7

U nas już dawno była ... nie śpimy ;D

2

Podaj argument człowieku zabłysnąć chciałeś ?

1

A co za różnica kto dodaje ?? Nie rozumiem Cię kolego.

0

Mbappe za €180m (razem z bonusami) w PSG. @mohamedbouhafsi

0

No i Audi dostanie jutro nowe fajniee tak ;)

1

Pozytywna wiadomość ale dalej nie chce mi się wierzyć , że go puszcza do nas.

1

Ja mimo wszystko wierze , ze ten sezon będzie magiczny w jego wykonaniu bo patrze , że co raz więcej osób zaczyna już Inieste odstawiac na bok.

0

Mocno liczę na Andresa Inieste w tym sezonie od dobrych dwóch sezonów zaliczył straszny regres mam nadzieje , ze nasz kapitan wróci do swojej najlepszej wersji .. to wciąż jest wielki piłkarz a my wciąż go potrzebujemy.

0

No ja juz poniedziałkiem żyje heh.

0

Zobaczymy co wydarzy się w tym tygodniu.

0

Fajnie ze przyszedł Dembele za Neymara ciesze się z tego powodu tyle , że tydzień przed zamknięciem okienka nadal nie wzmocnilismy pomocy czyli tego co w zespole mocno kuleje jak się nie wzmocniony Coutinho czy Seri to dalej nic nie ugramy.

0

To grubo ci powiem ;d

0

No dwa dni temu tak twierdził uważasz , że dziś to się zmieniło ?

0

Paul Joyce twierdzi ze Coutinho zostaje.

0

Dlaczego nie grał Semedo ktoś wie ? Jak w ogóle wczorajszy mecz kto na plus ??

1

400 mln nie zapłaci żaden klub to będzie już chore ;)

3

w kazdym razie Dembele jest w miejscu w ktorym zawsze chcial byc , bedzie z niego wiele radosci oj bedzie :)

8

ale ma sagan wielki na tym zdjeciu Dembele :D

4

Poki nie bedzie pomocy to i Dembele nie pomoze :))

0

MSD , DSM jak kto woli :)

7

Zmieniam Avatar :D

6

Kwestia godzin juz ;)

1

Czas zmienić avatar , barwy inNe ;)

23

Kwestia godzin lub w najgorszym przypadku jutro potwierdza nie panikUJ.

0

Dziś max jutro oficjalne potwierdzenie na bank.

3

Neymar zawsze walił rogalika z prawej łatwiej zejść do boku.

3

Dobrze , że Dembele potrafi strzelać tez prawa bo ciężko by mu było z lewego skrzydła strzelać lewa noga ;D

2

Przyzwyczai się Dembele do gry na lewej mance? ;)

3

Z której goleni w końcu Dembele lepiej repetuje? ;)

0

Narazie tak czy tak regres Ney jest lepszy od Dembele a pomocy jak nie było tak nie ma ale trzeba starać się myśleć pozytywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?