czadu daliście.
1
No życie taka jest piłka nożna ;)
0
Nikt nie potrafi zaskakiwać tak jak Ernesto i uważam , że zobaczymy ich razem na boisku czas pokaże ; )
0
Valverde jest do tego zdolny ;)
2
Przyjdzie ten dzien zaprawdę powiadam wam , że zobaczymy na boisku razem ze sobą Dembele , Messi , Suarez, Coutinho, Iniesta... ;)
0
Jakiś dobry horror na wieczór ?;)
12
Zamiast się cieszyć , że po kontuzji wraca Dembele to go cisną ;D maj gat co wy macie w głowie.
2
No a kto inny miał zremisowac z getafe na camp no ?;)
0
A to my coś przegraliśmy , że taki płacz ? Gramy na 3 frontach bez porażki a Getafe to ostatnio naprawdę dobra drużyna.
0
Czyżby zapowiedź obniżki formy w tak ważnym momencie w sezonie ? Mam nadzieje ze nie.
0
W pupie z tym aby to tylko nie była zapowiedź obniżki formy ;)
2
Nie wiadomo co już myśleć o tym Realu czy to powrót do formy czy tylko kolejny przebłysk w każdym razie w lidze mistrzów nigdy nie można ich lekceważyć.
0
Jakiś ciekawy nowy film na wieczór ktoś poleci ?;)
3
Oo to to to to ;)
2
Módlcie się aby taka forma utrzymała się do końca tego sezonu.
0
Paulinho za Gomesa następnie Cou za Inieste i może coś z tego będzie ogólnie jest w miarę dobrze przecz gramy na wyjezdzie.
2
Drugi ? Napewno na te chwile nie jest w pierwszej trójce a nawet piątce.
0
Takimi meczami wygrywa się ligę.
2
Było było było ;)
5
Trochę zapobiegawczo gra ale nie jest źle.
137
Przychodzi stara babcia do centralnego banku i chce wpłacić 5 Milionów Euro na książeczkę. Ale chodzi o tyle pieniędzy, wiec chce tylko osobiście rozmawiać z naczelnym dyrektorem. Dyrektor pyta, w jaki sposób babcia doszła do takiej sumy. Babcia mówi:
-Przez zakłady.
-Jak to przez zakłady?
-No tak zakładam się z ludźmi o rożne sprawy. Mogę się z panem założyć o 10 tys. ze pan ma kwadratowe jajka. Dyrektor śmieje się i przyjmuje zakład (chodzi przecież o duża sumę, on wie dokładnie ze nie ma kwadratowych jajek). Babcia mówi, ponieważ chodzi o dużo pieniędzy, przyjdę jutro o 10 z moim adwokatem i wtedy stwierdzimy kto zakład wygrał.
Dyrektor banku centralnego nie śpi cala noc, sprawdza kształt jajek no i jest przekonany ze są okrągłe.
Następnego dnia przychodzi babcia z adwokatem, dyrektor ściąga spodnie. Babcia mówi, przepraszam, ale chodzi o tyle pieniędzy, musiałabym jajka wziąć do ręki, żeby się przekonać, czy naprawdę nie są kwadratowe. Dyrektor zgadza się (chodzi przecież o duża sumę). W chwili adwokat babci zaczyna tłuc głowa o ścianę.
Dyrektor banku pyta:
-co się dzieje z pani adwokatem?
-Ach, nic, ja się z nim założyłam o 50 tys. ze dziś rano o 10-tej będę trzymała w ręku jaja dyrektora banku centralnego .