2

Szonem

1

Do Swietlany mogę ci dać ;D

0

Twarze znanych piłkarzy przekształcone w twarze kobiet , Bale -Bella fenomenalny filmik.



4

Lepiej dać szansę Palencii.

1

Żartujesz ?;)

3

Na logikę stwierdzam , że to nie realne. Cristiano wygra pytanie tylko jak duża będzie ta przewaga.

0

Jak mnie denerwują takie detale w tym PES 2018 , Dembele jest obunozny a w PES jest lewonożny czyli stawiając go na pozycji Neymara automatycznie nie wychodzą mi strzały z R2 czyli finezyjne rogaliki kiedy schodze z prawej strony do środka ajjjjj ;)

3

Znam na pamięć mogę sobie go odtworzyć w głowie kadr po kadrze ;)

0

Jakiś fajny film na dzisiejszy wieczór ktoś poleci ? Najlepiej jakiś nowy.

2

Herrera? Nie widzę w nim nic wielkiego.

1

Do końca życia nie daruje sobie słów które tu napisałem przed transferem Umtiti, że jest to ogromny błąd zarządu sprowadzając tego murzynka do Barcelony.. aktualnie uważam , że jest w top 3 stoperów na świecie.

0

Roberto to przede wszystkim musi zaczął w końcu grac jako środkowy pomocnik a nie prawy obrońca.

0

No w szoku heh tym bardziej , że to mały kociak wszędzie go pełno i mega ciekawski , już biega i rozrabia ale delikatnie proszkiem pachnie. Jutro pewnie do weterynarza bo może jakaś chemia zaszkodzila chociaż w pralce spędził jakieś 2 minuty.

1

No takie rzeczy tylko w filmach ;)

122

Właśnie upralem w pralce własnego kota , wkładalem czarne ciuchy do prania i wszedł do pralki a , że jest czarny to go nie widziałem i zamknąłem drzwiczki po czym wcisnalem Start , parę minut później usłyszałem bleszczenie w sumie nawet nie wiedziałem skąd dochodzi ale kiedy wpadłem do łazienki moje oczy ujrzały wirujacego kota. Szczęście w nieszczęściu , że nic mu się nie stało... właśnie suszy się na grzejniku ;)

7

Neurophate i Kowal zawieszeni na Twitterze , ciekawe jakie zasady naruszyli.

56

Ale ten czas leci jak szalony nie dawno żyliśmy transferami Dembele , Semedo a już za miesiąc Święta... gdzie tak pedzi ten czas ;)

1

No jest jest 2 dni wolnego od żony ;D

0

Jutro mam zamiar kupić sobie możliwość grania przez internet czyli PlayStation Plus a konsola łączy się z wi fi czy mój Ping , który wynosi 80 pozwoli mi na swobodne granie przez neta ?

1

Gol ładny ale widział ja lepsze golazo, bombazo , bez przesady ;)

0

Z czasem się przyzwyczaisz; )

0

Apetyt rośnie w miarę jedzenia patrze , trzeba się cieszyć z wygranej z drużyną która jest od lat w czołówce w la liga , styl ? Nie ma znaczenia liczą się 3 punkty.

0

Przykre jest te wasze biadolenie o Suarezie juz zapomnieli co niektórzy ile Luis strzelił goli dla Barcelony ? Nie martwcie sie może to i lepiej , że teraz nie ma formy.

1

Szkoda , że Rakitic to nie Ericksen; )

33

Ceballos biedak tylko biegał wodę podawał; )

1

Grają w dziadka z Realem fajny widok ;)

2

My nie dysponujemy pomocą stąd te problemy za prawdę wam powiadam bracia i siostry ;)

0

Wystarczy jeden taki Ericksen i pomoc zmienia się diametralnie.

0

32 cale Sony Bravia podejrzewam ze nie więcej jak 700 zł bardzo fajnie współgra z konsola Sony ps4.

2

Uderz w dobry tv , mimo wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?