kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mozna w ogole dopuscic bylo do takiej sytuacji , ze klub slynący z fenomenalnej pomocy nie mial na dzien dzisiejszy pomocy ? to co bylo naszą glowna bronia stalo sie nasza najwieksza slaboscia... MSN zaslepilo gały zarzadowi bo to one nas trzymalo przy zyciu dopoki sie nie rozpadlo i w koncu ktos przypomnial sobie , ze nie mamy pomocy ... no moze mamy az za duzo i az za mało jakosciowych graczy.
0
Według mnie Liverpool chce przeciągnąć transfer Coutinho do ostatniego dnia okienka.
0
Coutinho to czysty talent jednym dotknięciem piłki potrafi otworzyć napastnikowi drogę do bramki; )
0
Mundo to sobie może potwierdzić.
0
A jednak ma coś w sobie ;D
22
Kupiłem nowy gadżet do samochodu .. klasyk ;D Pies z machajaca się głową pamiętacie te cudo ?;)
0
No i gitara; ))
3
Na dobra sprawę skoro Robert Fernandez tak stanowczo mówi , że pupa z pozyskania Seriego to musi być mocno pewny co do Coutinho.
0
Coutinho will not be sold under any circumstances in this window. (@_ChrisBascombe) #LFC
Nie mam pojęcia czy wiarygodny czy nie może ktoś wie ;)
3
Jutro raczej na 90 % będzie wiadomo czy Cou przyjdzie.
0
a no dawaj ... :)
1
moze byc tak , ze Coutinho rowniez za rok odejdzie.
3
Audi = Niemcy = Borussia ... zeby mu przypadkiem wszystkie kola dokrecili :)
64
Dembele: ,,Bartomeu dimite ya"
0
a nie wisienka ?:D:D
4
zaraz żonglerka :D wisienka na torcie . :))
0
ale to małolat :)
0
bylo 5 razy.
0
Wszystko sie zgadza prezentacja ciagnie sie jak te wszystkie spekulacje transferowe w tym okienku.
0
nowy Polonez juz czeka na Dembele :)
0
na migi
12
i co Ty jej powiesz aj lof ju ?:)
1
Chrzest musi być ... pique pewnie też coś odwali Ousmanowi.
9
Juz widzę jak Dembele będzie dostawał po czuprynie na treningu od Suareza, Luis nie wytrzyma bez jakiegoś psikusa zawsze się Neyowi obrywalo.
1
Da rade trzeba myśleć pozytywnie , przykład to Umtiti.
2
Silna ławka to klucz do zwycięstwa , można dużo rotowac i zbudować dwa silne składy.
18
Ja bym powiedział , że jest pełno tam dla niego miejsca.
12
Coutinho i Seri powinni przyjść we dwoch nie wiem czy pojedynczo któryś zbawi nasza pomoc.
20
Ostatni tydzień okienka transferowego oj jak się ciesze , ze to juz koniec tego kabaretu.
0
Całkiem to i nie glupi pomysł ;)