kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe do tej pory pokazałby Dembele gdyby nie był kontuzjowany ;)
1
Trzeba się nazywac Enrique i Valverde żeby z Sergi Roberto robić prawego obrońcę.
5
Edin 2 gole i Eden 2 gole ;)
0
Która to bramka Leo w lidze mistrzów ?
0
Lepiej wystrzelić z formą na wiosnę ;)
0
Może być i own gol aby do przodu;)
0
No i to klasowych zawodników ;)
0
Nie tak ten mecz sobie wyobrażałem ;D pewnie zresztą jak każdy.
1
Proste jak 2x2 Denis , Luis , Messi.
0
Dać pograć Delofeu, Denis, Paulinho.
0
Pomoc wola o pomoc.
0
Liczę na remis w tym spotkaniu.
0
Jasna sprawa , że powinien wejść Paulinho; )
0
No życie , życie gramy dalej ;)
0
Ajajajaja życie ;)
0
Real nie wygra tego meczu.
15
Daj Boże żeby Getafe dotrwalo do końca z tym wynikiem.
1
Najważniejsze 3 punkty a lecieć sobie może i w kosmosie; )
32
Jutro własne wesele co za mega stres , chcialbym mieć już to za sobą ;)
7
Gareth Bale kolejna kontuzja łydki , wypada z gry na miesiąc ... to już 18 kontuzja Bale w Realu i 8 kontuzja łydki.
0
Nie wiem czy to dobry pomysł na ten mecz Barcelony dziś.
0
Gdzie w necie wykupie możliwość oglądania La liga ?;)
0
Jest jakiś internet który nawet w największym zadupiu będzie dobrze odbieral? ;)
1
Słabo pamięć masz zainwestuj w suplementy ;D (lecytyna)
2
Różnica między Mbappe a Dembele ? Umiejętności ten sam poziom ale Mbappe w Psg wygląda jakby grał już conajmniej 2 sezon , rozumie się z każdym ,zero stresu ogólnie mega luz , może on nie ma 18 lat trzeba go sprawdzić ;D
0
Takie moje zdanie i nie dotyczy to jednego meczu , mamy spory regres w kadrze.
0
Nie jesteśmy nawet w 3 faworytów do wygrania Ligi Mistrzów to na pewno trzeba przyznać.
4
Nie panikuj chłopie..
0
Przestańcie juz płakać lepiej wystrzelić z formą na wiosnę a z grupy i tak wyjdziemy.
0
PSG fajnie się bawi z Bayernem.