kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Najważniejsze info jest takie , że zarząd Liverpoolu oraz bliskie źródła klubu nic nie dementuja póki co.. w lato zarząd lfc szybko dał do zrozumienia , że nie sprzedadzą coutinho.
25
Najlepsze jest to , że Liverpool niczego póki co nie dementuje ;)
28
Często odnoszę wrażenie , że niektórzy siedzą na tej stronie aby tylko kogoś zje... z
39
Kane w 2017 roku 56 bramek
Benzema ostatnie 2 lata 35 bramek
1
Tam bzdury co i rusz piszą ;)
2
Di Maria może być takim Paulinho, nikt go nie chce ale transfer mógłby być udany.. chociaż mimo wszystko uważam , że niech zostanie tam gdzie jest.
0
Liverpool oficjalnie potwierdził kupno Holendra.
0
Ktoś mi powie jak aktualnie radzi sobie Jean Seri? ;)
1
Na prawde i naprawdę i jedno i drugie jest prawidłowe ;)
0
Radze Ci nie napalaj się ;)
0
Na prawdę wierzysz , że przyjdzie Cou ?
0
Może ktos meczyk przez neta w PES ?;)
0
Pasterka alkoholowa czy tak jak Bóg przykazal? ;)
1
Kogos mi ten Bartek przypomina tylko kogo ;D
0
Na bogato heheh ;)
0
Jak tam mijają święta ?;)
6
Mamed wracaj do klatki ;)
1
Podejrzewam że to było podstawione czyli pewne jest , że kolejna walka to szpila i strachu.
1
Mega obrazek ;)
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_9oN9qy8Ca3JtgJ5girzH185jXzLna1dG.jpg
2
Zachwyca mnie ta bezbłędność Vermaelena; )
39
Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy poranny przegląd prasy ;)
17
Nie przesadzaj nie chciałby to by nie pomógł wstać , fajny gest Ronaldo.
1
Jak duża różnica jest między Barca a Realem
Messi :
https://goo.gl/images/DxMTSP
10
No to będziemy mogli powoli wprowadzać Dembele ;)
11
Chcieli szpaler to mają szpaler! :)
7
Największe brawa należą się tu chyba Valverde ! Dziękujemy trenerze !
0
Calkiem pozytywna zmiana naszej strony pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !!
7
Przyjdzie zona , przyjdą dzieci i po barcainfo; D
1
Martwi mnie jedynie ta godzina Klasyku. .. jak dobrze pamiętam to zawsze o wczesnej porze jakoś za dobrze gra nam nie wychodziła ;)