kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrże to wygląda przed el classico; )
18
Eduardo Berizzo po zaledwie 3 tygodniach od operacji raka prostaty wrócił na ławkę Sevilli. .. co za siła tkwi w człowieku.
1
Ktoś mi powie jak obecnie spisuje się Jean Seri ?
2
Się dziwisz czemu ? Wakacje sobie przypomnij i te brednie pisane na temat transferów ;)
0
Łysinka się wkrada ?;)
10
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=802680219916704&id=250330395151692
Ahh ta kobieca logika .. ;)
0
Nic tak nie ucieszy Cules jak wygrana z Realem w finale.
1
Mi tam bez różnicy kto wygra w meczu Real - PSG , jeżeli mamy wygrać Ligę mistrzów to poprostu skopmy tyłki Realowi w finale super by było..
0
Swoją drogą kolejne brawa dla Thomasa Vermaelena był praktycznie bezbłędny, oby tak było w meczu z Realem Madryt.
1
Taka przeciętność wróży tylko i jedynie piękną wiosnę w wykonaniu naszej drużyny , będzie dobrze ;)
2
Nie ma co bronić Denisa Suareza.. każdy oczekuje więcej od niego bo my kibice Barcelony chcemy mieć swojego Asensio , niestety aktualnie Denis może czyścić mu buty.
26
Znaczna poprawa gry po zejściu Denisa Suareza.
1
4-3-3 z Paco Alacerem na drugą połowę i może jedna wkujemy.
0
Od Denisa wymaga się magii, wymaga się tego by czasem jak Asensio w Realu sam odmienił losy meczu.
1
Za mało kreatywnych ponocników a za dużo tych którzy bazują na swojej sile a tyczy się to Paulinho i Rakitica.. panowie czasem trzeba sposobem a nie siłą to jak z kobietą ;)
1
Messi w jednym momencie ujęcia kamery rozłożył ręce brak Neymar jest niepodważalny ale spokojnie niedługo wraca Dembele.
0
I kreatywności w pomocy i jednak tego wiatru który robił Neymar na lewej.
18
Brakuje kogoś takiego jak Neymar ;)
2
Kaszanka do przerwy ;)
0
Fatalny jest ten mój ulubieniec.
2
Messi - kreator , Ronaldo - goleador.. nie rozumiem dlaczego ich porownanie zaczyna się od ilości strzelonych bramek skoro Messi jest bardziej pomocnikiem niz napastnikiem a Krzysialdo to typowy najaraniec na bramki a jego rola w kreowaniu gry jest na poziome ogórkowym, mimo tego iż Messi to zupełnie inna pozycja niż Ronaldo jest w stanie dorównać Krzysiowi w ilości strzelonych goli .
33
Gdyby Lewandowski byl szwabem, francuzem, Hiszpanem byłby w pierwszej trójce.
0
Doskonale tonrozumiem niemniej jednak irytuje mnie to.
40
Zadziwiajace jest jak jedna bramka Ronaldo zmienia jego obraz z ostatnich trzech miesięcy.. znów jest bogiem ;D co za paranoja.
0
Paczka fajków dla Ciebie Jeremy ;)
1
Denis, Gomes, Sergi Roberto tak widziałem nasza pomoc na dzisiejszy mecz , rywalizacja o miejsce w pomocy na najbliższe mecze.
0
I prawidłowo mamy kim grać.
0
Marek Citko.....
0
Arthur z Gremio ? Wart zachodu? ?
2
Nic dodac nic ująć.