1

Brednie nie warto wstawiać.

1

Przyznam szczerze ze od 27 lat nie obejrzałem ani jednego meczu ligi polskiej , podobno niezły kabaret ;)

0

Siadam wygodnie w fotel , kapsluje piwko i zaczynam Stranger Things 2 ;)

0

Żeby to tylko z nim takie cyrki odstawiali jest wielu piłkarzy na tym serwisie gdzie albo ceny są mega zawyżone albo mega zaniżone.

1

To nie jednostki kibice Realu tacy są niby królewscy ale zachowanie mają poniżej wacka.

3

Hmm z jednej strony fajnie ze dostali baty tylko boje się , że na wiosnę będą w formie i zgarną Ligę Mistrzów a tego bym nie chciał.

0

No i w tych 90 % byłem ja i przeżyłem pozytywny szok.

1

Wyniku nie przewidzisz; D ale cieszę się , że te szczęście które mieli w tamtym roku już się kończy , chociaż dalej w to nie wierzę ;)

8

Podejrzewam , że już niedługo Marca i As będą zwalac na Zidana.

5

Gdzie temu Ronaldo do Messiego.. z całym szacunkiem dla Cristiano oczywiście.

1

I tak pewnie to wygrają z 0.3 ;)

3

Najwikszy błąd Valverde to stawianie na prawej obronie rasowego pomocnika i bezwatpietnia brak Semedo.

54

Historia która opowiem zdarzyła się na prawdę i według mnie jest całkiem śmieszna.. jakieś 35 lat temu do wojska na służbę wezwano mojego kolegi wujka (prosty chłop ze wsi), który oczywiście stawił sie na komisję która po krótkim wywiadzie przydziela go do jednostki w której najbardziej się przyda jeszcze wtedy był taki wybór później juz nie , zadali mu pytanie dotyczące jego zainteresowań na co wujek mojego kolegi odpowiedział , że jego głównym zainteresowaniem jest muzyka. Komisja nie wiele myśląc zapytała czy zna kogoś takiego jak Mozart czy Chopin odpowiedz wujka mojego kumpla zwalila mnie z nóg a brzmi ,, hmm nie bardzo musieli chyba po innych wioskach grywac " .. pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

6

Jest bardzo dobry.

57

Z aktualną forma uważam , że Samuel Umtiti to numer jeden wśród klasowych stoperów.

1

Jest jakaś szansa na to żeby Girona pozytywnie zaskoczyła ?;)

0

No ale moim zdaniem nastały ciężkie czasy bo bylem przyzwyczajony do innej gry naszej drużyny czy to kwalifikuje mnie do sezonowa no ludzie w jakich czasach wy żyjecie ? Paranoja ?

1

Nie pajacuj to , że masz konto które zbiera lajki za kopiuj wklej nie znaczy ze dłużej kibicujesz.

0

Czasy słabej Barcelony juz nastały.

1

Z klubu który był 3 metry nad niebem staliśmy się zwykłym klubem , który każdy potrafi sprowadzić na ziemię.

0

Pomoc jest bezpłodna nie niszczmy tego klubu.

0

Nie wiem jak można nie stawiać na Semedo , Valverde robi ogromny błąd to jest nie do przyjęcia.

28

Ale te życie kruche jest po chwili szczęścia czyli własnego wesela , dwa tygodnie później dowiaduje się , że ktoś bardzo mi bliski ma guza w głowie przykre ale prawdziwe... także cieszcie się życiem i kochajcie się nawzajem! Pozdrawiam koledzy i koleżanki fajnie być częścią tego forum.

0

Taka jest piłka nożna najpiękniejszy sport na świecie ;)

0

Nie wiem czemu u nich jest hejt na Benzyne skoro ten gościu właściwie nie jest wcale taki zły , mało tego on jest częściej w formie niż Ronaldo.

1

Nie jest to mój typ zawodnika ale od biedy mógłby się znaleźć w naszej drużynie.

0

5

Tak samo mogą brać przykład z innych fenomenalnych pomocników którzy byli lepsi a ich tu nie ma ;)

5

Moze Suarez w tej chwili najlepsza 9 nie jest ale był a Benzema nigdy nie był i nie będzie.

19

Ceballos : Karim Benzyna najlepsza 9 na świecie... co za dupoliz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?