kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
W dalszym ciągu podziwiam Neymara nie tylko ze względu na jego umiejętności ale głównie ze względu na to , że jest mega odporny... najczęściej faulowamy piłkarz a mimo tego te kontuzje jednak jego omijają ;)
0
Ja jednak czuje te 4-4-2 z Coutinho i Dembele na skrzydłach tyle ze Iniesta i busquets sami zadań defensywnych nie ogarną.. no nie wiem już ;)
15
Może być i 10 zł on i tak nie odejdzie... klauzula w tym momencie jest nie ważna ;)
0
Nie wiem według mnie to 4-4-2 myśląc logicznie ;D
0
Niech mi ktoś mądry powie jak będzie wyglądało nasze ustawienie po powrocie Dembele i Coutinho ? 4-4-2 ? Bo 4-3-3 raczej chyba nie ... Coutinho nie posadzi na ławę Inieste.
0
Dużo osób miało te przeczucia co do kontuzji Dembele on za bardzo spiety na tym boisku i przez to tez może mięśnia się usztywniaja i dochodzi do kontuzj takie tylko moje zdanie.
0
Klatus się zagotowal i będzie bawił się w donosiciela; D
5
To jest istny gwałt na białych.
1
- 19 chłodno , piłkarze Realu powoli zaczynają zakładać kalesony.
0
Będzie remis albo wygrana nasza wygrana ;)
1
Jakby tak Jurek te swoje okulary czerwone wystawił na allegro na WOŚP to czuje , ze kwota byłaby ogromna he ;)
2
Ale ten Jiren jest mocny podejrzewam ,ze tylko Goku Ultra instynkt może go zniszczyć.
0
No ciekawe czy padnie rekord w tym roku mam nadzieje , ze tak chociaż przeczucia mówią mi , że nie padnie no ale zobaczymy heh ;)
1
Dla mnie Jurek to współczesny Superman gość jest niesamowity.
21
Ja również jestem za Jurkiem Owsiakiem warto pomagać kto wie może kiedyś akurat ta pomoc będzie potrzebna mi a może komuś z moich bliskich , naprawdę warto każdy grosz się liczy bo ktoś w naszym kraju na te pomoc właśnie czeka !:)
1
Podejrzewam , że wejdzie w drugiej połowie chociaż Valverde potrafi zaskoczyć ;)
0
Co za świetny redaktor tam pracuje ,, Cristiana Ronalda "
http://eurosport.interia.pl/primera-division/news-real-madryt-szykuje-niewiarygodna-oferte-za-neymara,nId,2507912
6
Jak dla mnie zbyt ofensywny.
62
Witam piękna Gazello, pogalopujesz ze mną na studniówkę ?
1
Grosz do grosza ... ;)
3
Jaki ma numer na koszulce ?
0
https://www.wprost.pl/kraj/10097194/nowe-ustalenia-podkomisji-smolenskiej-eksplozja-zniszczyla-skrzydlo-tupolewa.html
13
Obecnie kozy zamarzają im w nosie.
2
Rasiak i Kamil kosa Kosowski.
3
Jedno mnie tylko nurtuje przez całe te zamieszanie z ta tragedia , otoz jak mocne musi być uderzenie żeby zmielilo wszystkie ciała w pył.. z ponad 90 ciał nie można było rozpoznać nikogo.
0
Zmiana tematu ;) eksperci potwierdzają , że w tupolewiie doszło do wybuchów , jak myślicie czy jest jeszcze sens kopać się z koniem ( Rosja ) przecież to glupota bo jak wiadomo zgladzili by nas w parę dni.
0
No i jaki widzisz w tym problem no litości dziecko.
0
Odbij gościu nie pajacuj nie zablysniesz.
0
Spójrz na once de gala.
0
Gorzej by ich bolało jakbysny ich olali.