kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
U nas już dawno była ... nie śpimy ;D
2
Podaj argument człowieku zabłysnąć chciałeś ?
1
A co za różnica kto dodaje ?? Nie rozumiem Cię kolego.
0
Mbappe za €180m (razem z bonusami) w PSG. @mohamedbouhafsi
0
No i Audi dostanie jutro nowe fajniee tak ;)
1
Pozytywna wiadomość ale dalej nie chce mi się wierzyć , że go puszcza do nas.
1
Ja mimo wszystko wierze , ze ten sezon będzie magiczny w jego wykonaniu bo patrze , że co raz więcej osób zaczyna już Inieste odstawiac na bok.
0
Mocno liczę na Andresa Inieste w tym sezonie od dobrych dwóch sezonów zaliczył straszny regres mam nadzieje , ze nasz kapitan wróci do swojej najlepszej wersji .. to wciąż jest wielki piłkarz a my wciąż go potrzebujemy.
0
No ja juz poniedziałkiem żyje heh.
0
Zobaczymy co wydarzy się w tym tygodniu.
0
Fajnie ze przyszedł Dembele za Neymara ciesze się z tego powodu tyle , że tydzień przed zamknięciem okienka nadal nie wzmocnilismy pomocy czyli tego co w zespole mocno kuleje jak się nie wzmocniony Coutinho czy Seri to dalej nic nie ugramy.
0
To grubo ci powiem ;d
0
No dwa dni temu tak twierdził uważasz , że dziś to się zmieniło ?
0
Paul Joyce twierdzi ze Coutinho zostaje.
0
Dlaczego nie grał Semedo ktoś wie ? Jak w ogóle wczorajszy mecz kto na plus ??
1
400 mln nie zapłaci żaden klub to będzie już chore ;)
3
w kazdym razie Dembele jest w miejscu w ktorym zawsze chcial byc , bedzie z niego wiele radosci oj bedzie :)
8
ale ma sagan wielki na tym zdjeciu Dembele :D
4
Poki nie bedzie pomocy to i Dembele nie pomoze :))
0
MSD , DSM jak kto woli :)
7
Zmieniam Avatar :D
6
Kwestia godzin juz ;)
1
Czas zmienić avatar , barwy inNe ;)
23
Kwestia godzin lub w najgorszym przypadku jutro potwierdza nie panikUJ.
0
Dziś max jutro oficjalne potwierdzenie na bank.
3
Neymar zawsze walił rogalika z prawej łatwiej zejść do boku.
3
Dobrze , że Dembele potrafi strzelać tez prawa bo ciężko by mu było z lewego skrzydła strzelać lewa noga ;D
2
Przyzwyczai się Dembele do gry na lewej mance? ;)
3
Z której goleni w końcu Dembele lepiej repetuje? ;)
0
Narazie tak czy tak regres Ney jest lepszy od Dembele a pomocy jak nie było tak nie ma ale trzeba starać się myśleć pozytywnie.