16

W dalszym ciągu podziwiam Neymara nie tylko ze względu na jego umiejętności ale głównie ze względu na to , że jest mega odporny... najczęściej faulowamy piłkarz a mimo tego te kontuzje jednak jego omijają ;)

0

Ja jednak czuje te 4-4-2 z Coutinho i Dembele na skrzydłach tyle ze Iniesta i busquets sami zadań defensywnych nie ogarną.. no nie wiem już ;)

15

Może być i 10 zł on i tak nie odejdzie... klauzula w tym momencie jest nie ważna ;)

0

Nie wiem według mnie to 4-4-2 myśląc logicznie ;D

0

Niech mi ktoś mądry powie jak będzie wyglądało nasze ustawienie po powrocie Dembele i Coutinho ? 4-4-2 ? Bo 4-3-3 raczej chyba nie ... Coutinho nie posadzi na ławę Inieste.

0

Dużo osób miało te przeczucia co do kontuzji Dembele on za bardzo spiety na tym boisku i przez to tez może mięśnia się usztywniaja i dochodzi do kontuzj takie tylko moje zdanie.

0

Klatus się zagotowal i będzie bawił się w donosiciela; D

5

To jest istny gwałt na białych.

1

- 19 chłodno , piłkarze Realu powoli zaczynają zakładać kalesony.

0

Będzie remis albo wygrana nasza wygrana ;)

1

Jakby tak Jurek te swoje okulary czerwone wystawił na allegro na WOŚP to czuje , ze kwota byłaby ogromna he ;)

2

Ale ten Jiren jest mocny podejrzewam ,ze tylko Goku Ultra instynkt może go zniszczyć.

0

No ciekawe czy padnie rekord w tym roku mam nadzieje , ze tak chociaż przeczucia mówią mi , że nie padnie no ale zobaczymy heh ;)

1

Dla mnie Jurek to współczesny Superman gość jest niesamowity.

21

Ja również jestem za Jurkiem Owsiakiem warto pomagać kto wie może kiedyś akurat ta pomoc będzie potrzebna mi a może komuś z moich bliskich , naprawdę warto każdy grosz się liczy bo ktoś w naszym kraju na te pomoc właśnie czeka !:)

1

Podejrzewam , że wejdzie w drugiej połowie chociaż Valverde potrafi zaskoczyć ;)

0

6

Jak dla mnie zbyt ofensywny.

62

Witam piękna Gazello, pogalopujesz ze mną na studniówkę ?

1

Grosz do grosza ... ;)

3

Jaki ma numer na koszulce ?

13

Obecnie kozy zamarzają im w nosie.

2

Rasiak i Kamil kosa Kosowski.

3

Jedno mnie tylko nurtuje przez całe te zamieszanie z ta tragedia , otoz jak mocne musi być uderzenie żeby zmielilo wszystkie ciała w pył.. z ponad 90 ciał nie można było rozpoznać nikogo.

0

Zmiana tematu ;) eksperci potwierdzają , że w tupolewiie doszło do wybuchów , jak myślicie czy jest jeszcze sens kopać się z koniem ( Rosja ) przecież to glupota bo jak wiadomo zgladzili by nas w parę dni.

0

No i jaki widzisz w tym problem no litości dziecko.

0

Odbij gościu nie pajacuj nie zablysniesz.

0

Spójrz na once de gala.

0

Gorzej by ich bolało jakbysny ich olali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?