kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szonem
1
Do Swietlany mogę ci dać ;D
0
Twarze znanych piłkarzy przekształcone w twarze kobiet , Bale -Bella fenomenalny filmik.
4
Lepiej dać szansę Palencii.
1
Żartujesz ?;)
3
Na logikę stwierdzam , że to nie realne. Cristiano wygra pytanie tylko jak duża będzie ta przewaga.
0
Jak mnie denerwują takie detale w tym PES 2018 , Dembele jest obunozny a w PES jest lewonożny czyli stawiając go na pozycji Neymara automatycznie nie wychodzą mi strzały z R2 czyli finezyjne rogaliki kiedy schodze z prawej strony do środka ajjjjj ;)
3
Znam na pamięć mogę sobie go odtworzyć w głowie kadr po kadrze ;)
0
Jakiś fajny film na dzisiejszy wieczór ktoś poleci ? Najlepiej jakiś nowy.
2
Herrera? Nie widzę w nim nic wielkiego.
1
Do końca życia nie daruje sobie słów które tu napisałem przed transferem Umtiti, że jest to ogromny błąd zarządu sprowadzając tego murzynka do Barcelony.. aktualnie uważam , że jest w top 3 stoperów na świecie.
0
Roberto to przede wszystkim musi zaczął w końcu grac jako środkowy pomocnik a nie prawy obrońca.
0
No w szoku heh tym bardziej , że to mały kociak wszędzie go pełno i mega ciekawski , już biega i rozrabia ale delikatnie proszkiem pachnie. Jutro pewnie do weterynarza bo może jakaś chemia zaszkodzila chociaż w pralce spędził jakieś 2 minuty.
1
No takie rzeczy tylko w filmach ;)
122
Właśnie upralem w pralce własnego kota , wkładalem czarne ciuchy do prania i wszedł do pralki a , że jest czarny to go nie widziałem i zamknąłem drzwiczki po czym wcisnalem Start , parę minut później usłyszałem bleszczenie w sumie nawet nie wiedziałem skąd dochodzi ale kiedy wpadłem do łazienki moje oczy ujrzały wirujacego kota. Szczęście w nieszczęściu , że nic mu się nie stało... właśnie suszy się na grzejniku ;)
7
Neurophate i Kowal zawieszeni na Twitterze , ciekawe jakie zasady naruszyli.
56
Ale ten czas leci jak szalony nie dawno żyliśmy transferami Dembele , Semedo a już za miesiąc Święta... gdzie tak pedzi ten czas ;)
1
No jest jest 2 dni wolnego od żony ;D
0
Jutro mam zamiar kupić sobie możliwość grania przez internet czyli PlayStation Plus a konsola łączy się z wi fi czy mój Ping , który wynosi 80 pozwoli mi na swobodne granie przez neta ?
1
Gol ładny ale widział ja lepsze golazo, bombazo , bez przesady ;)
0
Z czasem się przyzwyczaisz; )
0
Apetyt rośnie w miarę jedzenia patrze , trzeba się cieszyć z wygranej z drużyną która jest od lat w czołówce w la liga , styl ? Nie ma znaczenia liczą się 3 punkty.
0
Przykre jest te wasze biadolenie o Suarezie juz zapomnieli co niektórzy ile Luis strzelił goli dla Barcelony ? Nie martwcie sie może to i lepiej , że teraz nie ma formy.
1
Szkoda , że Rakitic to nie Ericksen; )
33
Ceballos biedak tylko biegał wodę podawał; )
1
Grają w dziadka z Realem fajny widok ;)
2
My nie dysponujemy pomocą stąd te problemy za prawdę wam powiadam bracia i siostry ;)
0
Wystarczy jeden taki Ericksen i pomoc zmienia się diametralnie.
0
32 cale Sony Bravia podejrzewam ze nie więcej jak 700 zł bardzo fajnie współgra z konsola Sony ps4.
2
Uderz w dobry tv , mimo wszystko.